Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tez bendem, Boberek mam cos dla Ciebie :decayed:,

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tesz bendem... :decayed:

Znaczy się.. osobiście ?? :mysli::blink::shocked:

jasne szefie!!!! :decayed:

:shocked:

Pierd*le - Idę prasowac koszulę, golić gębę, chlastnę się w polik wodą kolońską i tak wyprasowany uścisnę Ci dłoń :decayed:

:polew::good:[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 17:48_________________________________________________PIXI nie stresuj się Lexpar jest starszy od Ciebie o kilka latek, a na spotach bywa częściej niż ja.
Opublikowano

A czy kolega to przyjedzie na felgach z załączonego obrazka, czy inne na zimę?

Jeśli tak, bo może bym mógł sobie przymierzyć do swojego (chodzi mi głowie zakup właśnie takiego modelu)?

Witam

Przykro mi ten zestaw ze zdjęcia to na lato - teraz mam 16 ( 7 ramienne ) ...

Przepraszam że tak długo nic nie napisałem ... byłem na myjni żeby niunia czysta była na Spota dzisiejszego :good:[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 17:05_________________________________________________ :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Kurcze nie umiem :embarrassed: cytować tekstu - ale się nauczę

Przepraszam za wpadkę

Spoko, tak myślałem.

Maybe next time.

Opublikowano

:polew:

Znaczy się mnie ????? :kox:

Znaczy się Norbiemu, ale radzę Ci zrobić to samo co Ja, do tego wziąc aparat z b.szybką migawką i jak go zobaczysz to szybko strzelić fotę.. Bo to może być ostatnia okazja, w której tego Ogra zobaczysz :polew:

Yeah bunny szybki jest jak dziki kojot :polew:

Opublikowano

Norbi dzięki za dobre słowo :notworthy:....skąd wiesz że się denerwuję ???? :gwizdanie: czy mam wypisane to w swoim profilu ?????

Pozdrawiam [br]Dopisany: 03 Luty 2009, 18:11_________________________________________________Nosfer i tak planowałem zabrać aparat , ale nie wiem czy będzie można fotki pstrykać ( chociaż z racji że jestem Nowicjusz ) a co do "Ogra" to chętnie też strzele piątkę ale koszuli białej nie zakładam

Pozdrowienia Pixi

Opublikowano

Korzysta ktos z serwera tpd.aster.pl ?

Opublikowano

qźwa zabrali mi dzisiaj dowód rej. za szyby przednie ;( :kwasny::wallbash:

Opublikowano

no aparat wykazał 58% przpuszczalności..a max może być 70%

Opublikowano

qźwa zabrali mi dzisiaj dowód rej. za szyby przednie ;( :kwasny::wallbash:

mnie juz w Grodzisku dwa razy ten sam pies kontrolował ale nie mial aparatu i nie mógł udowodnić , bardzo żałował....

Opublikowano

qźwa zabrali mi dzisiaj dowód rej. za szyby przednie ;( :kwasny::wallbash:

Ja pierdziutam. Nie gadaj :shocked:

Jak nic coś świrowałeś i na złość Ci zrobili?

Przyznaj się.

Opublikowano

Witam wszystkich,kiedy bedzie jakis zlocik w wawie?chetnie sie pokaze

Opublikowano

Witam wszystkich,kiedy bedzie jakis zlocik w wawie?chetnie sie pokaze

Dzisiaj - masz szansę jeszcze zdążyć

:polew:

Opublikowano

dzisiaj to juz nie da rady :kox:

Opublikowano

To spróbuj za tydzień we wtorek o 19:00 w Arkadii na poziomie -2... :decayed:

Opublikowano

PIXI. I jak tam? Zjedli Cię z butami? Czy sznurówki zostawili? :D

Opublikowano

PIXI. I jak tam? Zjedli Cię z butami? Czy sznurówki zostawili? :D

Odjechał chłopak o własnych siłach i swoim samochodem, więc chyba będzie żył :decayed:

Opublikowano

Adrian i Suli ...dzięki za jazde dupowozami :kox:

Juz wiem , że dłubanie Viagry nie ma najmniejszego sensu . :kox:

Opublikowano

Juz wiem , że dłubanie Viagry nie ma najmniejszego sensu .

miętka faja :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.