Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

to się da jeszcze załatwić :)

to będzie wspólny start ekipy klubu A4.

a do kompletu zamontujemy navi od Ono i Cb od Lukasa i niech się Oz boi bo go skilujemy chłopczyka :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

hmm o prosze nie no dzięki mojej antenie od CB to 8s wykrecimy ja waże 64 kg to moge być za kierowce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas to musze ci zdadzić sekret, że zawsze przed startem mówie mojej niuńce, że jak ładnie pojedzie to wsadze jej w korek V-power a do tego dostanie buziaka w znaczek na klapie :) jeżeli nie jest to dla ciebie zaporą to możesz być kierownikiem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze Panowie i wszystko jasne dlaczego Poziek tak zamiata wszystkich jutro gadam tak z moja niunia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja to się obawiam, że jak zacznie no monstrum jeżdzić to będzie mnie objeżdzać :roll:

i o to chodzi!!!

Bartek mam nadzieje, że wystartujesz 1.05 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaleństw dziś nei było przynajmniej z mojej strony :P, Poziek pokazał co potrafi jego cudo paru osobom, potem smerfy popsuły zabawę :(. Myślę Poziek że jeszcze długo nie będę CIę objężdzać, może dopiero po konwersji na quattro, ale wkońcu Ty też przy serr długo nie zostaniesz :D Dzięki raz jeszcze :)

Wystartuje jeśli mi dadzą pensję jutro < inaczej nie będę miał na paliwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedział komisarz Ryba w Kilerze: "BEDE" :twisted:

a tak na poważnie to dopiero teraz o tym pomyślałem. Czemu nie, w końcu wszystko to co robimy to jest zabawa.

a przy serii pewnie nie zostane, teraz zastanawiam się nad wyborem turbiny. Nie chce podchodzic pod 300km żeby nie kusiło. 260 to jest to co mnie interesuje. K04. Tak myśle na dzień dzisiejszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem komu bardziej współczuć mnie czy Tobie :) że z takimi potworami sie na 1/4 spotkamy :P, ja jakieś 600ps CRX-y i inne wynalazki Ty EVO 600ps no mamy sznase ;) ale wkońcu nei o to chodzi :)

[ Dodano: 2006-04-28, 02:17 ]

Myślę osobiście że K04 przestanie CI szybko wystarczać tym bardziej że uczciwie mówiąc jeśli chcesz doiść do tych 260 to poza turbiną nic CIę nie dzieli do 300. A grunt to zabawa :), wkońcu nie budujemy aut na 1/4 pod wyczyn. Do jutra a raczej do dzisiaj lece spac :P

[ Dodano: 2006-04-28, 02:19 ]

Pozatym chyba z K04 są kłopoty przy wzdłużnych silnikach ? K26 szybciej chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrz na tą turbinke:

http://www.greedspeed.com/applications/2002-2005_Audi_A4_FWD_B6_1.8t.aspx/11/2052/_K04_HP_Turbo_Kit_2002_2004_Audi_A4_1.8T

jest bolt-on pod nasz kolektor.

mnie chodzi przede wszystkim o charakterystyke jej pracy. Nie ma czekania na trzęsienie ziemi jak u Ciebie tylko ona się wkręca jak ta moja juz od 2200rpm. Gdyby mi ktoś zagwarantował, że na GT28rs będzie w stanie zrobić mi taka charakterystyke to spoko.

I dochodzi jeszcze jedno: przy K04 idą wtryski od TT 380cc a do twojej 440cc

nie musze mówić co to oznacza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie wczoraj poleciałem zakładać chipa żeby na ćwiare było troche lepiej okazało sie że chip malutko daje może z 10 KM , wyczuwalnie zero różnicy, ratuje mnie program ale to nie teraz.Więc jak pojade to serią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie wczoraj poleciałem zakładać chipa żeby na ćwiare było troche lepiej okazało sie że chip malutko daje może z 10 KM , wyczuwalnie zero różnicy, ratuje mnie program ale to nie teraz.Więc jak pojade to serią :)

do tego silniczka to delikatnie lizniecie softu i jest kolo 280 kucy i 500 niutkow ... i wtedy mozna ganiac...... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko chłopaki :-) kurna nie odzywałem się bo jakoś czasu mało..fuuull roboty :-) ale 1 się spotykamy na lotnisku ?:> MOże się ustawimy tam gdzie zawsze i pojedziemy razem na lotnisko ?:> Ja się ścigać nie będe bo nie mam czym..Ono Poziek i Bartt walicie na start a ja Was nagrywam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze a juz sie o Ciebie zaczynalismy martwić adamooo ale jednak zyjesz :grin:

apropo filmu co z nasza wspolna ostatnia produkcja :?: bo do dzisiaj nic nie mam :razz:

a co do spotkania 1majowego to do listy trzeba dopisać jeszcze HUGO bo słyszałem ze też bedzie "jak co roku" tylko ciekawe czy sie odnajdzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEszcze nagram bemowo i nagram wszystko na jedną płytke :-)

PS.Torwar znajdzie każdy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ale nie lepiej ustawić się już na miejscu?

startujący muszą być sporo wcześniej żeby się zapisać itd.

Ja proponuje już na bemowie.

Zabiore laptopa i płytki to bym wszystkim wypalił po płytce??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...