Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
zastanawiają się jakie prędkości muszą mieć że sprzęt głupieje

Nie jakie prędkości tylko jakie jammery .

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zresztą od dłuższego czasu Towarzystwo bardziej na ilość jedzie

Jak zwykle ojciec ma racje, obiema rencyma pod tym skrobie :decayed:

Już nie ma starych czasów.... nowych sierściuchów dużo a panoszą się jakby d*pą na kaktusa usiedli........

Przyjadę do 100 licy to w castle się stykniemy.

Opublikowano

Już nie ma starych czasów.... nowych sierściuchów dużo a panoszą się jakby d*pą na kaktusa usiedli........

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

nowych sierściuchów dużo a panoszą się jakby d*pą na kaktusa usiedli.....

a ja przeczytałem k.utasa...nie kaktusa...i szukałem sensu Twojej wypowiedzi :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

nowych sierściuchów dużo a panoszą się jakby d*pą na kaktusa usiedli.....

a ja przeczytałem k.utasa...nie kaktusa...i szukałem sensu Twojej wypowiedzi :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Już nie ma starych czasów.... nowych sierściuchów dużo a panoszą się jakby d*pą na kaktusa usiedli........

Przyjadę do 100 licy to w castle się stykniemy.

i po raz kolejny pokazujesz ze tesknisz za stolicą :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

wczoraj się dowiedziałem że fotoradary powyżej 300km/h nie robią zdjęć.

bezedura

Nie bzdura tylko taka prawda - górna granica lekko różni się w zależności od urządzenia. W PL praktycznie wszystkie używane fotoradary mają górną granicę do 250 km/h. Mierniki ręczne lekko się różnią.

Opublikowano

wczoraj się dowiedziałem że fotoradary powyżej 300km/h nie robią zdjęć.

bezedura

Nie bzdura tylko taka prawda - górna granica lekko różni się w zależności od urządzenia. W PL praktycznie wszystkie używane fotoradary mają górną granicę do 250 km/h. Mierniki ręczne lekko się różnią.

nie filozuj :tongue4:
Opublikowano
Nie bzdura tylko taka prawda - górna granica lekko różni się w zależności od urządzenia. W PL praktycznie wszystkie używane fotoradary mają górną granicę do 250 km/h. Mierniki ręczne lekko się różnią.

Trza na wale sprawdzić :D

Opublikowano

:siema:

:pali::drunk::sexinbed: ach, te firmowe wyjazdy integracyjne

Opublikowano

:hi:

Już nie ma starych czasów.... nowych sierściuchów dużo a panoszą się jakby d*pą na kaktusa usiedli........

Przyjadę do 100 licy to w castle się stykniemy.

i po raz kolejny pokazujesz ze tesknisz za stolicą :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nie za stolicą tylko napiłbym się z mordami dawno nie widzianymi :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Nie za stolicą tylko napiłbym się z mordami dawno nie widzianymi :decayed:

no to dópa w auto i ogień :good: :good: :good:

Tez podjade do Castle zeby w końcu Twoją (ponoć) wstrętną morde obejrzeć :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Tez podjade do Castle zeby w końcu Twoją (ponoć) wstrętną morde obejrzeć :naughty: :naughty: :naughty:

Chcesz sobie na początku imprezy od razu humor popsuć ? :naughty: :naughty: :naughty:

Nie dość, że zjebiesz sobie humor na początku, to jeszcze jak posłuchasz tych bzdur, które plecie to jeszcze mu wpier... spuścisz :naughty::kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Chcesz sobie na początku imprezy od razu humor popsuć ? :naughty: :naughty: :naughty:

Nie dość, że zjebiesz sobie humor na początku, to jeszcze jak posłuchasz tych bzdur, które plecie to jeszcze mu wpier... spuścisz :naughty::kox::polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pier**lony srAjFon.

Za cóż Bozia mnie chciała pokarać, ze podsunęła pomysł o zakupie tego g*wna ...

Opublikowano

pier**lony srAjFon.

Za cóż Bozia mnie chciała pokarać, ze podsunęła pomysł o zakupie tego g*wna ...

:naughty:

Opublikowano

pier**lony srAjFon.

Za cóż Bozia mnie chciała pokarać, ze podsunęła pomysł o zakupie tego g*wna ...

To nie ajfon jest posrany tylko Ty już jesteś za stary na takie nowinki techniczne :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Tez podjade do Castle zeby w końcu Twoją (ponoć) wstrętną morde obejrzeć :naughty: :naughty: :naughty:

Chcesz sobie na początku imprezy od razu humor popsuć ? :naughty: :naughty: :naughty:

Nie dość, że zjebiesz sobie humor na początku, to jeszcze jak posłuchasz tych bzdur, które plecie to jeszcze mu wpier... spuścisz :naughty::kox::polew: :polew: :polew:

Bądź spokojny na Ciebie poczekam specjalnie :decayed:

Opublikowano

pier**lony srAjFon.

Za cóż Bozia mnie chciała pokarać, ze podsunęła pomysł o zakupie tego g*wna ...

To nie ajfon jest posrany tylko Ty już jesteś za stary na takie nowinki techniczne :naughty: :naughty: :naughty:

:naughty: :naughty:[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 12:03_________________________________________________

Tez podjade do Castle zeby w końcu Twoją (ponoć) wstrętną morde obejrzeć :naughty: :naughty: :naughty:

Chcesz sobie na początku imprezy od razu humor popsuć ? :naughty: :naughty: :naughty:

Nie dość, że zjebiesz sobie humor na początku, to jeszcze jak posłuchasz tych bzdur, które plecie to jeszcze mu wpier... spuścisz :naughty::kox::polew: :polew: :polew:

Bądź spokojny na Ciebie poczekam specjalnie :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.