Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moskal znowu dostałeś L4?

nie , mam wolne do nast poniedziałku , taki kaprys pracodawcy :wink4:

Opublikowano

:hi:

ale piekna droge zrobili z radomia do warszawy , wczoraj 30 min jechalem :kox: jak po stole :naughty:

moskal jest prezesem :gwizdanie:dyrektorem i ma nienormowany czas pracy

Opublikowano

To sie obudziles... ta trasa juz od dawna powstawala. Niedawno odpalili ostatni odcinek.

Opublikowano

No właśnie autorowi chodziło o ostatni odcinek... :good:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 10:26_________________________________________________otwarty zresztą tydzień temu...

Opublikowano

ma nienormowany czas pracy

z tym sie zgodze , płacą za 8 a robie 12 dziennie :thumbdown:

Opublikowano

:hi: cipeczki

jak po weekendzie? Ja nie byłem w stanie przez całe święta wytrzeźwieć :P Poszło tyle dymu i %%% że juz nie chce na to patrzeć aż do sylwestra :decayed:

Masakra jakaś :decayed:

No chyba, że ma ktoś ochote wpaść na conieco ;)

Opublikowano

nie jest źle , części do naprawy parówki 1800 pln :wink4:

Opublikowano

Poszło tyle dymu i %%% że juz nie chce na to patrzeć aż do sylwestra :decayed:

no ja od 2 święta nie miałem pic ale wczoraj przyjechał znajomy , wypiliśmy 2x0,75 i połowe 0,5 i sie obsr...my :wink4:

i nawet sie dobrze czuje

Opublikowano

Poszło tyle dymu i %%% że juz nie chce na to patrzeć aż do sylwestra :decayed:

no ja od 2 święta nie miałem pic ale wczoraj przyjechał znajomy , wypiliśmy 2x0,75 i połowe 0,5 i sie obsr...my :wink4:

i nawet sie dobrze czuje

Mój Panie nie ma już 0,75 l ( jest 0,7 l ) chyba zamiast krwi w żyłach płynie gorzała :polew: :polew: :polew:

Siema wszystkim po świętach :good:

Opublikowano

nie jest źle , części do naprawy parówki 1800 pln :wink4:

a z czyjego OC pojdzie naprawa?

Opublikowano

http://allegro.pl/show_item.php?item=867376282

Transport i nocleg we własnym zakresie.*

*Ewentualne zmiany podczas imprezy :)

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mój Panie nie ma już 0,75 l ( jest 0,7 l ) chyba zamiast krwi w żyłach płynie gorzała :polew: :polew: :polew:

nie wypijesz 0,7 l wódki przy jedzeniu - w miare średnio szybkie tempo ???[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 14:10_________________________________________________to ty faktycznie stary jestes :thumbdown:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 14:10_________________________________________________

nie jest źle , części do naprawy parówki 1800 pln :wink4:

a z czyjego OC pojdzie naprawa?

Sąd grodzki zadecyduje :decayed::kox::polew:

Opublikowano

http://allegro.pl/show_item.php?item=867376282

Transport i nocleg we własnym zakresie.*

*Ewentualne zmiany podczas imprezy :)

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Jedziemy grupą..

Opublikowano

Moskal nie dyskutuje na temat tempa picia ... masz rację ja też zdycham po świętach :sick3: , a stary to traktor jest a ja ZBOWiD-owiec jestem :kox:

To nie ma winnego że S.G. roztrzygnie spór :mysli: [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 14:21_________________________________________________Mój Panie :notworthy: zmieniasz kolorek czy co ? :naughty:

Opublikowano

Sąd grodzki zadecyduje :decayed::kox::polew:

Co się wogóle stało nic nie pisałeś oficjalnie...

Opublikowano

Pisał

Opublikowano

W parówie. ok

Opublikowano

http://allegro.pl/show_item.php?item=867376282

Transport i nocleg we własnym zakresie.*

*Ewentualne zmiany podczas imprezy :)

:polew: :polew: :polew:

internet wkracza we wszystkie dziedziny życia ......
Opublikowano

http://allegro.pl/show_item.php?item=867376282

Transport i nocleg we własnym zakresie.*

*Ewentualne zmiany podczas imprezy :)

:polew: :polew: :polew:

internet wkracza we wszystkie dziedziny życia ......

Pewnie! Mi ostatnio ten INTERNET nawet wódkę w Święta polewał... :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.