Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema,

Pany znacie się coś na telewizorach? Ja nie bardzo no i mam dylemat.

wybrać

Plazme Samsung PS42B451 HD Ready, 3HDMI, 100Hz, DBV-T MPEG4

cena 2400

czy

LCD LG 42LF2510 Full HD

cena 2600

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema,

Pany znacie się coś na telewizorach? Ja nie bardzo no i mam dylemat.

wybrać

Plazme Samsung PS42B451 HD Ready, 3HDMI, 100Hz, DBV-T MPEG4

cena 2400

czy

LCD LG 42LF2510 Full HD

cena 2600

c**j z plazmą..ja kupiłem od Kolkova CRTka za 2 browce i sprawuje mi się za***iście..Tylko któraś zwinęła mi baterie z pilota :polew: :polew:

Opublikowano

Siema,

Pany znacie się coś na telewizorach? Ja nie bardzo no i mam dylemat.

wybrać

Plazme Samsung PS42B451 HD Ready, 3HDMI, 100Hz, DBV-T MPEG4

cena 2400

czy

LCD LG 42LF2510 Full HD

cena 2600

Jeżeli oglądasz więcej TV (kablówki) to lepsza jakość obrazu jest na plazmie. Poza tym samsung to duzo lepsza firma niz LG.

Plazma ma tez swoje wady - pobiera dużo więcej prądu, potrafi sięwypalać (choć w nowych plazmach są specjalne systemy temu zapobiegające)

Jeżeli oglądasz więcej DVD w jakości HD 1080 lub HDReady 720 to ładniej wygląda to na LCD.

Ale jak wszystko to tylko kwestia tego co Ci się podoba.

Z tych dwóch wyborów polecam Samsunga - lepsza firma, i ma 100hz no i ma mpeg4

Opublikowano

Siema,

Pany znacie się coś na telewizorach? Ja nie bardzo no i mam dylemat.

wybrać

Plazme Samsung PS42B451 HD Ready, 3HDMI, 100Hz, DBV-T MPEG4

cena 2400

czy

LCD LG 42LF2510 Full HD

cena 2600

Carlos - weź LCD ale tylko w FHD i polecam Samsunga ...nawet Bravia ma ich matryce a sprzedaję się dużo drożej niż Samsung

Opublikowano

przejadę się dziś do sklepu i zobaczę na żywca jaka jest różnica w obrazie. Czy ten LCD LG nie ma 100Hz? Hmmm też mi się wydaję że lepszy będzie ten samsung[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 14:00_________________________________________________saturn zrobił niezłą promocję na telewizorki

http://www.saturnpolska.com/gazetka/0868364001242742844/pdf/gazetka_200905191620_200905242300.pdf

Opublikowano

Ja mam FHD Samsunga 100hz i jest cut mjut orzeszky.

Malo ogladam TV, bo tam nic nie ma, za to duzo DVD, DivXow i jest gites.

No i oczywiscie obraz z konsoli jest lepszy niz na HDReady.

Opublikowano

lepszy jest niż na LCD HD ready ale czy jest lepszy niz na plażmie hd ready? bo dla mnie to jest ważne a nie wydaje mi sie żeby był lepszy

Opublikowano

Siema wszystkim, mam problemik. Mój szyberdach zaczał ożył ;p Normalnie zaczął żyć wlasnym życiem a mianowicie. Sam sie uchyla i po chwili zamyka i tak w kółko. A jak chce go zamknąc to mnie nie slucha.. Dopoki jest nie zla pogoda to looz. Ale jakby co to :wallbash: Spotkał sie ktos moze z takim problemem? :mysli: Moze ma ktos kabelek do komputera i zna sie cos na tym moze po prostu w kompie mu sie cos po przestawialo??

Pozdrawiam

Opublikowano

Siema wszystkim, mam problemik. Mój szyberdach zaczał ożył ;p Normalnie zaczął żyć wlasnym życiem a mianowicie. Sam sie uchyla i po chwili zamyka i tak w kółko. A jak chce go zamknąc to mnie nie slucha.. Dopoki jest nie zla pogoda to looz. Ale jakby co to :wallbash: Spotkał sie ktos moze z takim problemem? :mysli: Moze ma ktos kabelek do komputera i zna sie cos na tym moze po prostu w kompie mu sie cos po przestawialo??

Pozdrawiam

Mam to samo tylko że mi sie sam uchyla/zamyka , nie zdarzyło mi sie ,zeby sam z siebie otworzył się na maxa. Komputer nic ci nie pokaże :thumbdown:

Opublikowano

Ja mam tak ze jak uchyle to sie mi sam zamyka za chwile :kwasny: a potem nie chce sie uchylic dopiero za któryms tam razem zadziala.Wag nie pokazuje nic :)

Opublikowano

No wlasnie chodzi o to ze nie otwiera sie na maxa, tylko uchyla.. Wiec jakby to powiedziec.. Po problemie.. ;/ :disgust:

Opublikowano

Siema wszystkim, mam problemik. Mój szyberdach zaczał ożył ;p Normalnie zaczął żyć wlasnym życiem a mianowicie. Sam sie uchyla i po chwili zamyka i tak w kółko. A jak chce go zamknąc to mnie nie slucha.. Dopoki jest nie zla pogoda to looz. Ale jakby co to :wallbash: Spotkał sie ktos moze z takim problemem? :mysli: Moze ma ktos kabelek do komputera i zna sie cos na tym moze po prostu w kompie mu sie cos po przestawialo??

Pozdrawiam

Musisz sprawdzić sterownik który jest przy pompce w bagażniku.

Opublikowano

No dobra, ale jak go sprawdzic?? i gdzie on dokladnie jest?

Opublikowano

W prawym rogu za okładziną w takiej gąbce.

Opublikowano

Poź jesteś jutro na Ułęży?

raczej nie, nie ogarnąłem auta :thumbdown:

Opublikowano

Poź jesteś jutro na Ułęży?

raczej nie, nie ogarnąłem auta :thumbdown:

lipa, a nie możesz sie z kimś zabrać ?

auto mam sprawne ale nie gotowe na start :tongue4:

Opublikowano

raczej nie, nie ogarnąłem auta

znowu speniał :gwizdanie:

Opublikowano

raczej nie, nie ogarnąłem auta

znowu speniał :gwizdanie:

AAAaaaaaaaaaaaaaaa

zapomniałem....kurde może jednak przyjadę :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.