Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oslon nie ma :kox:

a zwir wpada pod zewnetrzny klocek - wiec to nie wina braku oslon.

tylko nie wiem jakim cudem tam cos wpada, przeciez miedzy klockiem, a tarcza jest tyle miejsca co nic...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widocznie masz zle zalozone i podczas jazdy robi sie przerwa 3-5mm i wpada kamien :gwizdanie:

Opublikowano

kurfa...

wczorja spadl snieg, znowu sypneli zwirem [zamiast sola/piachem] i ku***a znowu wyladowal mi zwir pod klockiem :wallbash:

sól już się skończyła.... wszyscy szukają soli żeby kupić :naughty:

Opublikowano

widocznie masz zle zalozone i podczas jazdy robi sie przerwa 3-5mm i wpada kamien :gwizdanie:

jakim cudem mozna zle zalozyc klocek, czy zacisk? :wink4:

juz wiem mniej wiecej... niestety przez brak oslon sporo syfu idzie i musze je koniecznie zalozyc, bo problem caly czas bedzie powracal.

Opublikowano

widocznie masz zle zalozone i podczas jazdy robi sie przerwa 3-5mm i wpada kamien :gwizdanie:

jakim cudem mozna zle zalozyc klocek, czy zacisk? :wink4:

tego nie wiem, ale wiem, że są tacy euGeniusze :decayed:

Opublikowano

może masz na lewą stronę albo tyłem na przód :kox:

Opublikowano

hm... podsunales mi pewna koncepcje.

w sumie mam tylko problem z prawa strona... gdzie siedzi lewa tarcza [czyli zmieniony jest kierunek powietrza :wallbash:] - wiec pewnie dlatego tyle syfu na nia idzie.

w polaczeniu z brakiem oslon blaszanych daje taki, a nie inny efekt :confused4:

SID niestety podeslal mi 2 lewe tarcze przez pomylke, a nie bylo juz czasu na wymiane :thumbdown:

Pewnie jakbym zalozyl normalnie lewa i prawa tarcze, to nie byloby teraz problemow :wallbash:

Opublikowano

a jakie masz tarcze ze masz lewa i prawa strone?

Opublikowano

Zimmermann.

Chodzi o kierownice powietrza, ktore sa w tarczach, lewa strona zalozona na prawa zasysa powietrze zamiast je wypuszczac z racji tego, ze powinna krecic sie w druga strone... i chyba to jest rozwiazanie zagadki.

Opublikowano

mowilem ze cos jest nie tak :decayed:

Opublikowano

Zimmermann.

Chodzi o kierownice powietrza, ktore sa w tarczach, lewa strona zalozona na prawa zasysa powietrze zamiast je wypuszczac z racji tego, ze powinna krecic sie w druga strone... i chyba to jest rozwiazanie zagadki.

Na 100%

Ale numer!

Opublikowano

Zimmermann.

Chodzi o kierownice powietrza, ktore sa w tarczach, lewa strona zalozona na prawa zasysa powietrze zamiast je wypuszczac z racji tego, ze powinna krecic sie w druga strone... i chyba to jest rozwiazanie zagadki.

Na 100%

Ale numer!

:doh1:

Opublikowano

czyli jednak da sie :tongue4:

Opublikowano

:polew: fly , ogarnij sie chopie :polew:

Byłem polatac pod M1 , miedzy lampami bawiłem sie w berka z ochroną , za***ista zabawa !

Opublikowano

co Ty wisz o zabawie na sniegu :) musisz brać lekcje od poldona :gwizdanie:

Opublikowano

co Ty wisz o zabawie na sniegu :)

do dzis pamietam Twoj drift Evka :D

mowilem ze cos jest nie tak :decayed:

no patrz... nie wpadlbym, ze cos jest nie tak :naughty:

to, ze mam 2 "lewe" tarcze wiedzialem od samego poczatku - tylko nikt nie przewidzial, ze w zime moze zrobic sie bajzel.

Opublikowano
:hi::decayed:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

do dzis pamietam Twoj drift Evka :D

Ten ??

Opublikowano

Aleś jebnął archiwalnego filma :D

:polew::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.