Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do dzis pamietam Twoj drift Evka :D

Ten ??

:polew: :polew: ale lacha z niego dra, ale wiraz pierwsza klasa :decayed:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

jak tam zapisy na zlot ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ten ??

Ale szydera szła :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

jak tam zapisy na zlot ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

kox :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 10:18_________________________________________________Z tego co widzę będzie dobry skład na Zlocie :kox: :kox: :good:

Opublikowano

Z tego co widzę będzie dobry skład na Zlocie :kox: :kox: :good:

ba :naughty:

uwaga... uwaga... nowe zdjecia Pozka z ostatniego zlotu mitasubiszi :polew:

167968_166585633385707_101553226555615_374003_1638679_n.jpg

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Z tego co widzę będzie dobry skład na Zlocie :kox: :kox: :good:

ba :naughty:

uwaga... uwaga... nowe zdjecia Pozka z ostatniego zlotu mitasubiszi :polew:

167968_166585633385707_101553226555615_374003_1638679_n.jpg

:good:

Opublikowano

w zaleznosci jak masz w AC napisane

w PZU masz np cos takiego jak autoszyba i tam do jakiejs kwoty wymieniaja za free (oczywiscie opcja dodatkowa i dodatkowo platna)

potwierdzam - sam jestem na etapie wykupu tej opcji

zobacz czy możesz też to zrobić, kosztuje raptem 5 dych, a można być sporo do przodu w przypadku tzw. kuku

a do tego jest to osobne ubezpieczenie, w przypadku skorzystania nie ma żadnego wpływu na posiadane zniżki

jak na moje, to warte rozważenia ..... :cool1:

ja mam ta opcje w PZU spokojnie działa wymieniałem szybe w A4 nie tracisz zniżek ani nic :)

w A6 wykupiłem tez pakiet szyba i zapłaciłem 40 zł chyba a szyby ubezpieczone na 2 tys zł za 100 zł można wykupic chyba do wartości 5 tys zl

jakos tak

w PZU szyby wymienia sie w JAAN Glass zadzwoniełm do PZU zgłosiłem a za 3 dni miałem nowa szybę w aucie :)

Opublikowano

w zaleznosci jak masz w AC napisane

w PZU masz np cos takiego jak autoszyba i tam do jakiejs kwoty wymieniaja za free (oczywiscie opcja dodatkowa i dodatkowo platna)

potwierdzam - sam jestem na etapie wykupu tej opcji

zobacz czy możesz też to zrobić, kosztuje raptem 5 dych, a można być sporo do przodu w przypadku tzw. kuku

a do tego jest to osobne ubezpieczenie, w przypadku skorzystania nie ma żadnego wpływu na posiadane zniżki

jak na moje, to warte rozważenia ..... :cool1:

ja mam ta opcje w PZU spokojnie działa wymieniałem szybe w A4 nie tracisz zniżek ani nic :)

w A6 wykupiłem tez pakiet szyba i zapłaciłem 40 zł chyba a szyby ubezpieczone na 2 tys zł za 100 zł można wykupic chyba do wartości 5 tys zl

jakos tak

w PZU szyby wymienia sie w JAAN Glass zadzwoniełm do PZU zgłosiłem a za 3 dni miałem nowa szybę w aucie :)

dodam jeszcze tylko, że nie chodzi tylko o szyby - wszystkie lampy też wchodzą w zakres ubezpieczenia

Opublikowano

co do przejazdu evo he nie mam nic do powiedzenia..to było nowe auto poźka - tam był sam lód i krawężniki - nie moje auto więc dbałem :)

poziek w pierwszym zakręcie rozwalił łożyszko i 1000zł w plecy :)

kto nie był i nie widział niech się nie wypowiada :no:

Ps. jak wszyscy wiemy najlepiej jak się samochodów nie pożycza nawet na chwile :wink4:

Opublikowano

jak wszyscy wiemy najlepiej jak się samochodów nie pożycza nawet na chwile :wink4:

swiete słowa, szególnie do takiej zabawy :good:

a moze liczyl ze cos rozwalisz i kupisz :decayed:

Opublikowano

albo wczesniej rozwalil lozysko i liczyl, ze trafisz tym samym kolem nic nie wiedzac :polew:

Opublikowano

to bym wtedy Adasia tak ładnie podliczył :decayed:

Opublikowano

dobrze ze potem holowanka nie było .......

FVA- Tow Rope Fail

Opublikowano

co do przejazdu evo he nie mam nic do powiedzenia..to było nowe auto poźka - tam był sam lód i krawężniki - nie moje auto więc dbałem :)

poziek w pierwszym zakręcie rozwalił łożyszko i 1000zł w plecy :)

kto nie był i nie widział niech się nie wypowiada :no:

Ps. jak wszyscy wiemy najlepiej jak się samochodów nie pożycza nawet na chwile :wink4:

to zmienia postac rzeczy, ja nie swoim autem nawet nie probowalbym :) a latarnia byla niedaleko :naughty:
Opublikowano

co jest do uja pana

cisza taka - poumierali wszyscy ??

pisać coś, ale to już

:bicz:

Opublikowano

:polew: fly , ogarnij sie chopie :polew:

Byłem polatac pod M1 , miedzy lampami bawiłem sie w berka z ochroną , za***ista zabawa !

..no widziałem ..pojazd poznałem i widze,że kiero ten sam :) pozdro, miłej zabawy :hi:

m

Opublikowano

Motor Ty żyjesz :> ?

Pozdrófka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.