Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spoko wiadomo jak lubisz

dla ciebie Bober to ja się aż tak poświęcę :kox: :kox:

spoko jak se tam chcesz :kox:

masz to na codzień więc co to za poświęcenie :polew: :polew:

jak widzisz wypierdalam wimbledona na twoje teksty :kox: a ty się spinasz za bobra :tongue4:

ale do tego trzeba mieć coś w głowie a ty masz jedynie damskie plotki :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chłopaki,

czy moglibyście polecić jakiś warsztat w Wawie lub jej wschodnich okolicach, gdzie mógłbym w miarę tanio sprawdzić stan zawieszenia i ew. ustawić zbieżność i geometrię?

Zaliczyłem krawężnik prawym przednim kołem (i to do tego skręconym, więc dostało bokiem :confused4:). Zaraz później wyważyłem koło, bo samochód mi podskakiwał, ale ciągle jest coś nie tak. Furia prowadzi się jakoś mało precyzyjnie (jakbym jechał oplem corsą a nie audi :naughty:) i kierownica jakby nie odbija do końca.

Chcę więc, żeby ktoś mi kompleksowo przejrzał całą zawiechę i ew. ustawił całkowitą geometrię jeśli jest taka potrzeba.

Z góry dzięki :)

Pzdr.

Opublikowano

wiesz co mnie najbardziej boli BRAK SZACUNKU dla innych ludzi

nic pozatym.

to ze masz mózg 4 latka to nie jest twoja wina tylko matka natura miała pewnie w tym jakiś cel tylko k**wa jaki

ale Ty na tych Twoich dogryzkach i braku szacunku dla innych kiedyś sie przejedziesz i zostaniesz sam ze swoim WIMBLEDONEM w garsci

zastanów się czasem nad swoim podejsciem do innych, bo może warto kiedyś k**wa dorosnąć.

Opublikowano

spotkajcie sie na spocie kiedys i porozmawiajcie co was boli

Juz dajcie sobie spokoj przed swietami :bicz3:

Opublikowano

wiesz co mnie najbardziej boli BRAK SZACUNKU dla innych ludzi

nic pozatym.

to ze masz mózg 4 latka to nie jest twoja wina tylko matka natura miała pewnie w tym jakiś cel tylko ku***a jaki

ale Ty na tych Twoich dogryzkach i braku szacunku dla innych kiedyś sie przejedziesz i zostaniesz sam ze swoim WIMBLEDONEM w garsci

zastanów się czasem nad swoim podejsciem do innych, bo może warto kiedyś ku***a dorosnąć.

u mnie masz poparcie wypije za to w święta :good: :good:

Opublikowano

wiesz co mnie najbardziej boli BRAK SZACUNKU dla innych ludzi

nic pozatym.

to ze masz mózg 4 latka to nie jest twoja wina tylko matka natura miała pewnie w tym jakiś cel tylko ku***a jaki

ale Ty na tych Twoich dogryzkach i braku szacunku dla innych kiedyś sie przejedziesz i zostaniesz sam ze swoim WIMBLEDONEM w garsci

zastanów się czasem nad swoim podejsciem do innych, bo może warto kiedyś ku***a dorosnąć.

wszystko co napisałeś się zgadza

a szacunek mam dla tych ludzi, którzy na niego zasługują

a ty wiesz kiedy go straciłeś babska peplo

tyle :kox:

Opublikowano
:sex::sexinbed:
Opublikowano

wiesz co mnie najbardziej boli BRAK SZACUNKU dla innych ludzi

nic pozatym.

to ze masz mózg 4 latka to nie jest twoja wina tylko matka natura miała pewnie w tym jakiś cel tylko ku***a jaki

ale Ty na tych Twoich dogryzkach i braku szacunku dla innych kiedyś sie przejedziesz i zostaniesz sam ze swoim WIMBLEDONEM w garsci

zastanów się czasem nad swoim podejsciem do innych, bo może warto kiedyś ku***a dorosnąć.

wszystko co napisałeś się zgadza

a szacunek mam dla tych ludzi, którzy na niego zasługują

a ty wiesz kiedy go straciłeś babska peplo

tyle :kox:

szkoda ze prawda Cie tak boli :kox: :kox:

nie znasz umiaru i tyle każdy to wie i każdy kto Cie zna ma o Tobie zdanie takie jak każdy

ty masz szacunek tylko dla siebie i zwojego EGO dla nikogo innego

ale kiedys sie to na Tobie odbije i zostaniesz tak jak napisałem ze swoim WIMBLEDONEM EVO i swoim wielkim EGO

wtedy zrozumiesz ze chyba coś k**wa robiłeś źle. :kox: :kox:

na każdego przyjdzie pora to i na Ciebie trafi

i tyle ode mnie

Opublikowano

:sex::sexinbed:

Stary, skup się.. Jak skończysz to dopiero pochwal się na forum :polew: :polew: [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 10:49_________________________________________________

Chłopaki,

czy moglibyście polecić jakiś warsztat w Wawie lub jej wschodnich okolicach, gdzie mógłbym w miarę tanio sprawdzić stan zawieszenia i ew. ustawić zbieżność i geometrię?

Zaliczyłem krawężnik prawym przednim kołem (i to do tego skręconym, więc dostało bokiem :confused4:). Zaraz później wyważyłem koło, bo samochód mi podskakiwał, ale ciągle jest coś nie tak. Furia prowadzi się jakoś mało precyzyjnie (jakbym jechał oplem corsą a nie audi :naughty:) i kierownica jakby nie odbija do końca.

Chcę więc, żeby ktoś mi kompleksowo przejrzał całą zawiechę i ew. ustawił całkowitą geometrię jeśli jest taka potrzeba.

Z góry dzięki :)

Pzdr.

Na zachodzie, południu to jeszcze, na wschodzie nie znam, dla mnie za daleko - ktoś może Ci zara podrzuci..

Ale i tak dopiero pojedziesz po świętach.. :wink4:

Opublikowano

Bober daj mi spokój w święta, twoje zdanie mnie zupełnie nie interesuje. Ty sobie wmawiaj, że to prawda a ja wiem, że babie wlazłbyś w d*pę za każdym razem jak cie o to poprosi.

Możemy zakończyć te sprzeczki.

Ja cie tylko podsumuję: za to, że powiedziałem do ciebie po nazwisku ty mnie nazwałeś: ciotą, pedałem, i napisałeś, że jebniesz mi z plaskacza. Wybacz ale od ciebie prostaku, żadnych rad przyjmował nie będę.

A dla twojej informacji dodam, że ja nie zgłosiłem ani jednego twoje posta do moderacji, w przeciwieństwie do ciebie babski tamponie.

:disgust:

Opublikowano

dajta se już po buziaku :evil:

Opublikowano

Chłopaki,

czy moglibyście polecić jakiś warsztat w Wawie lub jej wschodnich okolicach, gdzie mógłbym w miarę tanio sprawdzić stan zawieszenia i ew. ustawić zbieżność i geometrię?

Zaliczyłem krawężnik prawym przednim kołem (i to do tego skręconym, więc dostało bokiem :confused4:). Zaraz później wyważyłem koło, bo samochód mi podskakiwał, ale ciągle jest coś nie tak. Furia prowadzi się jakoś mało precyzyjnie (jakbym jechał oplem corsą a nie audi :naughty:) i kierownica jakby nie odbija do końca.

Chcę więc, żeby ktoś mi kompleksowo przejrzał całą zawiechę i ew. ustawił całkowitą geometrię jeśli jest taka potrzeba.

Z góry dzięki :)

Pzdr.

Na zachodzie, południu to jeszcze, na wschodzie nie znam, dla mnie za daleko - ktoś może Ci zara podrzuci..

Ale i tak dopiero pojedziesz po świętach.. :wink4:

Tylko właśnie planowałem dziś lub jutro bo jestem na zwolnieniu lekarskim i idealnie mi pasuje ;p

Rozważam jeszcze Norauto. Tylko mam mieszane uczucia, bo słyszałem o nich skrajnie różne opinie - od zachwytu, że szybko, czysto i promocje po narzekania, że partactwo i niewiedza.

Opublikowano

norę odpuść..

Czekaj, ktoś może łaskawie Ci podrzuci miejscówkę :cool1:

Opublikowano

Chłopaki,

czy moglibyście polecić jakiś warsztat w Wawie lub jej wschodnich okolicach, gdzie mógłbym w miarę tanio sprawdzić stan zawieszenia i ew. ustawić zbieżność i geometrię?

Zaliczyłem krawężnik prawym przednim kołem (i to do tego skręconym, więc dostało bokiem :confused4:). Zaraz później wyważyłem koło, bo samochód mi podskakiwał, ale ciągle jest coś nie tak. Furia prowadzi się jakoś mało precyzyjnie (jakbym jechał oplem corsą a nie audi :naughty:) i kierownica jakby nie odbija do końca.

Chcę więc, żeby ktoś mi kompleksowo przejrzał całą zawiechę i ew. ustawił całkowitą geometrię jeśli jest taka potrzeba.

Bede nudny i zaraz Aydaho mnie zj**ie, ale... Przasnyska 2B na Zoliborzu :naughty:

Ogarna bez problemow temat zawieszenia + zrobia geometrie/zbieznosc.

Opublikowano

Bober daj mi spokój w święta, twoje zdanie mnie zupełnie nie interesuje. Ty sobie wmawiaj, że to prawda a ja wiem, że babie wlazłbyś w d*pę za każdym razem jak cie o to poprosi.

Możemy zakończyć te sprzeczki.

Ja cie tylko podsumuję: za to, że powiedziałem do ciebie po nazwisku ty mnie nazwałeś: ciotą, pedałem, i napisałeś, że jebniesz mi z plaskacza. Wybacz ale od ciebie prostaku, żadnych rad przyjmował nie będę.

A dla twojej informacji dodam, że ja nie zgłosiłem ani jednego twoje posta do moderacji, w przeciwieństwie do ciebie babski tamponie.

:disgust:

tampona wsadz sobie tam gdzie lubisz :kox: :kox:

posta zgłosiłem bo prosiłem Cie tyle razy nie pisz mi po nazwisku

nie uszanowałeś tego to co sie dziwisz.

zejdz ze mnie ja zejde z Ciebie i nie wchodzmy sobie w droge i problem będzie z głowy chyba ze Cie na to nie stać !!!

Opublikowano

Weźcie to sobie w realu załatwcie, a nie jakieś fora..

Opublikowano

Bober daj mi spokój w święta, twoje zdanie mnie zupełnie nie interesuje. Ty sobie wmawiaj, że to prawda a ja wiem, że babie wlazłbyś w d*pę za każdym razem jak cie o to poprosi.

Możemy zakończyć te sprzeczki.

Ja cie tylko podsumuję: za to, że powiedziałem do ciebie po nazwisku ty mnie nazwałeś: ciotą, pedałem, i napisałeś, że jebniesz mi z plaskacza. Wybacz ale od ciebie prostaku, żadnych rad przyjmował nie będę.

A dla twojej informacji dodam, że ja nie zgłosiłem ani jednego twoje posta do moderacji, w przeciwieństwie do ciebie babski tamponie.

:disgust:

tampona wsadz sobie tam gdzie lubisz :kox: :kox:

posta zgłosiłem bo prosiłem Cie tyle razy nie pisz mi po nazwisku

nie uszanowałeś tego to co sie dziwisz.

zejdz ze mnie ja zejde z Ciebie i nie wchodzmy sobie w droge i problem będzie z głowy chyba ze Cie na to nie stać !!!

kilka chwil wcześniej pisałeś:

i tyle ode mnie

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:oklaski:

Opublikowano

Bober daj mi spokój w święta, twoje zdanie mnie zupełnie nie interesuje. Ty sobie wmawiaj, że to prawda a ja wiem, że babie wlazłbyś w d*pę za każdym razem jak cie o to poprosi.

Możemy zakończyć te sprzeczki.

Ja cie tylko podsumuję: za to, że powiedziałem do ciebie po nazwisku ty mnie nazwałeś: ciotą, pedałem, i napisałeś, że jebniesz mi z plaskacza. Wybacz ale od ciebie prostaku, żadnych rad przyjmował nie będę.

A dla twojej informacji dodam, że ja nie zgłosiłem ani jednego twoje posta do moderacji, w przeciwieństwie do ciebie babski tamponie.

:disgust:

tampona wsadz sobie tam gdzie lubisz :kox: :kox:

posta zgłosiłem bo prosiłem Cie tyle razy nie pisz mi po nazwisku

nie uszanowałeś tego to co sie dziwisz.

zejdz ze mnie ja zejde z Ciebie i nie wchodzmy sobie w droge i problem będzie z głowy chyba ze Cie na to nie stać !!!

Prosze wyluzować posladki i skończyć się obrażać nawzajem bo poleca warny :wink4:
Opublikowano

hmmm

może niech te warny już latają, bo to obrzucanie się robi się trochę niesmaczne :thumbdown:

Opublikowano
:cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.