Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dybry :hi:

Dzisiaj już się zebrałem i prawie dotarłem na spota - po raz pierwszy zresztą - i kicha, w połowie drogi przypomniało mi się, że to nie Panorama a Promenada :embarrassed: a tam parking dla mnie jest niedostępny, a w szczególności trzecie piętro :disgust:

Pozdrawiam spotowiczów! Ja przyjadę się przywitać jak się zmieni miejsce na takie gdzie nie zostawię podłogi :decayed:

Mam -40mm i wjeżdżam bez problemu.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to sprawdzę :naughty: Z -40mm gdzie zbierałem nawet garby przed światłami jestem na -25mm. Przed zmianą tarłem.

Opublikowano

no to sprawdzę :naughty: Z -40mm gdzie zbierałem nawet garby przed światłami jestem na -25mm. Przed zmianą tarłem.

są dwie opcje

albo masz zrąbane amory

albo ktoś cie wprowadził w błąd że masz -25 :decayed:

Opublikowano

amory mam sprawne a w błąd mógł mnie jedynie wprowadzić producent o co go nie podejrzewam :tongue4:

Opublikowano

no to sprawdzę :naughty: Z -40mm gdzie zbierałem nawet garby przed światłami jestem na -25mm. Przed zmianą tarłem.

są dwie opcje

albo masz zrąbane amory

albo ktoś cie wprowadził w błąd że masz -25 :decayed:

Uprasza się moda o nie wprowadzanie w błąd swoim podpisem forumowiczów :tongue4:
Opublikowano

Uprasza się moda o nie wprowadzanie w błąd swoim podpisem forumowiczów

A gdzie jest błąd ? B6 czy B7 ?? :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ja miałem -35 i śmiało wciskało się na promkę...skosem :decayed:

Opublikowano

Spocik jak zwykle :kox:

Opublikowano

Ja mam -30 i wjeżdżam z rozpędem.

Uprasza się moda o nie wprowadzanie w błąd swoim podpisem forumowiczów :tongue4:

Ciekawe jaki podpisek będzie następny

Opublikowano

Ja mam -30 i wjeżdżam z rozpędem.

To dziwne bo sterczy jak kobyła :decayed:

Opublikowano

-35 wjeżdża bez najmniejszego problemu.

Opublikowano

..a Ty byś ruszył poślada na spota :good:

nie mam czym , moze w przyszłym tygodniu zajade

Ja mam -30 i wjeżdżam z rozpędem.

To dziwne bo sterczy jak kobyła :decayed:

Też zauważyłem że stoi gorzej od mojej , a ja mam -0,00/-0,00 :kox: :kox:

A tak wogóle to bry brymowicze :hi:

Opublikowano

Ja mam -30 i wjeżdżam z rozpędem.

To dziwne bo sterczy jak kobyła :decayed:

Bo on ma +30, tylko sie pomylil :polew:

Opublikowano

Ja mam -30 i wjeżdżam z rozpędem.

To dziwne bo sterczy jak kobyła :decayed:

Bo on ma +30, tylko sie pomylil :polew:

jedna kreseczka a zmienia tak wiele :kox::polew:

Opublikowano

po jednej kreseczce wiele się może zmienić :polew:

Opublikowano

W moim podziemnym miejsce obok mnie jest od zawsze wolne... mozesz parkowac :decayed:

:cool1:

[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 08:18_________________________________________________

Dokładnie, jak sie leci na T........ to się parkuje u Poźka na podwórku :>

Ach, że ja tej waszej skody nie upalałem na polu no :kox: :kox: :kox:

Za to teraz poupalasz tdi-ka Wąskiego :kox: :kox: :kox:

:gwizdanie:

Opublikowano

Siema cycuszkowie :hi::decayed:

boobs.jpg

Opublikowano

Czołga się spragniony Murzyn po pustyni i nagle widzi akwarium ze złotą rybką. Podbiega, pada na kolana, pije, wypił już jedną trzecią, gdy słyszy, jak rybka go prosi by więcej nie pił, a ona spełni jego trzy życzenia...

- No to chcę być: Biały, mieć dużo wody i dużo du*!

Trzask! Prask! Rybka zamieniła go... w sedes.

:naughty:

Opublikowano

Jedno pytanko - nie pożyczałem komuś z Was specjalnego klucza do odkręcania sprzęgiełka alternatora ? :wink4:

Nie mogę go znaleźć i coś mi gdzieś w głowie świta, że komuś pożyczyłem. :mysli:

Opublikowano

do odkręcania sprzęgiełka alternatora ?

heh, nawet nie wiem co to jest :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.