Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W sumie mam księdza w Błoniu - załatwiałem tam ostanio chrzest dziecka znajomym - mogę podpytać

A wiesz jak wygląda ten stempel ? :cool1:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sąsiad dzisiaj wychodze z fabryki i co widze...

spinki na masce z wrażenia dopiero na fotkach zobaczyłem, to faktycznie jakiś kultowy mod :good:

stało też R8 ale już fotek nie cykałem :decayed:

ciddsc00074d.jpg

ciddsc00075.jpg

ciddsc00076.jpg

Opublikowano

W sumie mam księdza w Błoniu - załatwiałem tam ostanio chrzest dziecka znajomym - mogę podpytać

A wiesz jak wygląda ten stempel ? :cool1:

To nie stępel tylko podpis księdza :naughty:

Zapytaj się jak możesz :good::hi:

Opublikowano

sąsiad dzisiaj wychodze z fabryki i co widze...

spinki na masce z wrażenia dopiero na fotkach zobaczyłem, to faktycznie jakiś kultowy mod :good:

stało też R8 ale już fotek nie cykałem :decayed:

ciddsc00074d.jpg

ciddsc00075.jpg

ciddsc00076.jpg

piekny :good:

pewnie Klaus sobie zakupil...zlotowka taka slaba :decayed:

Opublikowano

To jest mój sąsiad - chcesz oblookać to wpadaj do mnie na mokotów - stoi w garażu :) - za***ista fura - silnik brzmi niesamowicie[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 21:08_________________________________________________

W sumie mam księdza w Błoniu - załatwiałem tam ostanio chrzest dziecka znajomym - mogę podpytać

A wiesz jak wygląda ten stempel ? :cool1:

To nie stępel tylko podpis księdza :naughty:

Zapytaj się jak możesz :good::hi:

Spoko - jutro przedzownie - zapytam ile litrów whisky będzie to kosztować :wink4:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 21:10_________________________________________________

Opublikowano

Spoko - jutro przedzownie - zapytam ile litrów whisky będzie to kosztować :wink4

Dzięki , czekam na wieści :naughty::good:

Opublikowano

Spoko - jutro przedzownie - zapytam ile litrów whisky będzie to kosztować :wink4

Dzięki , czekam na wieści :naughty::good:

Raggus jak potrzebny Ci tylko podpis to wpadnij z Danielsem do mnie - podpisze Ci sie tyle razy ile chcesz :decayed:

ps. nawet jak Prymas :decayed:

Opublikowano
sąsiad dzisiaj wychodze z fabryki i co widze...

spinki na masce z wrażenia dopiero na fotkach zobaczyłem, to faktycznie jakiś kultowy mod good

stało też R8 ale już fotek nie cykałem decayed

za***isty !! Tak tak spinki są gicio :)

Opublikowano

Spoko - jutro przedzownie - zapytam ile litrów whisky będzie to kosztować :wink4

Dzięki , czekam na wieści :naughty::good:

Raggus jak potrzebny Ci tylko podpis to wpadnij z Danielsem do mnie - podpisze Ci sie tyle razy ile chcesz :decayed:

ps. nawet jak Prymas :decayed:

To już może pojedz z grubej rury i podpisz się jako papież :>
Opublikowano

Raggus jak potrzebny Ci tylko podpis to wpadnij z Danielsem do mnie - podpisze Ci sie tyle razy ile chcesz :decayed:

ps. nawet jak Prymas :decayed:

Prymasa to Ty będziesz w Bierhalle robił :polew: :polew:

Opublikowano

200904261259.jpg

Kup księdzu taki zestaw to podbije Ci bez problemu :evil:

Opublikowano
sąsiad dzisiaj wychodze z fabryki i co widze...

spinki na masce z wrażenia dopiero na fotkach zobaczyłem, to faktycznie jakiś kultowy mod good

stało też R8 ale już fotek nie cykałem decayed

za***isty !! Tak tak spinki są gicio :)

ale powinny spod reflektorow wychodzic :decayed:

Opublikowano

DSC_0678.jpg

Ja chce R8 z takimi airbag'ami :)

Adaho - wzielibyśmy ją na zlot - co ?[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 21:35_________________________________________________Albo ten zestaw

car-blog-audi-4-girls.jpg

Opublikowano

Zestawy erste klasse :cool1::evil:

btw, odebralem dzis fure od lakiernika, wyglada na to, ze wreszcie mam porzadnie dobrany i polozony lakier :decayed:

Zdejmowal ktos tylni zderzak w Avancie B6?

Opublikowano

Ja oddaje swój w przysłym tyg. do lakiernika. Zobaczymy co z tego wyjdzie

Opublikowano
sąsiad dzisiaj wychodze z fabryki i co widze...

spinki na masce z wrażenia dopiero na fotkach zobaczyłem, to faktycznie jakiś kultowy mod good

stało też R8 ale już fotek nie cykałem decayed

za***isty !! Tak tak spinki są gicio :)

ale powinny spod reflektorow wychodzic :decayed:

Dokładnie, to ma zjebane :D

Opublikowano

dziala wam GG?

Opublikowano

Nie działa już od ponad 2 godz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.