Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

:siema:

orientuje się ktoś, czy jakieś ASO u nas daje samochód zastępczy za frikersa do napraw powypadkowych? :disgust:

sprawdziłem póki co autovive i u nich a3 za 200/dobę :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnij, jesli masz auto na firme bierz auto zastepcze a pozniej fv za jazdy przedstawiasz ubezpieczycielowi, koszty zwiazane z brakiem auta ktore sluzy Ci do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko samochód będzie robiony z mojego AC, w którym nie ma ani słowa o zastępczym samochodzie.. Samochód niby jest jako środek trwały na firmie, ale ubezpieczony na osobę prywatną :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiony z mojego AC

gość wjechał ci w bok i robisz ze swojego AC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak, a później regres na sprawcy OC[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 10:10_________________________________________________

No tak, tylko samochód będzie robiony z mojego AC, w którym nie ma ani słowa o zastępczym samochodzie.. Samochód niby jest jako środek trwały na firmie, ale ubezpieczony na osobę prywatną :kox:

ja już się scfaniłem i mam zastepcze na 14 dni z pakietu AC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiony z mojego AC

gość wjechał ci w bok i robisz ze swojego AC ?

tak, ponieważ do kolizji doszło z mojej winy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiony z mojego AC

gość wjechał ci w bok i robisz ze swojego AC ?

tak, ponieważ do kolizji doszło z mojej winy :gwizdanie:

Ty weź olej to NMnP i zacznij jeździć do normalnego instruktora czyli Wróbla. :kox::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że do kolizji nie doszło na lotnisku.. więc NMnP nic tutaj do tego nie ma. Nie wiem czemu tak ciśniesz Poziek na NMnP..

26vsxrWITIo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak ciśniesz Poziek na NMnP..

bo dla mnie to wyrzucanie kasy w błoto

1. kto ma ci coś tam podpowiedzieć o jeździe ? Wró przy każdym zakręcie ma coś do powiedzenia a najlepiej to widać jak jeździsz z nim cały dzień i widzisz jak ucinasz kolejne sekundy po każdym przejeździe

2. dobrze, że dałeś filmik, bo widać, że trasa jest prosta, zupełnie nie wymagająca i 70% zakrętów ja bym pojechał prosto bez poślizgu

3. cały czas twierdzę, że taki OES Janki na przykład, gdzie rozstawiasz wózki i śmigasz, uczysz się hamowania lewą itp. jest bardziej pożyteczny nic taka próba w NMnP, a w ogóle koksem jest M1 w Markach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że do kolizji nie doszło na lotnisku.. więc NMnP nic tutaj do tego nie ma. Nie wiem czemu tak ciśniesz Poziek na NMnP..

26vsxrWITIo

niezla miejscowka szkoda ze ja nie mam takiej w poblizu a z tego co widze kierowca audi daje rade tylko jakas piz*... lancerem stoi na srodku :polew: :polew: a taki instruktarz jest platny hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gość z audi śmiga na kolcach. Heres jeździłeś kiedykolwiek w życiu na kolcach ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gość z audi śmiga na kolcach. Heres jeździłeś kiedykolwiek w życiu na kolcach ? :gwizdanie:

jezdze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...