Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba wstawiam do auto vivy :co:

robiłem tam siwka kiedyś

masakracja

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chyba wstawiam do auto vivy :co:

robiłem tam siwka kiedyś

masakracja

czemu masakracja?

jakieś pomysły w takim razie gdzie wstawić? :wallbash:

Opublikowano

chyba wstawiam do auto vivy :co:

robiłem tam siwka kiedyś

masakracja

Elb też robił swojego. Również nie polecał.

Opublikowano

jakieś pomysły w takim razie gdzie wstawić? :wallbash:

zadzwoń do 4T, oni mają magika kosmos

Opublikowano

Elb też robił . Również nie polecał.

starej tam wstawial silikony ??? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Nie takiego znowu nowego..

:naughty:

Ogólnie nie widzę sensu ciągnięcia tematu :rolleyes:

Póki co mam na głowie doprowadzenie czerwonego do porządku - chyba wstawiam do auto vivy :co:

od vivy to najlepiej z daleka :)

u nich można jedynie kupić samochód :) ale nie serwisować, malować itd..

oddaj do szewca..

Opublikowano

Nie takiego znowu nowego..

:naughty:

Ogólnie nie widzę sensu ciągnięcia tematu :rolleyes:

Póki co mam na głowie doprowadzenie czerwonego do porządku - chyba wstawiam do auto vivy :co:

tylko zebys nie mial ac w pzu bo bedzie zonk :gwizdanie:
Opublikowano

:bry: Pany :decayed:

Podpowiedzcie coś w temacie

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176604.0 :this:

bo mam dylemat NOKIA C6 czy E72 :mysli:

Opublikowano

Ja tez slyszalem, ze Szewczyk ma najlepsza blacharnio-lakiernie wsrod w-wskich ASO :gwizdanie:

Opublikowano

ty bajk a co ty chcesz zrobic z tym autem :)

dawaj do mnie tata ci wszytsko zrobi :)

Opublikowano

malowanie, wymiana blotnika tylniego, cos tam z zawiasem chyba

Opublikowano

czy jest sens sie bawic w aso dla samego papierka? i tak kazdy przyjedzie z miernikiem

wazne zeby kogos dobrego znalezc kto to zrobi teraz

Opublikowano

Tez wolałbym zrobić to na faktury, Bober chyba wystawia więc nie widzę problemu :wink4:

Opublikowano

zrobic foty zeby nie bylo ze zlozony z dwoch i szukaj jakiego speca ktory to ogarnie profi

Opublikowano

Tez wolałbym zrobić to na faktury, Bober chyba wystawia więc nie widzę problemu :wink4:

k**wa co ja Twój kolega jestem żebys mi po nazwisku mówił niezycze sobie tego !!!

zrozum to raz za zawsze i zakoduj sobie to w swoim pustym łbie

Opublikowano

Tez wolałbym zrobić to na faktury, Bober chyba wystawia więc nie widzę problemu :wink4:

ku***a co ja Twój kolega jestem żebys mi po nazwisku mówił niezycze sobie tego !!!

zrozum to raz za zawsze i zakoduj sobie to w swoim pustym łbie

Bober o co Ci chodzi, najdroższy ? :naughty:

Opublikowano

o jajco

Opublikowano

o jajco

budziu, budziu :polew:

Opublikowano

czy jest sens sie bawic w aso dla samego papierka? i tak kazdy przyjedzie z miernikiem

wazne zeby kogos dobrego znalezc kto to zrobi teraz

Pytanie tylko kogo.. Boberek jak tam u Ciebie z dostępnością?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.