Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

było w zeszłym roku mcm ale jakoś nigdy się nie nudzi :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiadomo :>[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 09:56_________________________________________________każdy by chciał mieć taką choinkę :decayed:

Opublikowano

wiadomo :>[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 09:56_________________________________________________każdy by chciał mieć taką choinkę :decayed:

Zapuść sobie zamiast codziennie golić pipkę :polew: :polew: :polew: :polew:

To i tak Ci nie pomoże w znalezieniu męża :polew: :polew:

Opublikowano

Typowa pokazówka. Godzina lotu takiej maszyny to koszt rzędu kilkunastu tysięcy PLN. Absolutnie nieopłacalne.

Godzina lotu Sokoła to 5000 zł po kosztach :wink4:

Uwzględniając wszystko? (paliwo, pensje załogi, amortyzację, serwis, itd)?

To bardzo tania maszyna w takim razie.

Opublikowano

popros żone... to Ci wychoduje, a Ty ubierzesz :decayed:

Opublikowano

wiadomo :>[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 09:56_________________________________________________każdy by chciał mieć taką choinkę :decayed:

Zapuść sobie zamiast codziennie golić pipkę :polew: :polew: :polew: :polew:

To i tak Ci nie pomoże w znalezieniu męża :polew: :polew:

i kto to mówi, największa pipka na warsiawskich :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

popros żone... to Ci wychoduje, a Ty ubierzesz :decayed:

już ubrałem :decayed:
Opublikowano

oj ale ty masz radoche

radochę mam jak takie półpiździe jak ty daje się wyprowadzić z równowagi - fakt :decayed:

w twarz z plaskacza

a to kolejny dowód, że z ciebie zwykła piczka... sugeruję skonsultuj się ze swoimi babskimi psiapsiółkami jak lać, żeby było dobrze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 09:46_________________________________________________

pedały tak mają co zrobisz :)

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

babska pepla :polew: :polew: :polew::decayed:

:doh1:

Lać to ja wiem jak ale takich Ciot jak ty nie opłaca sie lać inaczej :kox:

warnwarn.gifObrażanie innych użytkowników forum

Opublikowano

ostatnio dowiedzialem sie, ze ponad 50% kierowcow BMW nie wie, ze ma tylni naped... :kox: :kox: :kox:

bmw-1-series-with-snow-chains-on-front-wheels-staffordshire-england-dec-2010-photo-by-andy-smith_100334419_m.jpg

Opublikowano
Opublikowano

ostatnio dowiedzialem sie, ze ponad 50% kierowcow BMW nie wie, ze ma tylni naped... :kox: :kox: :kox:

bmw-1-series-with-snow-chains-on-front-wheels-staffordshire-england-dec-2010-photo-by-andy-smith_100334419_m.jpg

:decayed::polew:

Opublikowano

czy jest sens sie bawic w aso dla samego papierka? i tak kazdy przyjedzie z miernikiem

wazne zeby kogos dobrego znalezc kto to zrobi teraz

Pytanie tylko kogo.. Boberek jak tam u Ciebie z dostępnością?

malik robil blacharke u jakiegos speca i mowil ze spoko, boberek cos tez sie chwalil ostatnio wiec ich pytaj

Wilanów - dobry ale czasami ciężko z terminami - 604 511 849

Stare Babice - też niezły, ale lekko spierdolił polerkę maski w S4 - 502 271 334 , jak powiesz że z klubu Audi A4 to da małą zniżkę

Opublikowano
! :)
Opublikowano

Lać to ja wiem jak ale takich Ciot jak ty nie opłaca sie lać inaczej :kox:

To lej z plaskacza :kox: Jak ci oddam to zobaczymy jak się będziesz wtedy uwijał, tłuscioszku :tongue4::kox:

Opublikowano

Lać to ja wiem jak ale takich Ciot jak ty nie opłaca sie lać inaczej :kox:

To lej z plaskacza :kox: Jak ci oddam to zobaczymy jak się będziesz wtedy uwijał, tłuscioszku :tongue4::kox:

nie wiem czy zdążysz bo pewnie najpierw zsikasz sie w gacie :kox:

Opublikowano

nie wiem czy zdążysz bo pewnie najpierw zsikasz sie w gacie :kox:

coś ty odsikam się wcześniej, a żebym nie zesrał się ze śmiechu to wsadzę sobie korek w d*pę :kox:

Opublikowano

nie wiem czy zdążysz bo pewnie najpierw zsikasz sie w gacie :kox:

coś ty odsikam się wcześniej, a żebym nie zesrał się ze śmiechu to wsadzę sobie korek w d*pę :kox:

spoko wiadomo jak lubisz

zwieracze Ci nie trzymają ?? to do lekarza idz

Opublikowano

nie wiem czy zdążysz bo pewnie najpierw zsikasz sie w gacie :kox:

coś ty odsikam się wcześniej, a żebym nie zesrał się ze śmiechu to wsadzę sobie korek w d*pę :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

oj wy pojebani jesteście :good:

Opublikowano

spoko wiadomo jak lubisz

dla ciebie Bober to ja się aż tak poświęcę :kox: :kox:

Opublikowano

spoko wiadomo jak lubisz

dla ciebie Bober to ja się aż tak poświęcę :kox: :kox:

spoko jak se tam chcesz :kox:

masz to na codzień więc co to za poświęcenie :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.