Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Suli w poniedziałek jest przekazanie placu budowy na moście północnym , pierwszy rzut cięzkiego sprzętu już tam rusza. Ty jako "urzędas" powinieneś chyba wiedzieć o takich rzeczach ??? :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy nie przekazali :polew: :polew: :polew: :polew:

A to w sumie nie moja działka :tongue4::wink4:

Ale news super :kox: :kox: :kox: Dzięks Moskal :good: :good:

Opublikowano

Koledzy nie przekazali :polew: :polew: :polew: :polew:

A to w sumie nie moja działka :tongue4::wink4:

Ale news super :kox: :kox: :kox: Dzięks Moskal :good: :good:

\

przeglądałem dokumentacje i powiem ci że robota konkret :good:

Węzeł z ul.Pułkową mistrzostwo świata , "przyjezdne warszawiaki" przez pierwszy rok nie bedą wiedzieć jak to przejechać :kox: :kox:

Opublikowano

Węzeł z ul.Pułkową mistrzostwo świata , "przyjezdne warszawiaki" przez pierwszy rok nie bedą wiedzieć jak to przejechać :kox: :kox:

Żeby któryś "przyjezdny warszawiak" zaraz po Tobie się nie przejechał jakimś ciężkim sprzętem :kox::naughty::polew:

Opublikowano

Węzeł z ul.Pułkową mistrzostwo świata , "przyjezdne warszawiaki" przez pierwszy rok nie bedą wiedzieć jak to przejechać :kox: :kox:

Żeby któryś "przyjezdny warszawiak" zaraz po Tobie się nie przejechał jakimś ciężkim sprzętem :kox::naughty::polew:

A Moskal to niby skąd :gwizdanie:

Opublikowano

Jak się przyjrzysz to wygląda jakby z przodu były zamontowane reflektory i pewnie dlatego przodu nie ma na zdjęciach. :)

A kto by go kupil z takim osprzętem ;) Ja nie.. :kox:

Opublikowano

przeglądałem dokumentacje i powiem ci że robota konkret :good:

Kiedy przewidywane zakończenie inwestycji?

Opublikowano

no własnie co on tam dołożył - nocny pakiet Rally :decayed:

pewnie dużo w nocy śmigał i założył doświetlanie zakrętów :naughty::kox::cool1:
Opublikowano

Żeby któryś "przyjezdny warszawiak" zaraz po Tobie się nie przejechał jakimś ciężkim sprzętem :kox::naughty::polew:

nie macie tu takich sprzętów :kox: :kox: :kox:

A Moskal to niby skąd :gwizdanie:

Ja sie z "warszawka" nie identyfikuje. Krzyżak od urodzenia aż do śmierci :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 14:20_________________________________________________

Kiedy przewidywane zakończenie inwestycji?

Czas na wykonanie to coś koło 3 lat.

Opublikowano

Moskal - jesteś dzisiaj w Grodzisku ?

Może byśmy wyciągneli jeszcz Kokosa i poszli na wódzię ?

Opublikowano
461.jpg a to chyba bryka sędziego :naughty:
Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Ciekawe czy to prawda.

Opublikowano

Witam.

Nowy jestem i chciałbym wpaść na spot ale nie wiem jak to ma wyglądać? Tzn. wiem że autem mam przyjechać ale nikogo nie znam i tak troche głupio pierwszy raz, poza tym moje auto to nie żaden hicior.Poradzicie?

Pozdrawiam

Opublikowano

poprostu wpadnij przywitaj sie z wszystkimi i jakos pojdzie :D

nie gryziemy wiec smialo :)

Opublikowano

Witam.

Nowy jestem i chciałbym wpaść na spot ale nie wiem jak to ma wyglądać? Tzn. wiem że autem mam przyjechać ale nikogo nie znam i tak troche głupio pierwszy raz, poza tym moje auto to nie żaden hicior.Poradzicie?

Pozdrawiam

Wpadaj nie pękaj.. Nikt nie gryzie. Podjedziesz - zobaczysz.. wkręcisz się w towarzystwo i zostaniesz. Tylko się nie zraź symptomem "obcego", raz, drugi, trzeci i malina ;)

Weź ze sobą Krówkę i ze dwie dziewczyny z wielkim tyłkiem a przyjmiemy Cię jak brata :evil:

Opublikowano

A i zgrzewki nie zapomnij :decayed:

A Ty przyjechałeś z butlą ? :mysli::naughty:

Opublikowano

Witam.

Nowy jestem i chciałbym wpaść na spot ale nie wiem jak to ma wyglądać? Tzn. wiem że autem mam przyjechać ale nikogo nie znam i tak troche głupio pierwszy raz, poza tym moje auto to nie żaden hicior.Poradzicie?

Pozdrawiam

ja wpadnę chyba w odwiedziny jak mi wszystko wyjdzie więc będziemy się czuli podobnie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.