Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.5 bara w peaku :kox: :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1.5 bara w peaku :kox: :kox: :kox: :kox:

bye bye turbawki... :naughty:

Opublikowano

trzeba się nacieszyć życiem :decayed:

Opublikowano

trzeba się nacieszyć życiem :decayed:

1.5 bara w peaku :kox: :kox: :kox: :kox:

Pucuj się co i jak?
Opublikowano

Norbiak sondy wymienione :decayed: ?

Opublikowano

trzeba się nacieszyć życiem :decayed:

1.5 bara w peaku :kox: :kox: :kox: :kox:

Pucuj się co i jak?

nie :tongue4:

wymieniłeś??

Opublikowano

Norbiak sondy wymienione :decayed: ?

Wymienione, ale najebawszy się na maxa i klucz specjalny musiałem nabyć drogą kupna :)[br]Dopisany: 09 Maj 2011, 21:18_________________________________________________

trzeba się nacieszyć życiem :decayed:

1.5 bara w peaku :kox: :kox: :kox: :kox:

Pucuj się co i jak?

nie :tongue4:

wymieniłeś??

Co Ty byś musiał tam za***ać żeby napompowało 1.5 chyba GT 28RS co najmniej, bo te małe piz*y K03, K04 to se mogą :thumbdown:
Opublikowano

jednak bez dobrego klucza nie pójdzie :)

mogę i u ciebie taki manewr zrobić ale dwa dni jazdy i nowe turbiny trzeba szukać :przebiegly:

Opublikowano

jednak bez dobrego klucza nie pójdzie :)

mogę i u ciebie taki manewr zrobić ale dwa dni jazdy i nowe turbiny trzeba szukać :przebiegly:

Nie ma takiej opcji żeby te piczki tyle dmuchnęły, podepnij dobrze zegar :decayed:

a klucz faktycznie robi robote, ale kosztuje tyle co wymiana sond w warsztacie :tongue4:

Opublikowano

za mocno naciągnięte cięgna aktuatorów to i overboosta na 1,5 bara daje... zdrowe dla turbin to to nie jest :thumbdown:

sprawdziłbym na logach jakie ciśnienie zadaje i rozluźnił gruszki aby ładowało tyle ile soft chce :good:

Opublikowano

trzeba mieć turbiny w dobrym stanie :decayed:

dlatego ja nie kupowałem bo na ch mi klucz którego raz użyje a kosztuje majątek[br]Dopisany: 09 Maj 2011, 21:25_________________________________________________

zdrowe dla turbin to to nie jest :thumbdown:

dlatego mówię że dwa dni jazdy. przyjadą nowe graty to będzie 1.1 i będzie gitara

Opublikowano

Nie no sama nasadka nie jest taka droga 190 zeta zdaje się, ale w pierwszej wersji chciałem nabrać kilka rzeczy które jak się okazało leżały już w garażu (przedłużka i krzyżak), a za to chcieli pińcet zeta :decayed:

Tak więc mr. Buba nie ma tragedii, nie histeryzuj :tongue4:

Opublikowano

ważne że sie udało. teraz będzie wiadomo do kogo się zgłosić jak bedzie potrzeba wymiany :decayed:

Opublikowano

Po za tym już Poziek w swojej padlinie chce wymienić sonde (bo w ogóle mu to nie jedzie) już na 550 zeta się umówiłem z moim przyjacielem :decayed:

Opublikowano

Po za tym już Poziek w swojej padlinie chce wymienić sonde (bo w ogóle mu to nie jedzie) już na 550 zeta się umówiłem z moim przyjacielem :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Po za tym już Poziek w swojej padlinie chce wymienić sonde (bo w ogóle mu to nie jedzie) już na 550 zeta się umówiłem z moim przyjacielem :decayed:

Chciałem dać Ci 500 zeta ale tak super robiłeś gałę ostatnio z obrobieniem okolic, że postanowiłem te 550 zyla wybulić speszaly for ju :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

1.5 bara w peaku :kox: :kox: :kox: :kox:

:decayed: :decayed: :decayed::kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:kox: :kox: :kox: :kox: :kox::dance: :dance: :dance: :dance:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.