Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i chyba już chce Q :decayed:

:decayed:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 10:35_________________________________________________zna ktos miejsce w Warszawie gdzie mozna przetoczyc tarcze na aucie ?

ktos kiedys o tym pisal...

Opublikowano

ludzie ze 100 licy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

szczególnie ten czarny - rdzenny kurva warszawiak :polew:

Opublikowano

100 lat LukaszR! :th:

Dobra, to gdzie i o której impreza, wódka i żarcie?

Mam nadzieję, że nie zapomniałeś o kolegach :decayed:

Opublikowano

100 lat LukaszR! :th:

Dobra, to gdzie i o której impreza, wódka i żarcie?

Mam nadzieję, że nie zapomniałeś o kolegach :decayed:

no wlasnie, 100 lat siersciuchu.

jako Admin powinienes cos postawic :naughty:

Opublikowano

Dziwki będą bo nie wiem czy ruszać d*pę :gwizdanie:

100 bobie :decayed:

Opublikowano

100 lat !!!!! ŁOSIU ( A&F ) :drunk:

Opublikowano

no młody opowiadaj

jak to w końcu jest być pełnoletnim :decayed:

100 lat dzieciaku !!!!

:cool1:

Opublikowano

zna ktos miejsce w Warszawie gdzie mozna przetoczyc tarcze na aucie ?

ktos kiedys o tym pisal...

Przasnyska rulez :decayed:

nie baw sie w takie amatorki - daj do warsztatu niech se zdejmą

Opublikowano

Dzięki mordeczki za życzenia :thankyou2: :thankyou2: :thankyou2:

Nie lubię Was, jesteście wredni i nie kupiliście mi prezentu dlatego wódy, koksu i dziwek nie będzie :kox::naughty::sesese:

Opublikowano

Dzięki mordeczki za życzenia :thankyou2: :thankyou2: :thankyou2:

Nie lubię Was, jesteście wredni i nie kupiliście mi prezentu dlatego wódy, koksu i dziwek nie będzie :kox::naughty::sesese:

jak to ??? daliśmy w piątek wieczorem Malikowi 800 pln - miał Ci coś kupić, nie kupił ??? :decayed:

Opublikowano

składka była, prezenty są :) teraz czekamy na imprezę..napisz Tylko gdzie i o której ? i czy zamówiłeś odloty ? :cool1:

Opublikowano

Dzięki mordeczki za życzenia :thankyou2: :thankyou2: :thankyou2:

Nie lubię Was, jesteście wredni i nie kupiliście mi prezentu dlatego wódy, koksu i dziwek nie będzie :kox::naughty::sesese:

jak to ??? daliśmy w piątek wieczorem Malikowi 800 pln - miał Ci coś kupić, nie kupił ??? :decayed:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zna ktos miejsce w Warszawie gdzie mozna przetoczyc tarcze na aucie ?

ktos kiedys o tym pisal...

Przasnyska rulez :decayed:

ale o co cho?

Opublikowano

zna ktos miejsce w Warszawie gdzie mozna przetoczyc tarcze na aucie ?

ktos kiedys o tym pisal...

Przasnyska rulez :decayed:

ale o co cho?

o tarcze toczyć chciałeś :decayed:

Opublikowano

Dzięki mordeczki za życzenia :thankyou2: :thankyou2: :thankyou2:

Nie lubię Was, jesteście wredni i nie kupiliście mi prezentu dlatego wódy, koksu i dziwek nie będzie :kox::naughty::sesese:

jak to ??? daliśmy w piątek wieczorem Malikowi 800 pln - miał Ci coś kupić, nie kupił ??? :decayed:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew::good: :good: :good:

Opublikowano

jak to ??? daliśmy w piątek wieczorem Malikowi 800 pln - miał Ci coś kupić, nie kupił ??? :decayed:

To już wszystko jasne ... nic mi nie kupił. Pewnie sam poszedł na dziwki i przepierdzielił całe 8 stówek :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

i chyba już chce Q :decayed:

Widzisz, na zmądrzenie nigdy nie jest za późno :kox:

Ja się dziś zakopałem 100 metrów od domu krfa jego mać :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

zna ktos miejsce w Warszawie gdzie mozna przetoczyc tarcze na aucie ?

ktos kiedys o tym pisal...

Przasnyska rulez :decayed:

ale o co cho?

o tarcze toczyć chciałeś :decayed:

no ale co ma piernik do wiatraka? :cool1:

przeciez oni nie robia takich rzeczy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.