Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziewczęta potrzebuje opalarki żeby zrobic lampy przed założeniem , ma ktos na stanie ?????

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

BRY :hi:

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano
  • Autor
:hi::sick3:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Dziewczęta potrzebuje opalarki żeby zrobic lampy przed założeniem , ma ktos na stanie ?????

Ja :tongue4:

Opublikowano

siema mordeczki :bry:

coście się wczoraj nie odezwali, że jesteście pod M1? kreciłem się wczoraj tak od ok 22.20 do 23.40. Najpierw pod Ikea potem pod Leroy Merlin. Spotkali się z subaraczy imprez i powiem Wam, że bardzo fajnie to wyglądało jak smigali.

Była jakaś be piuntka w sedanie ale jak zobaczyłem czerwone mrygające lampy z przodu w zderzaku to odechciało mi się podchodzić do tego czlowieka. :sick3:

Opublikowano

siema mordeczki :bry:

coście się wczoraj nie odezwali, że jesteście pod M1? kreciłem się wczoraj tak od ok 22.20 do 23.40. Najpierw pod Ikea potem pod Leroy Merlin. Spotkali się z subaraczy imprez i powiem Wam, że bardzo fajnie to wyglądało jak smigali.

Była jakaś be piuntka w sedanie ale jak zobaczyłem czerwone mrygające lampy z przodu w zderzaku to odechciało mi się podchodzić do tego czlowieka. :sick3:

Nawet mi śmignąłeś przed oczami, ale nie miałem tel. do Ciebie, a siedziałem już u kumpla w S6.

Moje B5 stało pod RTV, bo niestety po 10 min kręcenia puściła osłona pod skrzynią i zacząłem robić za pług :wallbash:

Opublikowano

ale nie miałem tel. do Ciebie

512-469-832 teraz juz masz więc next time prosze do mnie dzwonić :)

Opublikowano

Przykro mi bardzo, ale niestety jednak dzisiaj nie mogę wpaść.

Postaram się być w przyszłym tygodniu.

Cheers,

KoM

Opublikowano

ale nie miałem tel. do Ciebie

512-469-832 teraz juz masz więc next time prosze do mnie dzwonić :)

musisz telefon w podpisie na stale dac bo ciagle ktos poszukuje twojego numeru :gwizdanie:

Opublikowano

ale nie miałem tel. do Ciebie

512-469-832 teraz juz masz więc next time prosze do mnie dzwonić :)

musisz telefon w podpisie na stale dac bo ciagle ktos poszukuje twojego numeru :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale nie miałem tel. do Ciebie

512-469-832 teraz juz masz więc next time prosze do mnie dzwonić :)

musisz telefon w podpisie na stale dac bo ciagle ktos poszukuje twojego numeru :gwizdanie:

:ssij::decayed:

Opublikowano

Dziewczęta potrzebuje opalarki żeby zrobic lampy przed założeniem , ma ktos na stanie ?????

Ja :tongue4:

:decayed::kox:

Opublikowano
  • Autor

Dziewczęta potrzebuje opalarki żeby zrobic lampy przed założeniem , ma ktos na stanie ?????

Ja :tongue4:

tysz mom :gwizdanie:

Opublikowano

tysz mom :gwizdanie:

A masz moją polerę ? :decayed:

Opublikowano

siemka ludziska :decayed:

Potrzebuje nr tel. do kolegi raggaman

Pozdrowienia z 3miasta :hi:

Opublikowano
  • Autor

tysz mom :gwizdanie:

A masz moją polerę ? :decayed:

:nose:

Opublikowano

:nose:

Nie gadaj, że poszła z dymem :decayed:

Opublikowano

tysz mom :gwizdanie:

to podjedz do Grodziska , podrzucisz mi sprzęt i kawki sie napijesz w dobrym towarzystwie , ziółka przypalisz :wink4:

same plusy , przemyśl to :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.