Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o sprawdzenie wszystkich możliwości bo jazda pociągiem się nie opłaca :evil:

Wąski wpadnij do mnie, zostawisz auto. A jak wrócisz to zabierzesz graty :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Proszę o sprawdzenie wszystkich możliwości bo jazda pociągiem się nie opłaca :evil:

Wąski wpadnij do mnie, zostawisz auto. A jak wrócisz to zabierzesz graty :kox:

Pasuje kanapa z kombi do sedana?

Opublikowano

Proszę o sprawdzenie wszystkich możliwości bo jazda pociągiem się nie opłaca :evil:

Wąski wpadnij do mnie, zostawisz auto. A jak wrócisz to zabierzesz graty :kox:

Pasuje kanapa z kombi do sedana?

P&P :naughty::decayed:

Opublikowano

Proszę o sprawdzenie wszystkich możliwości bo jazda pociągiem się nie opłaca :evil:

Wąski wpadnij do mnie, zostawisz auto. A jak wrócisz to zabierzesz graty :kox:

:good:

Opublikowano

W moim podziemnym miejsce obok mnie jest od zawsze wolne... mozesz parkowac :decayed:

Opublikowano

Dokładnie, jak sie leci na T........ to się parkuje u Poźka na podwórku :>

Ach, że ja tej waszej skody nie upalałem na polu no :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Adecneo, tak jeszcze w ramach sąsiedzkiej pomocy w spamowaniu to pokażę Wam jeszcze ciekawostkę:

1b1d3a6bda0671d3.jpg

Kocham to forum! :>

Bardzo_dziwne_zdjecia_3321681.jpg

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siema cycuszki :hi::decayed:

Opublikowano

Siema cycuszki :hi::decayed:

siema ojciec :hi::naughty:

Opublikowano

Siema cycuszki :hi::decayed:

siema ojciec :hi::naughty:

Wujek nie podskakuj bo uruchomię swoje kontakty :witch1: i znowu będziesz palił koszulki i ruszał skórą przez cały miesiąc :decayed::tongue4:

Opublikowano

Siema cycuszki :hi::decayed:

Siema pindolku :hi:

Opublikowano

Siema cycuszki :hi::decayed:

Siema pindolku :hi:

..a Ty byś ruszył poślada na spota :good:

Opublikowano

Wujek nie podskakuj bo uruchomię swoje kontakty :witch1: i znowu będziesz palił koszulki i ruszał skórą przez cały miesiąc :decayed::tongue4:

Teraz to ja :bicz3: szamana :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Teraz to ja :bicz3: szamana :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Zrób to oldschoolowym stylem :decayed:

bdvc%20024.jpg

:D

Opublikowano

Nowa kolekcja odzieży klubowej

>> WIOSNA - LATO 2009 <<

Serdecznie Wszystkich zapraszam na zakupy :hi:

Opublikowano

Dybry :hi:

Dzisiaj już się zebrałem i prawie dotarłem na spota - po raz pierwszy zresztą - i kicha, w połowie drogi przypomniało mi się, że to nie Panorama a Promenada :embarrassed: a tam parking dla mnie jest niedostępny, a w szczególności trzecie piętro :disgust:

Pozdrawiam spotowiczów! Ja przyjadę się przywitać jak się zmieni miejsce na takie gdzie nie zostawię podłogi :decayed:

Opublikowano

Z tego co pamiętam to niezłe gleby tam wjeżdzały, dałbyś rade

Opublikowano

Z tego co pamiętam to niezłe gleby tam wjeżdzały, dałbyś rade

niezłe gęby też ... :polew:

Opublikowano

Z tego co pamiętam to niezłe gleby tam wjeżdzały, dałbyś rade

niezłe gęby też ... :polew:

A ty już zrobiłeś ten tatuaż co chciałeś ? Mówiłeś coś o motylku na lewym półdupku ? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

z własnego parkingu wyjeżdżam skosem, żeby nic nie oberwać ;( ... ostatnio jak próbowałem to tarłem jak złoto :angry:

niby trochę podniosłem paździocha do góry:decayed: może dam mojej niech spróbuje :chytry: - mnie jest żal

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.