Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mozesz to zrobic na ori gadzetach... jest chyba instrukcja na forum nawet.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witajcie pytanko czy dziś jest zlocik i czy ktoś byłby z komputerkiem bo po mojej zabawie z Vagiem nie chce mi palic na zimnym a jak zapali to odpala bez problemów. Pomoże ktoś? Dzięki

Opublikowano

orły orientuje sie któryś gdzie mozna niedrogo webasto załozyć do paździerza w W-wie ?

no ciekawy temat

też się nad tym zastanawiałem - jest bajka sprawa, kumpel miał w maździe 6

rewelka

Opublikowano

mozesz to zrobic na ori gadzetach... jest chyba instrukcja na forum nawet.

zgadza się - ale po wymianie AQ stwierdzam że mam lewe ręce i po dyrektorsku chce żeby ktos się z tym babrał :decayed:

Kamyk - znalazłem firme w Raszynie :

EBERSPAECHER ( chyba w ori idą )

- zestaw podstawowy 2500 pln + roczna gwarancja

- z pilotem +1000

- z pilotem na bayerze ( tak że w domu widzisz temp. w środku auta i ustawiasz ile ma być etc.. ) + 1500 :naughty:

termin wolny na poniedziałek

http://allegro.onet.pl/webasto-mokre-montaz-najtaniej-warszawa-i1283246127.html

Opublikowano

Ponowie pytanie ma ktoś zapał do poprawienia moich błędów? Dzięki

Opublikowano

mozesz to zrobic na ori gadzetach... jest chyba instrukcja na forum nawet.

zgadza się - ale po wymianie AQ stwierdzam że mam lewe ręce i po dyrektorsku chce żeby ktos się z tym babrał :decayed:

Kamyk - znalazłem firme w Raszynie :

EBERSPAECHER ( chyba w ori idą )

- zestaw podstawowy 2500 pln + roczna gwarancja

- z pilotem +1000

- z pilotem na bayerze ( tak że w domu widzisz temp. w środku auta i ustawiasz ile ma być etc.. ) + 1500 :naughty:

termin wolny na poniedziałek

http://allegro.onet.pl/webasto-mokre-montaz-najtaniej-warszawa-i1283246127.html

tak jest, wiedziałem że 1000 ojro to absolutne minimum

mają rozmach sq........y (to z siary) :wink4:

Opublikowano

Aydaho podpytaj LagunaWRC z Rzeszowa...

Opublikowano

Aydaho podpytaj LagunaWRC z Rzeszowa...

racja - opis stzrelił za***isty

Opublikowano
  • Autor

kokos też przecież rezał webasto u siebie :)

Opublikowano

ja podlece zobaczyc jak to u niego wyglada bo furka naprawde robi sie kox

Opublikowano

mozesz to zrobic na ori gadzetach... jest chyba instrukcja na forum nawet.

zgadza się - ale po wymianie AQ stwierdzam że mam lewe ręce i po dyrektorsku chce żeby ktos się z tym babrał :decayed:

Kamyk - znalazłem firme w Raszynie :

EBERSPAECHER ( chyba w ori idą )

- zestaw podstawowy 2500 pln + roczna gwarancja

- z pilotem +1000

- z pilotem na bayerze ( tak że w domu widzisz temp. w środku auta i ustawiasz ile ma być etc.. ) + 1500 :naughty:

termin wolny na poniedziałek

http://allegro.onet.pl/webasto-mokre-montaz-najtaniej-warszawa-i1283246127.html

To nie jest ORI zestaw. ORI integruje się z elektroniką auta i zarządzanie masz z menu na FIS a nie dodatkowych wyświetlaczy. Miałem tak w B6.

Webasto to za***ista opcja. Jedyny mankament to dodatkowa rura wydechowa pod silnikiem. Czasami stojąc w korku wyglądało jakby mi się silnik palił :)

Opublikowano

dokładnie, pisałem już moją historię jak na światłach leciał do mnie facet z gaśnicą w ręku z krzykiem że mi się auto pali :wallbash: na naszym paliwie niestety ale webasto strasznie dymi :thumbdown:

Opublikowano

i śmierdzi na zewnatrz

Opublikowano

orły orientuje sie któryś gdzie mozna niedrogo webasto załozyć do paździerza w W-wie ?

Ostatnio podczas słynnych wycieczek z Adamooo zajechaliśmy w Poznaniu do chłopaka który miał ori webasto mokre od B8 za 200zł :gwizdanie: tylko że ono ponoć do B6 nie pasuje musi być eberspacher a to było WEBASTO.

Opublikowano

mozesz to zrobic na ori gadzetach... jest chyba instrukcja na forum nawet.

zgadza się - ale po wymianie AQ stwierdzam że mam lewe ręce i po dyrektorsku chce żeby ktos się z tym babrał :decayed:

Kamyk - znalazłem firme w Raszynie :

EBERSPAECHER ( chyba w ori idą )

- zestaw podstawowy 2500 pln + roczna gwarancja

- z pilotem +1000

- z pilotem na bayerze ( tak że w domu widzisz temp. w środku auta i ustawiasz ile ma być etc.. ) + 1500 :naughty:

termin wolny na poniedziałek

http://allegro.onet.pl/webasto-mokre-montaz-najtaniej-warszawa-i1283246127.html

ja u nich montowalem,zreszta na zdjeciu jest powietrzne a nie mokre :polew:,sa dobrzy do montazu i koniec piesni,ku..rwa teraz bym to sobie sam ogarnal tylko trzeba miec wygodny kanal albo podnosnik,w klimatroniku sa wolne piny gotowe do podpiecia eber`a,a poza tym cala instalka jest niezalezna o instalki samochodu

Opublikowano

macie pany co żeśmy stworzyli z oniakiem w niedziele :)

dynki.jpg

dynki1.jpg

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

orły orientuje sie któryś gdzie mozna niedrogo webasto załozyć do paździerza w W-wie ?

Tak, w Otrębusach :decayed:
Opublikowano

dynki1.jpg

za***iste :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

d*pa średnio wyszła oniak zaszalał z cięciem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.