Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

składka była, prezenty są :) teraz czekamy na imprezę..napisz Tylko gdzie i o której ? i czy zamówiłeś odloty ? :cool1:

Tia... napisal ten, który też obiecywał swoją impreze urodzinową i ch*j z tego było :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

składka była, prezenty są :) teraz czekamy na imprezę..napisz Tylko gdzie i o której ? i czy zamówiłeś odloty ? :cool1:

Tia... napisal ten, który też obiecywał swoją impreze urodzinową i ch*j z tego było :gwizdanie:

a co w chińczyku nie byłeś ? :kox:

Opublikowano

no wlasnie dzis wyczytalem, ze praktycznie wszystkie trasy wylotowe z Warszawy zostaly wstrzymane... natomiast Wroclaw i Sopot buduja :gwizdanie:

mialem dojechac na dzialke na mazurach 2 pasmowka za 2-3 lata... teraz moze za 15 lat tego doswiadcze :thumbdown:

Opublikowano

Wroclaw i Sopot

Hyhyhy Grzesio i Donek :kox:

Opublikowano

no wlasnie dzis wyczytalem, ze praktycznie wszystkie trasy wylotowe z Warszawy zostaly wstrzymane... natomiast Wroclaw i Sopot buduja :gwizdanie:

mialem dojechac na dzialke na mazurach 2 pasmowka za 2-3 lata... teraz moze za 15 lat tego doswiadcze :thumbdown:

jak przyciśniesz esę to w godzinę dojedziesz :decayed:

Opublikowano

jak przyciśniesz esę to w godzinę dojedziesz :decayed:

ta... w lato nawet matizem dojade w podobnym czasie - jeden wielki koras

Opublikowano

100 lat Łukasz!

Opublikowano

i chyba już chce Q :decayed:

:decayed:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 10:35_________________________________________________zna ktos miejsce w Warszawie gdzie mozna przetoczyc tarcze na aucie ?

ktos kiedys o tym pisal...

Jeżeli nikt nie odpisał, bo nie czytam wszystkiego, to al. Krakowska już chiba w Raszynie, jadąć od wawy po lewej.

Jestem przekonany,że naprowadziłem Cię bezbłędnie :decayed:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 18:01_________________________________________________

jak to ??? daliśmy w piątek wieczorem Malikowi 800 pln - miał Ci coś kupić, nie kupił ??? :decayed:

To już wszystko jasne ... nic mi nie kupił. Pewnie sam poszedł na dziwki i przepierdzielił całe 8 stówek :kox: :kox: :kox:

Przecież Malikowi nie staje :blink:
Opublikowano

dzieks :wink4:

Opublikowano

Łukasz wszystkiego najlepszego , 100 lat i czego tam dusza zapragnie :drunk:

Siema młode wilki :hi:

Opublikowano
Gdzieś na jutjubie jest fajowy film z Marcusem Ruhlem na silni, ale nie mogie namierzyć.
Opublikowano

Tu jest jeszcze kolejna - bardziej "kompleksowa" petycja.

http://www.siskom.waw.pl/petycja.htm

Tylko trzeba pamiętać, żeby dwa razy potwierdzić i możliwie w rozsądnym czasie zalogować się na swój podany e-mail i kliknąć na podany w nim link.

_________________________________________________

Wszystkiego naj Łukasz :drunk::sexinbed::beach::drinks:

Opublikowano

Z okazji że dziś nasz żółtek się zestarzał, to można mieć specjalne życzenia do admina :)

Ja proszę o Vipa dla wszystkich z tego wątku :decayed:

A przy okazji 100 lat!

Opublikowano

Z okazji że dziś nasz żółtek się zestarzał, to można mieć specjalne życzenia do admina :)

Ja proszę o Vipa dla wszystkich z tego wątku :decayed:

Rajt :decayed:

To Łukszek już stary kapeć jest :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:sick3:
Opublikowano

:sick3:

Czyżby wczoraj były odprawiane rytuały dziewicze ? :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.