Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

w volvo obaj mieli podobno 2.3 turbo. Ciemny tłumaczył się tym, że nie może całkiem esp wyłączyć a srebrny też narzekał coś o trakcji, ze niby złapac nie może. a wyglądały oba volviacze na dobre zapierdzielaki. Nie wszystko zloto co się świeci - nie wszystko szybkie co jest głośne. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kożuch był zajeeeebisty. Istny madafaka czarnuch :kox:

Ty sie tak nie przyzwyczajaj.. ;p

ona.jpg

Koleżanka z Audi A3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kożuch był zajeeeebisty. Istny madafaka czarnuch :kox:

Ty sie tak nie przyzwyczajaj.. ;p

ona.jpg

Koleżanka z Audi A3

Chłopaki znają już ją pewnie dogłębnie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleżanka z A3 jest po za moim zasięgiem z racji bliskich relacji z kumplem do tego tez z A3. Przyjechał później jeszcze i dali mi książke - 50 pozycji sexualnych. trzeba będzie po laski zadzwonic i udawac ze żadnej nie znam :P

a kożuszek musisz mi koniecznie pożyczyć jeszcze. spodobał mi się :) szczególnie jak go wykręciłem na drugą strone :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaliście na Cargo i posuwaliscie koleznake z :sex: A3 ?

Ja wiedziałem że tak będzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleżanka z A3 jest po za moim zasięgiem z racji bliskich relacji z kumplem do tego tez z A3. Przyjechał później jeszcze i dali mi książke - 50 pozycji sexualnych. trzeba będzie po laski zadzwonic i udawac ze żadnej nie znam :P

a kożuszek musisz mi koniecznie pożyczyć jeszcze. spodobał mi się :) szczególnie jak go wykręciłem na drugą strone :polew:

Dobra, dobra - pisz jak było - Twoj kolega nie czyta a4 forum :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kożuszek musisz mi koniecznie pożyczyć jeszcze. spodobał mi się :) szczególnie jak go wykręciłem na drugą strone :polew:

Wygladales w nim jak alfons ;p

kaliq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki przystopujcie troche z Moniką. Rozumiem żarty żartami ale ciach bajera bo to nie ten typ lasek. :good:

Nie ten typ - :confused4: szkoda :([br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 01:07_________________________________________________

a kożuszek musisz mi koniecznie pożyczyć jeszcze. spodobał mi się :) szczególnie jak go wykręciłem na drugą strone :polew:

Wygladales w nim jak alfons ;p

kaliq.jpg

Muszę kupić Ci jakiś porządny złoty KAJDAN :sarcastic: Tylko nie pokazuj się w okolicach Pigalaka bo laski Cię wezma za nowego "OPIEKUNA:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwka.jpg

chłopaki przystopujcie troche z Moniką.

Przecież nas znasz.. Nic zlego jej nie zrobimy.. :naughty:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 01:09_________________________________________________oskaro.jpg

Oskaro i zdjecie z serii "Kurw* melanż byl świetny" :decayed:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 01:11_________________________________________________dziwka2.jpg

Ciąg dalszy rypania na samochodzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na koniec gruppen sex :przebiegly:

mycargo.jpg

Czyli klubowicze A4-klub.pl z koleżanką Moniką z A3 na Cargo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tak tak, złoty kajdan musi byc koniecznie :D Spodobała mi się ta fota - wrzucam w profil ją :)

Oskaro może z pigalaka laski ściągne na spota - będą polerowac auta cyckami :naughty:

Ale pierw wysmarujemy je Meguiars'em - beda polerowac cyckami i d*pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kurw*a - gorszej mojej fotki już nie miałeś ??? :no:

Obawiam sie ze nie :polew: :polew:

[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 01:21_________________________________________________

oj tak tak, złoty kajdan musi byc koniecznie :D Spodobała mi się ta fota - wrzucam w profil ją :)

Oskaro może z pigalaka laski ściągne na spota - będą polerowac auta cyckami :naughty:

Do tej różowej koszulki złoty kajdan.. Mniam.. :D

A co do panien, to jestem za.. Tak jak juz mówilem moge dać samochód do polerki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kurw*a - gorszej mojej fotki już nie miałeś ??? :no:

Obawiam sie ze nie :polew: :polew:

[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 01:21_________________________________________________

oj tak tak, złoty kajdan musi byc koniecznie :D Spodobała mi się ta fota - wrzucam w profil ją :)

Oskaro może z pigalaka laski ściągne na spota - będą polerowac auta cyckami :naughty:

Do tej różowej koszulki złoty kajdan.. Mniam.. :D

A co do panien, to jestem za.. Tak jak juz mówilem moge dać samochód do polerki..

Znając Ciebie to pewnie nie tylko samochód oddał byś do polerki przez te Panie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...