Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 07:44_________________________________________________pany, kto się na tym trochę zna, jest jakiś sens ??

http://www.fastdeal.pl/oferta/polska_online/zainwestuj_w_rewelacyjnego/1375

Eee.... http://www.sklep.inter-comp.pl/Acer-Aspire-AS5336-2524-16984.html - 1480 /-160zł rabatu= 1320zł.

http://shift.sklep.pl/index.php?t=w&id=28802 - 1299zł.. i bez zamoty..

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 07:44_________________________________________________pany, kto się na tym trochę zna, jest jakiś sens ??

http://www.fastdeal.pl/oferta/polska_online/zainwestuj_w_rewelacyjnego/1375

Eee.... http://www.sklep.inter-comp.pl/Acer-Aspire-AS5336-2524-16984.html - 1480 /-160zł rabatu= 1320zł.

http://shift.sklep.pl/index.php?t=w&id=28802 - 1299zł.. i bez zamoty..

dzieks pshemo

ale i tak temat odpada :no:

podobno to staroć w kontekście procka

Opublikowano

pewnie tak.. nawet nie czytałem danych tech..

Ale wiesz, to jest komp do pracy za 1000zł :)

Opublikowano

jacha

póki co - te wszystkie jukendensy to se mogą ...

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 07:44_________________________________________________pany, kto się na tym trochę zna, jest jakiś sens ??

http://www.fastdeal.pl/oferta/polska_online/zainwestuj_w_rewelacyjnego/1375

Eee.... http://www.sklep.inter-comp.pl/Acer-Aspire-AS5336-2524-16984.html - 1480 /-160zł rabatu= 1320zł.

http://shift.sklep.pl/index.php?t=w&id=28802 - 1299zł.. i bez zamoty..

dzieks pshemo

ale i tak temat odpada :no:

podobno to staroć w kontekście procka

staroć to delikatnie rzecz ujmując. żeby mieć coś ciekawego trzeba jednak mieć 2.5 k minimum...

Opublikowano

staroć to delikatnie rzecz ujmując

zalezy od przeznaczenia :wink4:

Opublikowano

staroć to delikatnie rzecz ujmując

zalezy od przeznaczenia :wink4:

f.232.218.12374995.0..stories.gify.maszyna.gif

:decayed:

Opublikowano

wczoraj się dowiedziałem że fotoradary powyżej 300km/h nie robią zdjęć.

chłopaki są załamani bo się w nocy ustawiają na pewnej ulicy i nie mogą nikomu fotek zrobić :decayed:

Opublikowano

miśki

a refleks to macie niezły ??

:naughty:

Opublikowano

miśki

a refleks to macie niezły ??

:naughty:

Fajną laska ma minę :D

Opublikowano

miśki

a refleks to macie niezły ??

:naughty:

Fajną laska ma minę :D

Wicu byku co się z Tobą dzieje.... zniknąłeś jak kamień w wodzie :decayed:

Opublikowano

wczoraj się dowiedziałem że fotoradary powyżej 300km/h nie robią zdjęć.

chłopaki są załamani bo się w nocy ustawiają na pewnej ulicy i nie mogą nikomu fotek zrobić :decayed:

pogromcy mitow juz obalili ta teorie :)

Opublikowano

wczoraj się dowiedziałem że fotoradary powyżej 300km/h nie robią zdjęć.

bezedura

Opublikowano

miśki

a refleks to macie niezły ??

:naughty:

Fajną laska ma minę :D

Wicu byku co się z Tobą dzieje.... zniknąłeś jak kamień w wodzie :decayed:

Zapdalam, ze nie ma czasu naładować taczki.

Na Forumie właściwie tylko jako czytacz.

Zresztą od dłuższego czasu Towarzystwo bardziej na ilość jedzie ... :decayed:

Opublikowano

Zresztą od dłuższego czasu Towarzystwo bardziej na ilość jedzie

Jak zwykle ojciec ma racje, obiema rencyma pod tym skrobie :decayed:
Opublikowano

wczoraj się dowiedziałem że fotoradary powyżej 300km/h nie robią zdjęć.

bezedura

ty no stałem z psem i oglądaliśmy rozwalone C63 AMG. a że policjant z drogówki z babic no to ich teren. mówił że za***rdala jeden z drugim a na wyświetlaczu nic. zastanawiają się jakie prędkości muszą mieć że sprzęt głupieje

Opublikowano

bardziej

zastanawiają się jakie prędkości muszą mieć że sprzęt głupieje

bardziej jaki oni maja sprzet.

potwierdzone jest ze lapia na radary do (chyba) 340 (wiecej nie mierzyli bo nie mieli tak dlugiego toru)

z drugiej strony

ale przy takich predkosciach jest tyle czynnikow ze trudno powiedziec czy cos nie zadzialo czy rzeczywiscie oszukali

dla przypomnienia 171 mil ~ 275 km/h[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 19:06_________________________________________________

ciekawe czy to legalne jest :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.