Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

coś mi się wydaje, żę starając się wyciągnąć auto wpadające d*pą do rowu wolałbym mieć jednak ośkę niż tył :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

coś mi się wydaje, żę starając się wyciągnąć auto wpadające d*pą do rowu wolałbym mieć jednak ośkę niż tył :wink4:

slaby przyklad, przod niekoniecznie wyciagnie ciezar auta, jak ktos nie potrafi jezdzic, to oska moze rownie dobrze wpasc na zakrecie przodem do rowu... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaje, żę starając się wyciągnąć auto wpadające d*pą do rowu wolałbym mieć jednak ośkę niż tył :wink4:

jak ktos nie potrafi jezdzic

to i Q nie pomoże :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam ośkę i mocnego chipsa (144KM 316Nm) i na zimówkach na mokrym masakra. Mieli nawet na trójce :thumbdown:

moje i na piątce mieli (w zimie):kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Jak by bóg chciał żeby napęd był na przód to chodzilibyśmy na rekach " :naughty:

wole w 100% nadsterowność, bo można w poślizgu zachować kontrolę nad autem, a jak za szybko wejdziesz w zakręt ośką to mogiła. Można się ratować na różne sposoby ale to tzw. rzeźba w gównie.

Mam niby ten ASR więc ze ślizganie nie ma aż takiego bólu .. ale to i tak padaka, auto zachowuje się nerwowo. a jak tył wpada w poślizg to kiery ci z łap nie wyrywa ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee... mocno to naciagane :cool1:

Q to nie tylko snieg :tongue4:

Walka z trakcja na mokrym jaka maja ludzie z 1.9 po chipsie zszargalaby mi nerwy :kox:

Mocno naciągane marudzenie ludzi, którzy kiedyś jeździli ośką i nie narzekali, a teraz jakoś ośka jest beeee.

punkt widzenia zależy od..... :decayed:

no nie?

boisz się dokończyć?

:witch1: krzywdy Ci nie zrobi :gwizdanie:

jego sie nie obawiam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pitol, bo jezdzilem oska TDI wczensiej i mimo 90PS byly problemy na mokrym.

bylem w tym roku na nartach ojca passatem (115PS, TDI), to poprostu byl dramat... spod pensjonatu byla meka z wyjazdem... :cool1:

Do zabawy, mieszkając w górach itp. owszem. Miło się pobawić i frajda jest z tego wielka.

Sam bym chciał mieć ten napęd i się czasem w zimę i na mokrym wkurzam, ale bez przesady.

Quattro jest super, ale czasami gadacie jakby bez tego nie dało się jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, piszesz tak jakbym twierdzil, ze FWD nie da sie jezdzic. Ja kupilem Q wlasnie dla przyjemnosci z jazdy, a nie dlatego, ze oska nie da sie jezdzic.

W przyszlym roku moze zmienie auto na dwa i kupie sobie jedno do miasta... na pewno bedzie to oska :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mihaóek, to z Waszego gadania można takie wnioski wyciągnąć, nie tylko z Twojego :tongue4:

kupie sobie jedno do miasta... na pewno bedzie to oska :decayed:

No coś Ty :naughty: :naughty: :naughty:

Ale też bym sobie kupił takiego rupiecia za 2 tyś z gazem do miasta :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pitol, bo jezdzilem oska TDI wczensiej i mimo 90PS byly problemy na mokrym.

bylem w tym roku na nartach ojca passatem (115PS, TDI), to poprostu byl dramat... spod pensjonatu byla meka z wyjazdem... :cool1:

Do zabawy, mieszkając w górach itp. owszem. Miło się pobawić i frajda jest z tego wielka.

Sam bym chciał mieć ten napęd i się czasem w zimę i na mokrym wkurzam, ale bez przesady.

Quattro jest super, ale czasami gadacie jakby bez tego nie dało się jeździć.

w 100% się zgadzam :good:

Michu - Q jest za***iste ale szczerze mówiąc na Warszawkę raczej zbędne - uzasadnienie napedu jest wsżedzie tam gdzie auto rzeczywiście potrzebuje trakcji - dlaczego np. na południu DE jest najwięcej Q ?? teren górzysty i szkopy wybierają własnie Q. A jak leje to i tak nie można za***rdalać bo jak nie Ty to kto inny się w Ciebie wbije :wink4:

ps. wiedziałem, że tym krótkim textem ożywię wątek :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. wiedziałem, że tym krótkim textem ożywię wątek :polew:

-Quattro jest do d*py :thumbdown: i za dobrze nie działa.. . :thumbdown:

-Evo to zabawki dla dużych chłopców..

-A XBox to najgorsza konsola pod słońcem. Ps3 jest 100x lepsza :>

-Dziewczyna + samochochód = katastrofa :thumbdown:

A!! I znalazłem niedawno za***iste kosmetyki do fur ! Najlepsze za nie dużą kasę !

plak-big.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo , pieknie to ująłeś :good:

:embarrassed::D[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 13:07_________________________________________________Nosfer, moskal, ono i 0 Gości przegląda ten wątek.

Zapomniaem dopisac, ze Mustangi sa c**jowe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo , pieknie to ująłeś :good:

:embarrassed::D[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 13:07_________________________________________________Nosfer, moskal, ono i 0 Gości przegląda ten wątek.

Zapomniaem dopisac, ze Mustangi sa c**jowe :kox:

Ford Gówno Wort :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to o czym teraz ?? :naughty: może ulubiony i najbardziej gorący temat na CB :naughty: czyli :

Warszawiacy to wieśniaki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ford Gówno Wort decayed

No fakt tak mówią hyhy , ale jakoś tym wspaniałym Audi z napędami Q z pięknymi plastikami ze wspaniałym wyposażeniem coraz mniej jeżdżę , hmmm może dlatego że jest nudne.

Generalnie Audi to syf kurvva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...