Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do odkręcania sprzęgiełka alternatora ?

heh, nawet nie wiem co to jest :)

To taki cyngwajs co go opierasz na rancie sprzęgiełka i wspierając się łokciem o alternator, uważając na przewody doprowadzające chłodzenie do karburatora powoli kręcisz w kierunku odwrotnym do ruchu słońca w trzeciej kwadrze nowiu, tak by sprzęgiełko można było zamocować na trytytkę.

Nawet ja to wiem :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka ..

coś się spier... zepsuło z bazą :szukaj:

Opublikowano

To taki cyngwajs co go opierasz na rancie sprzęgiełka i wspierając się łokciem o alternator, uważając na przewody doprowadzające chłodzenie do karburatora powoli kręcisz w kierunku odwrotnym do ruchu słońca w trzeciej kwadrze nowiu, tak by sprzęgiełko można było zamocować na trytytkę.

Nawet ja to wiem :D

Sory Witek , co to jest ten cały "karburator" ?? :kox: :kox:

Opublikowano

Jedno pytanko - nie pożyczałem komuś z Was specjalnego klucza do odkręcania sprzęgiełka alternatora ? :wink4:

specu ... ? z tego co wiem to on coś rezał z alternatorem :wink4:[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 10:17_________________________________________________

Ja mam -30 i wjeżdżam z rozpędem.

Ty masz wersję skandynawską :naughty: i tak jak chłopaki piszą masz +30 :cool1:
Opublikowano

To taki cyngwajs co go opierasz na rancie sprzęgiełka i wspierając się łokciem o alternator, uważając na przewody doprowadzające chłodzenie do karburatora powoli kręcisz w kierunku odwrotnym do ruchu słońca w trzeciej kwadrze nowiu, tak by sprzęgiełko można było zamocować na trytytkę.

Nawet ja to wiem :D

Sory Witek , co to jest ten cały "karburator" ?? :kox: :kox:

tego nawet Wiciu nie wie :polew:

Opublikowano

do odkręcania sprzęgiełka alternatora ?

heh, nawet nie wiem co to jest :)

To taki cyngwajs co go opierasz na rancie sprzęgiełka i wspierając się łokciem o alternator, uważając na przewody doprowadzające chłodzenie do karburatora powoli kręcisz w kierunku odwrotnym do ruchu słońca w trzeciej kwadrze nowiu, tak by sprzęgiełko można było zamocować na trytytkę.

Nawet ja to wiem :D

Wiciu wszystko pojebałaś.... w drugiej kwadrze!! :decayed:
Opublikowano

+30 to ja miałem przed włożeniem eibach-ów, teraz to jest lans-glans. Za dużo ostatnio piliście na spotach, i wam miara z zezowała.

Opublikowano

+30 to ja miałem przed włożeniem eibach-ów, teraz to jest lans-glans. Za dużo ostatnio piliście na spotach, i wam miara z zezowała.

Tarpan edyszyn :decayed::D

Opublikowano

Chyba z allroada te eibachy :D

Opublikowano

Chyba z allroada te eibachy :D

Regulowane workami z piachem wsadzanymi do bagażnika :decayed:

Opublikowano

To taki cyngwajs co go opierasz na rancie sprzęgiełka i wspierając się łokciem o alternator, uważając na przewody doprowadzające chłodzenie do karburatora powoli kręcisz w kierunku odwrotnym do ruchu słońca w trzeciej kwadrze nowiu, tak by sprzęgiełko można było zamocować na trytytkę.

Nawet ja to wiem :D

Sory Witek , co to jest ten cały "karburator" ?? :kox: :kox:

Jak to nie wiem.

Potoczna nazwa płytki sterującej przepływem napięcia zmiennego w niskowoltowej instalacji obwodów scalonych.

Pierwszy raz zastosowana w Mustangu w 1964 roku

Oryginalna nazwa "Carboureatour" - z francuska, bo pomysłodawca, permanentnie uprawiał miłość francuską z wnuczką Henry'ego Forda

:decayed:

Opublikowano

To taki cyngwajs co go opierasz na rancie sprzęgiełka i wspierając się łokciem o alternator, uważając na przewody doprowadzające chłodzenie do karburatora powoli kręcisz w kierunku odwrotnym do ruchu słońca w trzeciej kwadrze nowiu, tak by sprzęgiełko można było zamocować na trytytkę.

Nawet ja to wiem :D

Sory Witek , co to jest ten cały "karburator" ?? :kox: :kox:

Takie coś z takim dyngsem.

Opublikowano

dopiero dorwałem kompa... dzięki za spocik... jeśli kogoś nie poznałem to :hi: od szerokiego pana w czerwonej bluzie... fajną macie grupę i miło było :good:

Opublikowano

Zapraszamy czesciej :naughty:

Opublikowano

Malik.

Nie wiedziałem że grałeś w Szybko i wściekle ;D

Opublikowano

po jednej kreseczce wiele się może zmienić :polew:

masz rację, jedna głupia kreseczka i w wielu przypadkach smycz do końca życia :thumbdown:

146026333048fd8b06eea55.jpg

Opublikowano

co prawda myślałem o innej, ale ta zmienia znacznie więcej :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a szczególnie dwie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.