Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dlatego później fajne są imprezy w akademikach. same doświadczone i chętne do eksperymentowania i realizowania tych "marzeń" :kox:

Noooo... Czas tam wróci... Czas wrócić :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 08:07_________________________________________________

Norbiak przeszedłeś w końcu Dead Space`a ? :decayed:

Ni chu chu, mogę zwrócić, bo nawet nie dotknąłem tematu :decayed:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dlatego później fajne są imprezy w akademikach. same doświadczone i chętne do eksperymentowania i realizowania tych "marzeń" :kox:

Noooo... Czas tam wróci... Czas wrócić :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 08:07_________________________________________________

Norbiak przeszedłeś w końcu Dead Space`a ? :decayed:

Ni chu chu, mogę zwrócić, bo nawet nie dotknąłem tematu :decayed:

To fak ju - oddawaj ! :D

_________________________________________________

luknijcie drugą i trzecią część :kox:

:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
:siema::kawa:
Opublikowano

z przejedzenia czy przepicia :decayed:

wczoraj tak sie najebałem ze ciotka musiała mnie odholować do domu bo stara z Pauliną we dwie nie dały rady :decayed:

ciotka to jakis koks, czy co ? :kox:

nieee , po prostu Paulina niosła Majke a moja mama jest świezo po opercji kręgosłupa i raczej nie dałaby rady :wink4:

aaa :wink4:

Opublikowano

Ile można dostać mandatu za wygłupy na drodze ?

Rano mnie pały złapały ale wytłumaczyłem się, że rzucało mniea policman do mnie że tyle razy :polew: :polew: :decayed: Piękne wahadła wychodziły na drodze.

Opublikowano

Ile można dostać mandatu za wygłupy na drodze ?

Rano mnie pały złapały ale wytłumaczyłem się, że rzucało mniea policman do mnie że tyle razy :polew: :polew: :decayed: Piękne wahadła wychodziły na drodze.

Powinni Ci wlepić 2000 PLN i 30 pkt karnych :naughty:

A przy okazji:

Ścigaczem za piratami drogowymi

Dzisiaj stołeczna drogówka dostanie yamahę, którą będzie zatrzymywać kierowców rajdowców. Na motocyklu jest zainstalowany wideorejestrator.

Do policji trafi yamaha FJR 1300 A. – To motor sportowo-turystyczny, bardzo wygodny. Policjant będzie mógł spędzić na nim kilka godzin – mówi Adam Badziak, mistrz Polski w wyścigach motocyklowych, właściciel salonu Yamaha Poland Position. – Jest nowoczesny i bardzo szybki, osiąga ok. 250 kilometrów na godzinę – dodaje.

Motocykl został wyposażony w specjalne urządzenia rejestrujące prędkość i jest nieoznakowany. Jadący na nim policjant będzie w cywilnym kombinezonie. Motor z wyposażeniem kosztował 122 tys. zł. To drugi ścigacz w stołecznej drogówce.

– Policjanci posiadają obecnie tylko jeden taki motor, marki BMW, z wideorejestratorem – mówi Mariusz Mrozek z warszawskiej policji. W tym roku na stołecznych drogach zginęło w wypadkach 51 osób, a ponad tysiąc zostało rannych.

548198,325651,9.jpg

Opublikowano

Jemu to powinni auto zabrac od razu :kox:

Opublikowano

Jemu to powinni auto zabrac od razu :kox:

Rowerem tez dam radę :decayed:

[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 11:13_________________________________________________

Ile można dostać mandatu za wygłupy na drodze ?

Rano mnie pały złapały ale wytłumaczyłem się, że rzucało mniea policman do mnie że tyle razy :polew: :polew: :decayed: Piękne wahadła wychodziły na drodze.

Powinni Ci wlepić 2000 PLN i 30 pkt karnych :naughty:

A przy okazji:

Ścigaczem za piratami drogowymi

Dzisiaj stołeczna drogówka dostanie yamahę, którą będzie zatrzymywać kierowców rajdowców. Na motocyklu jest zainstalowany wideorejestrator.

Do policji trafi yamaha FJR 1300 A. – To motor sportowo-turystyczny, bardzo wygodny. Policjant będzie mógł spędzić na nim kilka godzin – mówi Adam Badziak, mistrz Polski w wyścigach motocyklowych, właściciel salonu Yamaha Poland Position. – Jest nowoczesny i bardzo szybki, osiąga ok. 250 kilometrów na godzinę – dodaje.

Motocykl został wyposażony w specjalne urządzenia rejestrujące prędkość i jest nieoznakowany. Jadący na nim policjant będzie w cywilnym kombinezonie. Motor z wyposażeniem kosztował 122 tys. zł. To drugi ścigacz w stołecznej drogówce.

– Policjanci posiadają obecnie tylko jeden taki motor, marki BMW, z wideorejestratorem – mówi Mariusz Mrozek z warszawskiej policji. W tym roku na stołecznych drogach zginęło w wypadkach 51 osób, a ponad tysiąc zostało rannych.

548198,325651,9.jpg

Na zimę jak znalazł

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:sesese:

Opublikowano

Niejaki Mietek - no nie poszło kolesiowi :tongue4:

30 sekund. Tyle czasu potrzebował 26 letni kierowca samochodu osobowego audi, aby powiększyć swoje konto o 24 punkty karne. Policjanci z Lubartowa zauważyli samochód audi pędzące z prędkością 190 km/h tj. o 100 km/h szybciej niż pozwalały na to przepisy.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę. Patrolując drogę krajową nr 19 w miejscowości Mieczysławka k. Lubartowa policjanci z lubartowskiej drogówki zauważyli samochód osobowy audi jadący w kierunku Lublina, którego kierujący jechał z nadmierna prędkością.

Wykonany przy pomocy policyjnego videorejestratora pomiar prędkości wykazał, że samochód audi pędził z prędkością 190 km/h tj. o 100 km/h szybciej niż pozwalały na to przepisy. Policjanci rozpoczęli pościg używając sygnałów błyskowych i dźwiękowych.

czytaj dalej

Kierujący audi nie zwracał uwagi na jadący za nim radiowóz i popełniał kolejne wykroczenia drogowe: wyprzedził inne pojazdy na oznakowanym przejściu dla pieszych oraz na skrzyżowaniu.

W ciągu niespełna 30 sekund czyli od momentu pomiaru prędkości do chwili zatrzymania, kierowca audi, 26 letni mieszkaniec Lublina, popełnił wiele wykroczeń drogowych, za które otrzymał mandat w wysokości 1 tys. zł., a jego konto punktowe powiększyło się o 24 punkty karne.

Opublikowano

Dobry idiota :rolleyes:

Opublikowano

Niejaki Mietek - no nie poszło kolesiowi :tongue4:

30 sekund. Tyle czasu potrzebował 26 letni kierowca samochodu osobowego audi, aby powiększyć swoje konto o 24 punkty karne. Policjanci z Lubartowa zauważyli samochód audi pędzące z prędkością 190 km/h tj. o 100 km/h szybciej niż pozwalały na to przepisy.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę. Patrolując drogę krajową nr 19 w miejscowości Mieczysławka k. Lubartowa policjanci z lubartowskiej drogówki zauważyli samochód osobowy audi jadący w kierunku Lublina, którego kierujący jechał z nadmierna prędkością.

Wykonany przy pomocy policyjnego videorejestratora pomiar prędkości wykazał, że samochód audi pędził z prędkością 190 km/h tj. o 100 km/h szybciej niż pozwalały na to przepisy. Policjanci rozpoczęli pościg używając sygnałów błyskowych i dźwiękowych.

czytaj dalej

Kierujący audi nie zwracał uwagi na jadący za nim radiowóz i popełniał kolejne wykroczenia drogowe: wyprzedził inne pojazdy na oznakowanym przejściu dla pieszych oraz na skrzyżowaniu.

W ciągu niespełna 30 sekund czyli od momentu pomiaru prędkości do chwili zatrzymania, kierowca audi, 26 letni mieszkaniec Lublina, popełnił wiele wykroczeń drogowych, za które otrzymał mandat w wysokości 1 tys. zł., a jego konto punktowe powiększyło się o 24 punkty karne.

hmmmm u Prezesa takie hajty ?

Opublikowano

hmmmm u Prezesa takie hajty ?

jakieś paliwo do rakiet tam chyba mają - czy cóś :cool1:

Opublikowano

hmmmm u Prezesa takie hajty ?

jakieś paliwo do rakiet tam chyba mają - czy cóś :cool1:

ukraińskie :decayed:

Opublikowano

hmmmm u Prezesa takie hajty ?

jakieś paliwo do rakiet tam chyba mają - czy cóś :cool1:

to pewnie jakies biturbo :polew:

Opublikowano

hmmmm u Prezesa takie hajty ?

jakieś paliwo do rakiet tam chyba mają - czy cóś :cool1:

to pewnie jakies biturbo :polew:

albo i dabl biturbo :decayed:

Opublikowano

Kali chcesz ??

w pracy na razie jestem i nie moge z głosem odtworzyć. wróce do domu, posłucham co ta niewiaasta ma do powiedzenia i dam Ci znać. Ale jeżeli jest to laska w Twoim guście to serdecznie podziękuje. Jestem świeżo po świętach, mikołaj nie był zbyt chojny i na sprzedajne szmaty mnie nie stać. Musze się zadowolić wyrywaniem na rozmowe a nie na kase jak to robisz Ty miszczu.... :wink4:

Opublikowano

Kali chcesz ??

w pracy na razie jestem i nie moge z głosem odtworzyć. wróce do domu, posłucham co ta niewiaasta ma do powiedzenia i dam Ci znać. Ale jeżeli jest to laska w Twoim guście to serdecznie podziękuje. Jestem świeżo po świętach, mikołaj nie był zbyt chojny i na sprzedajne szmaty mnie nie stać. Musze się zadowolić wyrywaniem na rozmowe a nie na kase jak to robisz Ty miszczu.... :wink4:

Ta z Mono dzwoniła ? :naughty: :naughty: :naughty::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zjeżdżacie dzisiaj na spot.. ? Bo k**ewsko mi się nie chce zostawać w robocie do 18.00 i się zaczynam łamać.. :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.