Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

kiedys spotykałem tylko sie taki jeden wyprowadził na lubelszczyzne :decayed

Moskal...Ty to masz nasrane i nie rozgrzebane :decayed::naughty:

BTW wszyscy gadaja o tych EMO a ja nie spotykam ich na ulicy

Oni jeżdżą metrem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Trzeba go oddac na szkolenie do Adaha :naughty: ..on go wyszkoli jak wychowac sobie kobietę :decayed: :decayed: :decayed::naughty: :naughty: :naughty::polew:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal...Ty to masz nasrane i nie rozgrzebane :decayed::naughty:

dziekuje , też bardzo , ale to bardzo mocno Cie kocham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychowanie kobiety to wazny moment w zyciu kazdego mezczyzny :decayed::good:

Grunt co by nasz Nosferski tego momentu nie przespała, tudzież nie przeoczył luz w najgorszym wypadku nie zbagatelizował :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychowanie kobiety to wazny moment w zyciu kazdego mezczyzny :decayed::good:

Grunt co by nasz Nosferski tego momentu nie przespała, tudzież nie przeoczył luz w najgorszym wypadku nie zbagatelizował :decayed:

powiem wam ,że kiedyś widziałem ich pare godzin razem i nie wyglądało to za ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychowanie kobiety to wazny moment w zyciu kazdego mezczyzny :decayed::good:

Grunt co by nasz Nosferski tego momentu nie przespała, tudzież nie przeoczył luz w najgorszym wypadku nie zbagatelizował :decayed:

Eeeee... on to chyba juz ma za soba :wink4: chyba, ze o czyms nie wiem :kox:

Ja przechodzilem przez to dosc dlugo, ale mission accomplished :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grozi :)

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nose: :nose: :nose:

Mi to się coś wydaje, że to Ty masz poważny problem ze swoją łasicą. :przebiegly:

- na spoty raz do roku

- wyśnione historie o imprezowym torwarze

- wyjść na browar - nie masz szans

- odwołujesz spotkania u znajomych

- spontan wypad ? najwyżej do Norbiego przez Las :decayed:

- siedzisz w chacie i jak Ci pozwoli to przez chwilę pogłaszczesz się po jajach

- siny się zrobiłeś, ciśnienie Ci mocno musi rosnąć.. :naughty: A następne bzykanko dopiero na święta.. :no:

Szukanie, podobnych przypadków to naturalny odruch zwierzęcia stadnego.. :wink4:

Nie chcesz czuć się samotny :good: Nie bój się.. Masz tutaj wsparcie, cos się wymyśli :wink4:

Ja to opracowałem w inny sposób. Cokolwiek nie robie, na co mam ochotę to to robię, a moja K. wie, że na tym właśnie polega związek. And that`s the way it goes :naughty:

[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 14:06_________________________________________________

Wychowanie kobiety to wazny moment w zyciu kazdego mezczyzny :decayed::good:

Grunt co by nasz Nosferski tego momentu nie przespała, tudzież nie przeoczył luz w najgorszym wypadku nie zbagatelizował :decayed:

powiem wam ,że kiedyś widziałem ich pare godzin razem i nie wyglądało to za ciekawie

nie chrzań :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek nie robie, na co mam ochotę to to robię, a moja K. wie, że na tym właśnie polega związek. And that`s the way it goes :naughty:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba go oddac na szkolenie do Adaha :naughty: ..on go wyszkoli jak wychowac sobie kobietę :decayed: :decayed: :decayed::naughty: :naughty: :naughty::polew:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Ragguś - nawet mnie ubawiłeś :decayed:

Poziom - już nie mogę się doczekać pewnego okresu w Twoim życiu :wink4:

może wtedy moje głuptasy zrozumiecie wkońcu że istnieje podwójne dno i że w niewszystko trzeba wierzyć :decayed::naughty:

1257204305_by_fiszu90_500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chrzań :wink4:

żartowałem , zachowywali sie bardzo przykładnie , nawet odholowała Nosfera do auta. :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grozi :)

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nose: :nose: :nose:

Mi to się coś wydaje, że to Ty masz poważny problem ze swoją łasicą. :przebiegly:

- na spoty raz do roku

- wyśnione historie o imprezowym torwarze

- wyjść na browar - nie masz szans

- odwołujesz spotkania u znajomych

- spontan wypad ? najwyżej do Norbiego przez Las :decayed:

- siedzisz w chacie i jak Ci pozwoli to przez chwilę pogłaszczesz się po jajach

- siny się zrobiłeś, ciśnienie Ci mocno musi rosnąć.. :naughty: A następne bzykanko dopiero na święta.. :no:

Szukanie, podobnych przypadków to naturalny odruch zwierzęcia stadnego.. :wink4:

Nie chcesz czuć się samotny :good: Nie bój się.. Masz tutaj wsparcie, cos się wymyśli :wink4:

Ja to opracowałem w inny sposób. Cokolwiek nie robie, na co mam ochotę to to robię, a moja K. wie, że na tym właśnie polega związek. And that`s the way it goes :naughty:

[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 14:06_________________________________________________

Wychowanie kobiety to wazny moment w zyciu kazdego mezczyzny :decayed::good:

Grunt co by nasz Nosferski tego momentu nie przespała, tudzież nie przeoczył luz w najgorszym wypadku nie zbagatelizował :decayed:

powiem wam ,że kiedyś widziałem ich pare godzin razem i nie wyglądało to za ciekawie

nie chrzań :wink4:

:bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla:

to mówię ja, POziomek... :naughty:

jesteś świetnym przykładem zranionego samca, który ostatkiem sił się broni aby wyjść z twarzą przed kawalerami ale jakoś nie jesteś wiarygodny, twe argumenty są niepewne, wręcz wyssane z palca :kox: :kox:

Cóż, przyzwyczaiłem się już do tego :naughty: Bo tu kawalerów coraz mniej :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jeden atut po swojej stronie , prawdziwy as w rękawie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 14:15_________________________________________________

Cóż, przyzwyczaiłem się już do tego :naughty: Bo tu kawalerów coraz mniej :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

a kto właściwie został ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: Eee.. Misiaki moje :kox:

Przemo , ale wiesz ze zawsze możesz sie do nas zwrócić z jakim zapytaniem , problemem. my starzy zatwardziali kawalerzy postaramy sie pomóc :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mówię ja, POziomek... :naughty:

Nie cwaniakuj tak ... coś mi się przypomina, że na początku lata zawsze rosną małe truskaweczki i ... małe POziomki :naughty: :naughty: :naughty::kox::witch1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...