Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

M3 vs Mustang GT

mustanggtvsbmwm3.jpg

Pfffff , wiedziałem że bejce są przereklamowane :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Panowie,mam pytanie.Czy podjął by się ktoś wyrezania u mnie w autku wskazników doładowania na słupku w rozsądnej cenie :) .Ja nie mam do tych spraw smykałki i zaraz bym coś spieprzył.Ponadto mobilizuję siły do zrobienia chipa i nie wim czy taki montaż to przed czy po lepiej robić?Pozdrawiam i czekam na ewentualnych chętnych.

zrób sobie w kratce nawiewu , jest prościej :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Panowie,mam pytanie.Czy podjął by się ktoś wyrezania u mnie w autku wskazników doładowania na słupku w rozsądnej cenie :) .Ja nie mam do tych spraw smykałki i zaraz bym coś spieprzył.Ponadto mobilizuję siły do zrobienia chipa i nie wim czy taki montaż to przed czy po lepiej robić?Pozdrawiam i czekam na ewentualnych chętnych.

zrób sobie w kratce nawiewu , jest prościej :wink4:

właśnie, właśnie, prościej i estetyczniej :naughty:

Opublikowano

Pany a mam pytanie

Da sie zamontowac DV pupa do przodu - jaki bedzie efekt takiego zabiegu - da sie rozwalic zawor ? jakby pracowal silnik przy odwrotnym zalorzeniu ?

szpece to niech mi ktos tez odpowie :D

Opublikowano

Pany a mam pytanie

Da sie zamontowac DV pupa do przodu - jaki bedzie efekt takiego zabiegu - da sie rozwalic zawor ? jakby pracowal silnik przy odwrotnym zalorzeniu ?

szpece to niech mi ktos tez odpowie :D

ja ci nie odpowiem lecz zadam pytanie : po kiego chója ????

Opublikowano

bo nie chce zle zamontowac a nie wiem co zastane po "ostatnich specach"

Opublikowano

bo nie chce zle zamontowac a nie wiem co zastane po "ostatnich specach"

kurde gadałeś z Bubą i nie mogłeś zapytać jak to się montuje?

Opublikowano

bo nie chce zle zamontowac a nie wiem co zastane po "ostatnich specach"

a jak to mozna źle zamontować ??? masz 50% szans ze sie jebniesz :kox: :kox: :kox: :kox:

boczne wyjscie do tipa , dolne do rury od turbo do smica:wink4:

Opublikowano

:siema: druga rodzino :gwizdanie:

Opublikowano

:siema: druga rodzino :gwizdanie:

:bry:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

SIema z rana :lazy:

Pany a mam pytanie

Da sie zamontowac DV pupa do przodu - jaki bedzie efekt takiego zabiegu - da sie rozwalic zawor ? jakby pracowal silnik przy odwrotnym zalorzeniu ?

szpece to niech mi ktos tez odpowie :D

:facepalm:

Opublikowano

siema :hi: jeszcze nigdy nie bylem w pracy przed 8:30 z wlasnej woli :\

Opublikowano

siema :hi: jeszcze nigdy nie bylem w pracy przed 8:30 z wlasnej woli :\

ja wczoraj siedziałem 6 godzin dłużej w własnej woli :cool1:

Opublikowano

siema :hi: jeszcze nigdy nie bylem w pracy przed 8:30 z wlasnej woli :\

ja wczoraj siedziałem 6 godzin dłużej w własnej woli :cool1:

ja tylko 4
Opublikowano

siema

Opublikowano

:hi:

Panowie,mam pytanie.Czy podjął by się ktoś wyrezania u mnie w autku wskazników doładowania na słupku w rozsądnej cenie :) .Ja nie mam do tych spraw smykałki i zaraz bym coś spieprzył.Ponadto mobilizuję siły do zrobienia chipa i nie wim czy taki montaż to przed czy po lepiej robić?Pozdrawiam i czekam na ewentualnych chętnych.

zrób sobie w kratce nawiewu , jest prościej :wink4:

właśnie, właśnie, prościej i estetyczniej :naughty:

Ja lubię na desce :kox::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.