Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czemu ? - cały czas Was widzę jak parkuje :decayed:

Nowe zboczenie ? :naughty::tongue4:

Yo ! :evil:

Jak waszym zdaniem wygląda ten zawias ? http://img41.imageshack.us/gal.php?g=dscn9269.jpg

Podobno jest w dobrym stanie, dobrze tłumi, nie pływa etc.

Co to za firma ? Bo jak jakaś padlina to szkoda mydła na to :wink4:

Kolesia powinni wysłać do więzienia do ruskich.. nie popierdział by już głośno .

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kolesia powinni wysłać do więzienia do ruskich.. nie popierdział by już głośno .

czekaj, czekaj ... wszystko przed Tobą :decayed:

Opublikowano

czemu ? - cały czas Was widzę jak parkuje :decayed:

nie wiem:P bo my w tej starej ruderze jesteśmy :P

Opublikowano

Kolesia powinni wysłać do więzienia do ruskich.. nie popierdział by już głośno .

czekaj, czekaj ... wszystko przed Tobą :decayed:

Ja się nie wybieram..dolar c**jwo stoi :decayed:

Opublikowano

czemu ? - cały czas Was widzę jak parkuje :decayed:

nie wiem:P bo my w tej starej ruderze jesteśmy :P

no i właśnie parking ciągnie się aż do grzybów prawie :naughty:

Opublikowano

czemu ? - cały czas Was widzę jak parkuje :decayed:

nie wiem:P bo my w tej starej ruderze jesteśmy :P

no i właśnie parking ciągnie się aż do grzybów prawie :naughty:

ja jestem prosty człowiek ze wsi i nie czaje jeszcze tych rejonów więc nie widzę :gwizdanie:

Opublikowano

Zapomniałem :doh1:

Pośladki dnia :kox:

selena_spice.jpg

Opublikowano

Yo ! :evil:

Jak waszym zdaniem wygląda ten zawias ? http://img41.imageshack.us/gal.php?g=dscn9269.jpg

Podobno jest w dobrym stanie, dobrze tłumi, nie pływa etc.

Co to za firma ? Bo jak jakaś padlina to szkoda mydła na to :wink4:

1be

Opublikowano

Yo ! :evil:

Jak waszym zdaniem wygląda ten zawias ? http://img41.imageshack.us/gal.php?g=dscn9269.jpg

Podobno jest w dobrym stanie, dobrze tłumi, nie pływa etc.

To 1BE ????[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 11:37_________________________________________________Kuwa ja też musze opuścić strucla ale na bank bedzie mi trzeć (juz i tak trze) , a nie wsadze znowu na maxa sztywnych spręzyn bo mi sie zaraz nowe wachacze wysypią. i nie wiem co robić , poradźcie coś. ;(

Opublikowano

Yo ! :evil:

Jak waszym zdaniem wygląda ten zawias ? http://img41.imageshack.us/gal.php?g=dscn9269.jpg

Podobno jest w dobrym stanie, dobrze tłumi, nie pływa etc.

To 1BE ????[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 11:37_________________________________________________Kuwa ja też musze opuścić strucla ale na bank bedzie mi trzeć (juz i tak trze) , a nie wsadze znowu na maxa sztywnych spręzyn bo mi sie zaraz nowe wahacze wysypią. i nie wiem co robić , poradźcie coś. ;(

Tak 1BE.

Jak Ci może trzeć ?

Trze Ci i jeszcze chcesz opuścić ? :mysli:

Opublikowano

oZiX, dlugo w tym gadu pracujesz?

Opublikowano

oZiX, dlugo w tym gadu pracujesz?

nie a co?

Opublikowano

Jak Ci może trzeć ?

235/45/17 ET24 szerkość felgi 8.5" - dlatego trze , wystaje poza obrys prawie 1cm :kox:

Trze Ci i jeszcze chcesz opuścić ? :mysli:

chce usztywnić , a żeby usztywnić trzeba opuścić

Opublikowano

jest pomysł na kolejny gadżet klubowy - dopisywac się - robię badanie rynku :decayed:

638884229

Opublikowano

oZiX, dlugo w tym gadu pracujesz?

nie a co?

a nic, mialem tam kiedys dobrego kumpla programiste - tomek fafara.

Opublikowano

jest pomysł na kolejny gadżet klubowy - dopisywac się - robię badanie rynku :decayed:

638884229

Gdzie logo ma być ???? :kox:

Opublikowano

oZiX, dlugo w tym gadu pracujesz?

nie a co?

a nic, mialem tam kiedys dobrego kumpla programiste - tomek fafara.

on nie jest przypadkiem z radomia??

Opublikowano

jest pomysł na kolejny gadżet klubowy - dopisywac się - robię badanie rynku :decayed:

638884229

Fajny motyw. Tylko są takie kaski z masztem i flagą na czubku :kox:

Będzie 69 klub edyszyn ? :decayed:

Opublikowano

wolałbym fajne "bimbały" w miejscu żubrów :decayed:

Opublikowano

wolałbym fajne "bimbały" w miejscu żubrów :decayed:

Taki gadżet też bym wziął :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.