Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poziu nawet na Torwarze masz WIFI :shocked:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poziu nawet na Torwarze masz WIFI :shocked:

mówiłem, że Torwar rzundzi :kox:

Opublikowano

ale jak widzisz na Promce tez udostepnili nam WIFI tylko grilla nie pozwalaja rozpalac :gwizdanie:

Opublikowano

Dobry :hi:

Panowie, jaki jest koszt polakierowania przedniego zderzaka? Mój jest troche obdrapany :kwasny: i nie wiem czy samemu z nim cos kombinowac...

Opublikowano

Panowie, jaki jest koszt polakierowania przedniego zderzaka? Mój jest troche obdrapany :kwasny: i nie wiem czy samemu z nim cos kombinowac...

300-500 PLN

Opublikowano

fotomontaż

Twierdzisz, że zbyt piękne żeby było prawdziwe :naughty:

no co wy, przecież to widać gołym okiem, że podrabiane te fotki :gwizdanie:

Pierwszy grafik w klubie :polew::naughty:

Wiadomo takie czasy mamy, że jajogłowi z pejsami po pachy z młodzieńczym wąsikiem pod nosem obrabiają swoimi komputerkami fotki na rozkładówki na które później ślini się co drugi :gwizdanie:

Ale komu by się chciało aż trzy foty obrabiać i to tych samych dziewczyn :)

Ja taką znajdę... i zabiorę Ją do domu... :decayed:

Opublikowano

Ja taką znajdę... i zabiorę Ją do domu... :decayed:

Nie wiedziałbyś co z nią zrobic :D

Zagłaskał byś jak kota :decayed::naughty:

Opublikowano

Który imbecyl pił dzisiaj redbulla?? :decayed:

Opublikowano

Który imbecyl pił dzisiaj redbulla?? :decayed:

Często pisze nie w tym wątku i bardzo za tobą "tęsknił" dzisiaj :polew: :polew:

Opublikowano

Często pisze nie w tym wątku i bardzo za tobą "tęsknił" dzisiaj :polew: :polew:

Aaa, to ten kochaś. :D

Opublikowano

Który imbecyl pił dzisiaj redbulla?? :decayed:

Qrvva ale fux ,odkąd często tankuje pije Vpower z shella :D

Opublikowano

Qrvva ale fux ,odkąd często tankuje pije Vpower z shella :D

Wiesz, pisząc "redbull" miałem na myśli napój energetyzujący - tak naprawdę to nie pamiętam dokładnie co to było. :D

Opublikowano

Panowie, jaki jest koszt polakierowania przedniego zderzaka? Mój jest troche obdrapany :kwasny: i nie wiem czy samemu z nim cos kombinowac...

300-500 PLN

coo :shocked: za sam zderzak

pełna polerka nadwozia na Robowash kosztuje 500 pln ..

Lakierowanie całego elementu 300-350

Michał gdzie Ty sie serwisujesz :naughty:

Opublikowano

Witam, koledzy co to za ustrojstwo: zwisa wtyczka, nie wiadomo od czego i tylko numer na karteczce 4B18717058, może ktoś by kuknoł do etki i mnie oświecił? :hi:

Opublikowano

Witam, koledzy co to za ustrojstwo: zwisa wtyczka, nie wiadomo od czego i tylko numer na karteczce 4B18717058, może ktoś by kuknoł do etki i mnie oświecił? :hi:

Podaj prawidłowy numer

Opublikowano

Witam, koledzy co to za ustrojstwo: zwisa wtyczka, nie wiadomo od czego i tylko numer na karteczce 4B18717058, może ktoś by kuknoł do etki i mnie oświecił? :hi:

Se wlizie i se sam kuknie: http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ :naughty:

Opublikowano

Jak ten zły to ja niewiem, muszę lepiej oblukać, dzięki za chęci.

Opublikowano

Późny wieczór, po burzliwym seksie...

- Kochany, tylko nie zasypiaj, dobrze? Nie lubię, jak po seksie od razu zasypiasz.

- W porządku.

- A dziś mija cztery i pół miesiąca, jak jesteśmy razem!

- Super! Na dniach trzeba będzie się wybrać gdzieś poświętować.

- A zdarzyła ci się już TAKA miłość? I tak szybko?

- Nie. Nie przypominam sobie...

- Aha... Znaczy, że się zdarzyła... A u mnie nie! Pierwsza taka prawdziwa.

Słuchaj, a ta twoja poprzednia, Gośka, to od razu cię pokochała?

- Po dwóch dniach powiedziała, że mnie kocha.

- Kłamała na sto procent!

- Czemu? Ty od pierwszego dnia mówiłaś o miłości...

- CZY TY NAPRAWDĘ NIE WIDZISZ RÓŻNICY!? U mnie to UCZUCIE! A ona ci tylko makaron na uszy nawijała...

- Masz rację.

- Znaczy, że mi nie wierzysz...

- Wierzę.

- No jasne! Wiedziałam! Jej uwierzyłeś, a mi nie! I cycki ma fajniejsze niż ja... I uniwerek skończyła...

- Politechnikę!

- Jak możesz!? Pamiętasz jaką szkołę skończyła! Nadal ją kochasz!?

- Studiowaliśmy razem...

- No i co? Wiesz z iloma ja ludźmi studiowałam? I wcale o nich nie mówię!

- Jesteś od niej sto razy lepsza. Jestem z tobą, a nie z nią!

- Ze współczucia. Komu potrzebna babka z takim tyłkiem, jak mój...

- Normalny tyłek...

- CO ZNACZY "NORMALNY"!??? Znaczy gruby, tak!? Jesteś taki dwulicowy!

Ciągle myślisz o swojej Gosi???

..wziąłem poduszkę, nakryłem jej głowę i przycisnąłem. Odwróciłem się na drugi bok, zamknąłem oczy i pomyślałem: Ehhh...

A mówił ojciec "Zasypiaj od razu"...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie, jaki jest koszt polakierowania przedniego zderzaka? Mój jest troche obdrapany :kwasny: i nie wiem czy samemu z nim cos kombinowac...

300-500 PLN

coo :shocked: za sam zderzak

pełna polerka nadwozia na Robowash kosztuje 500 pln ..

Lakierowanie całego elementu 300-350

Michał gdzie Ty sie serwisujesz :naughty:

adaho, podrzuć namiary na PW (lakierowanie za 300-350).

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.