Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

WOW, dajcie linka gdzie kupić te kosmetyki. :kox:

Opublikowano

WOW, dajcie linka gdzie kupić te kosmetyki. :kox:

wszystko jest :szukaj:

:decayed:

Zamiast to "Szukaj" to mogłeś wkleić link. :decayed:

W szukajce nie ma, a przeszukać spoty warsiaskie to.. :sick3: No ale dobra. :tongue4:

Opublikowano

300-500 PLN

coo :shocked: za sam zderzak

pełna polerka nadwozia na Robowash kosztuje 500 pln ..

Lakierowanie całego elementu 300-350

Michał gdzie Ty sie serwisujesz :naughty:

Chyba cen nie znasz :naughty: 300 kolo wawy [sam tyle bede placil], a do 500 w wawie za element sobie zycza.

Opublikowano

Można zrobić za 300 zł ale jaka jakość za to. Przy dobrych materiałach lakiernicy nawet nie mieszczą się w tej cenie. Ja odradzam tam gdzie tanio. Sam się przekonałem na swoim doświadczeniu. Malowali nawet 2 razy, i zawsze wychodziło nie tak.

Opublikowano

zawsze wychodziło nie tak.

Za bardzo rozcieńczyli hameraita :decayed:

Opublikowano

Za bardzo rozcieńczyli hameraita :decayed:

Jak tam twoja hunda? jeszcze w całości? Czy na żyletki poszła?

Opublikowano

Czy na żyletki poszła?

Właśnie goliłeś sobie klatę czymś co kiedyś było kawałkiem błotnika w mojej padlinie :decayed:

Opublikowano

no Kraków chyba zaatakuje Warszawe :gwizdanie:

Kraków w niczym nie ustępuje Warszawie a jednak stoimy w cieniu..... i niech ktos mi powie jak tu lubic tych Krawaciarzy :cool1:

hmmm mysle ze to nie chodzi o Warszawe akurat w tym wypadku :gwizdanie:

No bynajmniej Ja sie nie czuje abym stal w ich cieniu a wręcz przeciwnie , twierdze ze to Oni stoją w Naszym Cieniu :naughty:

wiem wiem na kims wyrzyć sie trzeba..... :wink4:

i tak uwazam ze Kraków to najładniejsze miasto w Polsce i zdania nigdy nie zmienie ,a Mistrzostwa trudno, next time......

Opublikowano

Można zrobić za 300 zł ale jaka jakość za to. Przy dobrych materiałach lakiernicy nawet nie mieszczą się w tej cenie. Ja odradzam tam gdzie tanio. Sam się przekonałem na swoim doświadczeniu. Malowali nawet 2 razy, i zawsze wychodziło nie tak.

Za 300 w wawie bym nawet nie probowal :naughty: .

Lakier kupuje sam, dobierac bedzie mi znajomy, ktory ma sklep z lakierami - zreszta od niego wlasnie mam namiar na typa, mieszka na wiosce, to i ceny ma lepsze.

Opublikowano

W przypadku lakieru srebrnego, jego dobór jest bardzo ciężki, i tu się zgodzę. Do uzyskania podobnego koloru ważny jest nie tylko kolor, ale też ciśnienie i kąt jakim jest on kładziony. Ale pamiętaj że przy tym kolorze ważniejszy jest podkład, a tu wszyscy oszczędzają.

Ale jeżeli robisz w cenie 300-350 plus lakier, to cena wydaję się jak najbardziej ok.

Opublikowano

Wiem jak jest. Mam perłe, w dodatku jasna [nie zaden srebrny :kox: ] - dlatego musze wycelowac z dobieraniem lakieru na sloneczny dzien.

Opublikowano

hmm raggooooo :decayed:

Dobre...k**wa dobre :decayed::naughty:[br]Dopisany: Maj 13, 2009, 03:54:22 _________________________________________________Kurwa k**wa k**wa k**wa..

nawet nie wiedziałem, że filtruje :decayed::naughty:

Opublikowano

:laghing2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.