Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedyś tu było tak fajnie.. były dobre i miłe rozmowy o ciachaniu, pustych laskach..a teraz to tylko samochody, rozrządy, zbieżności jakby to było jakieś forum motoryzacyjne do chu.ja :decayed::naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pracujesz w warszawie? jesli tak, to zostaw samochod rano, a odbierz o 17.

jesli w Wolominie - nie masz nikogo sensownego w Wolominie kto ustawi zbieznosc? :shocked:

Spoko, poradzę sobie ;)

W Wołominie zapewne ktoś jest, ale nie znam póki co.

Trochę podzwoniłem i raczej nie da rady przed świętami, a nawet przed nowym rokiem, więc muszę tak pojeździć jeszcze prawie 2 tygodnie. Potwornie to wkurzające, jak furka nie jedzie tak idealnie jak jechać powinna ;)

Dziękuję wszystkim, za rady i namiary! :)

BTW

Muszę się kiedyś na spot do tej arkadii wybrać... Tylko głupio mi tak jak nikogo nie znam ;)

Opublikowano

izi, kazdy to kiedys przechodzil.

Opublikowano

pracujesz w warszawie? jesli tak, to zostaw samochod rano, a odbierz o 17.

jesli w Wolominie - nie masz nikogo sensownego w Wolominie kto ustawi zbieznosc? :shocked:

Spoko, poradzę sobie ;)

W Wołominie zapewne ktoś jest, ale nie znam póki co.

Trochę podzwoniłem i raczej nie da rady przed świętami, a nawet przed nowym rokiem, więc muszę tak pojeździć jeszcze prawie 2 tygodnie. Potwornie to wkurzające, jak furka nie jedzie tak idealnie jak jechać powinna ;)

Dziękuję wszystkim, za rady i namiary! :)

BTW

Muszę się kiedyś na spot do tej arkadii wybrać... Tylko głupio mi tak jak nikogo nie znam ;)

I ja się wybiorę w nowym roku żeby poznać tą elitę :decayed:

Opublikowano

Muszę się kiedyś na spot do tej arkadii wybrać... Tylko głupio mi tak jak nikogo nie znam ;)

Przyjedź i jebnij największemu :polew: :polew:

Opublikowano

Specu albo Tomek :) muszą uważać :D

Opublikowano

Siema :hi:

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 12:39_________________________________________________

Muszę się kiedyś na spot do tej arkadii wybrać... Tylko głupio mi tak jak nikogo nie znam ;)

Przyjedź i jebnij największemu :polew: :polew:

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 12:39_________________________________________________

Specu albo Tomek :) muszą uważać :D

Rozjebaliście mnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Specu albo Tomek :) muszą uważać :D

jeszcze Kszyniek wysoki jest, tylko on odrazu oddaje z łopaty :naughty::polew: :>

Opublikowano

Jebać salsę..yoga to przyszłość :kox:

Opublikowano

Specu albo Tomek :) muszą uważać :D

jeszcze Kszyniek wysoki jest, tylko on odrazu oddaje z łopaty :naughty::polew: :>

:polew::good:

Opublikowano

ale często go nie ma wiec ma małe szanse :) na to ze ktos obcy go trafi :)

Opublikowano

ooo... bombki na święta widze rozdają :cool1:

Opublikowano

ooo... bombki na święta widze rozdają :cool1:

i to kto :) sam wszechmogący Bolec z Lublina :decayed:

Opublikowano

ooo... bombki na święta widze rozdają :cool1:

i to kto :) sam wszechmogący Bolec z Lublina :decayed:

Dobrze , że jest zima to daję bombki. Jak się ociepli to będę rozdawał banany. Od razu zapas na pół roku :angry:

Opublikowano

ooo... bombki na święta widze rozdają :cool1:

i to kto :) sam wszechmogący Bolec z Lublina :decayed:

"kwardy" jest ... :naughty:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 14:55_________________________________________________

ooo... bombki na święta widze rozdają :cool1:

i to kto :) sam wszechmogący Bolec z Lublina :decayed:

Dobrze , że jest zima to daję bombki. Jak się ociepli to będę rozdawał banany. Od razu zapas na pół roku :angry:

:decayed::naughty:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 14:55_________________________________________________http://www.smog.pl/wideo/41140/sedzia_bokserski_znokautowany/
Opublikowano

Dobrze , że jest zima to daję bombki. Jak się ociepli to będę rozdawał banany. Od razu zapas na pół roku :angry:

Czad :kox::polew:

Opublikowano

Kleszcze który mieszka koło Grodziska Maz. albo ma tam nie daleko bo napisałem do Moskala ale jest gdzieś poza netem a jest piląca sprawa :decayed:

Opublikowano

Kleszcze który mieszka koło Grodziska Maz. albo ma tam nie daleko bo napisałem do Moskala ale jest gdzieś poza netem a jest piląca sprawa :decayed:

czego ? :decayed:

Opublikowano

dawcę trza obejrzeć pod Grodziskiem można zarobić za tą przysługę małego zimnego Lecha i kaczkę po Smoleńsku :decayed: :decayed:

Opublikowano

dawcę trza obejrzeć pod Grodziskiem można zarobić za tą przysługę małego zimnego Lecha i kaczkę po Smoleńsku :decayed: :decayed:

602 636 918

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.