Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

ale mysle

acha

kolego troche inaczej bedzie zachowywalo sie auto ktore ma przeswitu ponad 30 cm niz takie ktore 7-8, dodatkowo u mnie jest kwestia proporcji sily na poszczegolne osie, kwestia zawieszenia tez jest wazna, rama, sztywne mosty tez maja wplyw na jazde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko, że do kolizji nie doszło na lotnisku.. więc NMnP nic tutaj do tego nie ma. Nie wiem czemu tak ciśniesz Poziek na NMnP..

26vsxrWITIo

ładnie zapina. Niezłe wahadełka robi :decayed: Co te evki tak się kopały w śniegu czy kierownicy nie dawali rady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że do kolizji nie doszło na lotnisku.. więc NMnP nic tutaj do tego nie ma. Nie wiem czemu tak ciśniesz Poziek na NMnP..

26vsxrWITIo

ładnie zapina. Niezłe wahadełka robi :decayed: Co te evki tak się kopały w śniegu czy kierownicy nie dawali rady ?

evki moze bez kolców :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

evki moze bez kolców :wink4:

niech bajk mnie poprawi ale na kolcach były 2 auta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie zapina. Niezłe wahadełka robi :decayed: Co te evki tak się kopały w śniegu czy kierownicy nie dawali rady ?

w takich warunkach to liczy sie tylko kierowca, a nie auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest ważne :good::kox:

jak masz jakies spostrzezenia to mozesz sie podzielic ja jezdze dopiero drugi sezon na kolcach, i tak jak powiedzialem auto terenowe wiec jest troche mniej ruchawe :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest ważne :good::kox:

jak masz jakies spostrzezenia to mozesz sie podzielic ja jezdze dopiero drugi sezon na kolcach, i tak jak powiedzialem auto terenowe wiec jest troche mniej ruchawe :kox:

no ja mam spostrzeżenia, a ty masz ? bo jak masz to potrafisz powiedzieć jaka jest różnica w jeździe na kolcach i bez, zgadza się ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu, poluznij zwieracz, bo spial Ci sie z rana :decayed:

Tak mocno, że może cygara obcinać :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu, poluznij zwieracz, bo spial Ci sie z rana :decayed:

masz rację, kiedyś jeszcze chciało mi się tłumaczyć, teraz trzeba wyłożyć wimbledona :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam spostrzezenia co do opon miedzy MT a zwyklym bieznikiem z kolcami, jedno jest pewne kolce nie zrywaja podloza tak jak bieznik MT na lodzie bardzo dobrze sie jezdzi ale w sniegu juz slabiutko ot i to sa moje spostrzezenia ale taki wywod to lepiej na forum 4x4 niz a4 :) a ty jakie masz roznice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

evki moze bez kolców :wink4:

niech bajk mnie poprawi ale na kolcach były 2 auta ?

tak - s2 oraz jedna subaryna.[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 13:24_________________________________________________

Nie wiem czemu tak ciśniesz Poziek na NMnP..

bo dla mnie to wyrzucanie kasy w błoto

1. kto ma ci coś tam podpowiedzieć o jeździe ? Wró przy każdym zakręcie ma coś do powiedzenia a najlepiej to widać jak jeździsz z nim cały dzień i widzisz jak ucinasz kolejne sekundy po każdym przejeździe

2. dobrze, że dałeś filmik, bo widać, że trasa jest prosta, zupełnie nie wymagająca i 70% zakrętów ja bym pojechał prosto bez poślizgu

3. cały czas twierdzę, że taki OES Janki na przykład, gdzie rozstawiasz wózki i śmigasz, uczysz się hamowania lewą itp. jest bardziej pożyteczny nic taka próba w NMnP, a w ogóle koksem jest M1 w Markach

Traktuję to raczej jako zabawę oraz podszkolenie tego co już "umiem" - do Wróbla przecież też zaglądam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traktuję to raczej jako zabawę

Ja to rozumiem, tylko ja podpowiadam żeby bawić się pożytecznie :good: A jak już płacisz to niech wsiada z tobą jakiś wymiatacz, Waszka na ten przykład

podszkolenie tego co już "umiem" - do Wróbla przecież też zaglądam..

no widzisz, dopiero co nabyłeś Q więc taki Wró szybko by sprowadził cie na ziemię :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traktuję to raczej jako zabawę

Ja to rozumiem, tylko ja podpowiadam żeby bawić się pożytecznie :good: A jak już płacisz to niech wsiada z tobą jakiś wymiatacz, Waszka na ten przykład

podszkolenie tego co już "umiem" - do Wróbla przecież też zaglądam..

no widzisz, dopiero co nabyłeś Q więc taki Wró szybko by sprowadził cie na ziemię :wink4:

Nie ma problemu z tym, żeby Waszka wsiadł na prawy.. Aczkolwiek nie ma co się oszukiwać - ich imprezy nie są typowymi szkoleniowymi, tylko są bardziej nastawione na zabawę..

U Wróbla przecież Q też byłem i mnie nie zjechał :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Wróbla przecież Q też byłem i mnie nie zjechał :>

bał się odstraszyć nowe klienta ? :decayed::naughty:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 14:06_________________________________________________

ich imprezy nie są typowymi szkoleniowymi

no właśnie, szkoda, że tak właśnie je reklamują :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie takiego znowu nowego..

:naughty:

Ogólnie nie widzę sensu ciągnięcia tematu :rolleyes:

Póki co mam na głowie doprowadzenie czerwonego do porządku - chyba wstawiam do auto vivy :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...