Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi wlasnie c**jki odcieli... :polew:

Zalozylem sobie konto [przezyje te 15PLN miesiecznie], ale cos nie bangla :confused4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany powiedzcie mi gdzie moge pojechac wymienic olej w skrzyni? bylem w 5 serwisach i nie maja tego smiesznego klucza do spuszczenia oleju :wallbash:

Znajdź w Google MegaCar na Przasnyskiej, W-wa. Zadzwoń do nich, może mają coś takiego

Opublikowano

Andy :naughty:

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :> Coby żonka za bardzo nie zrzędziła i :a4fan: fochów nie strzelała :wink4:

:drunk:

Opublikowano

Mi wlasnie c**jki odcieli... :polew:

Zalozylem sobie konto [przezyje te 15PLN miesiecznie], ale cos nie bangla :confused4:

http://wyborcza.pl/1,82244,6233563,Pirat_do_sieci_nie_zajrzy.html

aster chyba chce zbankrutować :gwizdanie: ciekawe kiedy dostanę pisemko?, już raz dostałem jakiś rok temu z 24h blokadą netu

Opublikowano

Widze tendencje

Kto sie przejedzie S4 Suli'ego lub Norbiego odrazu chce wskakiwac w S4 :)

Ja zapoczatkowalem ten ruch chyba :P

panowie i panie przemyslcie dokladnie sprawe bo koszta paliwa beda :) jasli liczycie sie z wirem w baku (ja sie licze) no to bedziemy mieli super zabawe.

Za niedlugo zmienimy klub z A4 Klub Polska na S4 Klub Polska :)

Opublikowano
  • Autor

właśnie Andżej 100 lat :!: :!: :!: :decayed:

Opublikowano

Andy 200 lat :good:

Opublikowano

Szukam sprawdzonego (dobrego) lakiernika W-wie lub okolicach, chodzi o usunięcie rysy z maski i jej polakierowanie. Będę wdzięczny za namiary i przybliżony koszt.

ja polecam Adama Ziolkowskiego - 0501 14 14 58

mi pomalował bardzo ładnie..szybko i cena :kox::decayed:

za wileńskim ma swój warsztat.

Opublikowano

Andy ... 100 lat .. zebyś był zawsze twardy i gotowy do walki :decayed::tongue4::polew:

Opublikowano

Andy - Wszystkiego najlepszego i 500 lat kręcenia śmigłem :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Andy najlepsze życzenia urodzinowe. Sto lat. :)

Opublikowano

Andy 100 lat :good:

Opublikowano

Najlepsiejszego :)

Opublikowano

Szukam sprawdzonego (dobrego) lakiernika W-wie lub okolicach, chodzi o usunięcie rysy z maski i jej polakierowanie. Będę wdzięczny za namiary i przybliżony koszt.

ja polecam Adama Ziolkowskiego - 0501 14 14 58

mi pomalował bardzo ładnie..szybko i cena :kox::decayed:

za wileńskim ma swój warsztat.

Dzięki adamooo, za 1,5 tygodnia mogę zadzwonić i ustawić się na konkretny termin. W tej chwili musi ogarnąć wszystko co ma na podwórku.
Opublikowano

Ile bierze za element?

Opublikowano

ANDY :good: Fajnych prezentów życzę :naughty:

happy-birthday.jpg

Opublikowano

ANDY :good: Fajnych prezentów życzę :naughty:

happy-birthday.jpg

:decayed::naughty: :naughty:

Dziękuję wszystkim za życzenia :notworthy:

Opublikowano

Ja też się przyłączam wszystkiego zdrówka i co tam Kolega sobie życzy ...po prostu naj naj naj lepszego ANDY

P.s

Nie wiem czy mi można ale to chyba miłe ...pozdrawiam Adam - Pixi

Opublikowano

[..]Nie wiem czy mi można ale to chyba miłe ...pozdrawiam Adam - Pixi

Luzuj :good:

Opublikowano

Andy wszystkiego naj... i co Ci tam kobieta na stół poda.... :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.