Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

pupa średnio wyszła oniak zaszalał z cięciem :decayed:

marzyciel :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

widzisz, niby op***dala sie za Twoje i moje podatki, ale dupki chociaz czasem wklei :polew:

zmieniajac temat

m8597860.jpg

:evil:

Terminy inwestycji planowanych zupełnie nie realne. Wschodnia Obwodnica powstanie najwcześniej koło 2017.

Ursynowsko - Wawerska część Południowej Obwodnicy - :evil: :evil: :evil: wiedzą kiedy :disgust:

Cała zabawa będzie niezwykle kosztowna :gwizdanie: Sam tunel to ok. 1,5 - 2 miliardy most kolejny miliard. Całość może kosztować jakieś 6 miliardów. :!: więcej niż 100 km autostrady w pozamiejskim terenie. :blink:

A kasa się kończy. :no: Już w tej chwili rząd tnie planowane inwestycje na potęgę. Powoli sytuacja zaczyna wyglądać jak w końcówce Gierka :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suli :hi: , ja to chyba nie dożyje końca tych planów :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz to zrobic na ori gadzetach... jest chyba instrukcja na forum nawet.

zgadza się - ale po wymianie AQ stwierdzam że mam lewe ręce i po dyrektorsku chce żeby ktos się z tym babrał :decayed:

Kamyk - znalazłem firme w Raszynie :

EBERSPAECHER ( chyba w ori idą )

- zestaw podstawowy 2500 pln + roczna gwarancja

- z pilotem +1000

- z pilotem na bayerze ( tak że w domu widzisz temp. w środku auta i ustawiasz ile ma być etc.. ) + 1500 :naughty:

termin wolny na poniedziałek

http://allegro.onet.pl/webasto-mokre-montaz-najtaniej-warszawa-i1283246127.html

To nie jest ORI zestaw. ORI integruje się z elektroniką auta i zarządzanie masz z menu na FIS a nie dodatkowych wyświetlaczy. Miałem tak w B6.

Webasto to za***ista opcja. Jedyny mankament to dodatkowa rura wydechowa pod silnikiem. Czasami stojąc w korku wyglądało jakby mi się silnik palił :)

Zgadza sie - wiem że ten zestaw nie konfiguruje sie z FIS - bardziej o producenta mi chodziło.

Jak ma byc ciepło to może się dymić - zresztą i tak się dymi :decayed: [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 06:50_________________________________________________

ja u nich montowalem,zreszta na zdjeciu jest powietrzne a nie mokre :polew:,sa dobrzy do montazu i koniec piesni,ku..rwa teraz bym to sobie sam ogarnal tylko trzeba miec wygodny kanal albo podnosnik,w klimatroniku sa wolne piny gotowe do podpiecia eber`a,a poza tym cala instalka jest niezalezna o instalki samochodu

chcesz się sprawdzić :naughty: kupie graty i montujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko Sulejmanoglu sprzedał eSe, gdzie poszła taka piękna sztuka? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na złom :(

W sensie rozkurwiona? Jak to się stało?

klasyczna kanapka , jemu w dópe , on komuś w dópe :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminy inwestycji planowanych zupełnie nie realne. Wschodnia Obwodnica powstanie najwcześniej koło 2017.

Ursynowsko - Wawerska część Południowej Obwodnicy - :evil: :evil: :evil: wiedzą kiedy :disgust:

Cała zabawa będzie niezwykle kosztowna :gwizdanie: Sam tunel to ok. 1,5 - 2 miliardy most kolejny miliard. Całość może kosztować jakieś 6 miliardów. :!: więcej niż 100 km autostrady w pozamiejskim terenie. :blink:

A kasa się kończy. :no: Już w tej chwili rząd tnie planowane inwestycje na potęgę. Powoli sytuacja zaczyna wyglądać jak w końcówce Gierka :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Suli a kiedy mi tą cholerną S8 z Morów otworzą? Wygląda na to że wszsytko gotowe. Więc czemu zwlekają z odbiorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wschodnia Obwodnica powstanie najwcześniej koło 2017.

tej nie będzie bo ekolodzy znaleźli rzadką rybkę w stawach gdzie miała przebiegać obwodnica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminy inwestycji planowanych zupełnie nie realne. Wschodnia Obwodnica powstanie najwcześniej koło 2017.

Ursynowsko - Wawerska część Południowej Obwodnicy - :evil: :evil: :evil: wiedzą kiedy :disgust:

Cała zabawa będzie niezwykle kosztowna :gwizdanie: Sam tunel to ok. 1,5 - 2 miliardy most kolejny miliard. Całość może kosztować jakieś 6 miliardów. :!: więcej niż 100 km autostrady w pozamiejskim terenie. :blink:

A kasa się kończy. :no: Już w tej chwili rząd tnie planowane inwestycje na potęgę. Powoli sytuacja zaczyna wyglądać jak w końcówce Gierka :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Suli a kiedy mi tą cholerną S8 z Morów otworzą? Wygląda na to że wszsytko gotowe. Więc czemu zwlekają z odbiorem?

Jak to kiedy, przed wyborami :decayed: a tak serio to przy Powązkach cały czas robią. Ja zaczynałem pracę przy projekcie S8 bodajże jak dobrze pamiętam był to w listopad 2004 roku czyli 6 lat temu, z tym prawie 4 lata projekt był uzgadniany w urzędach :thumbdown: Jak oni będą robić w takim tempie drogi jak ten kawałek S8 to ring wokół stolicy skończą za 20 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orły orientuje sie któryś gdzie mozna niedrogo webasto załozyć do paździerza w W-wie ?

Ostatnio podczas słynnych wycieczek z Adamooo zajechaliśmy w Poznaniu do chłopaka który miał ori webasto mokre od B8 za 200zł :gwizdanie: tylko że ono ponoć do B6 nie pasuje musi być eberspacher a to było WEBASTO.

za ile ????

proszę o coś więcej na PW :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na złom :(

W sensie rozkurwiona? Jak to się stało?

klasyczna kanapka , jemu w dópe , on komuś w dópe :kox: :kox: :kox: :kox:

ooo f*ck .... geyowsky trójkącik ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...