Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcesz sobie na początku imprezy od razu humor popsuć ? :naughty: :naughty: :naughty:

Nie wiem czy mi wóda będzie wchodziła przy blond włosach moskala...... to jakimś akrelem było robione ? :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie wiem czy mi wóda będzie wchodziła przy blond włosach moskala...... to jakimś akrelem było robione ? :polew: :polew: :polew:

przestań kirać butapren chłopie :decayed:

Opublikowano

Nie wiem czy mi wóda będzie wchodziła przy blond włosach moskala...... to jakimś akrelem było robione ? :polew: :polew: :polew:

przestań kirać butapren chłopie :decayed:

bute już mnie nie rusza :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

bute już mnie nie rusza :naughty: :gwizdanie:

mam w swoich zasobach coś co Cie ruszy , spytaj Poziowego o piątkowego bucha/nokauta w BT :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

BTW partnerze zorganizowałbyś jakiegos grilla w Castle :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

pier**lony srAjFon.

Za cóż Bozia mnie chciała pokarać, ze podsunęła pomysł o zakupie tego g*wna ...

To nie ajfon jest posrany tylko Ty już jesteś za stary na takie nowinki techniczne :naughty: :naughty: :naughty:

Ssij srajfona :tongue4:

Opublikowano

bute już mnie nie rusza :naughty: :gwizdanie:

mam w swoich zasobach coś co Cie ruszy , spytaj Poziowego o piątkowego bucha/nokauta w BT :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

BTW partnerze zorganizowałbyś jakiegos grilla w Castle :good: :good: :good: :good:

Grill odbędzie się 28.05 :good:

Opublikowano

Grill wstępnie odbędzie się 28.05 :good:

załatwiać "osprzęt" ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

yebana awaria prądu :sick3: :sick3: :sick3:

_________________________________________________

mam w swoich zasobach coś co Cie ruszy...

:naughty:

BTW partnerze zorganizowałbyś jakiegos grilla w Castle :good: :good: :good: :good:

właśnie :cool1:

Opublikowano

Grzesiu, jak odjechałeś ze spota to została po Tobie różowa plama - chyba cieknie Ci z chłodnicy lub magla :wink4:

Opublikowano

BTW partnerze zorganizowałbyś jakiegos grilla w Castle :good: :good: :good: :good:

Grill wstępnie odbędzie się 28.05 :good:

28 maja cyce to jest finał Ligi Mistrzów

liczyłem na jakieś wspólne oglądanie :cool1:

Opublikowano

BTW partnerze zorganizowałbyś jakiegos grilla w Castle :good: :good: :good: :good:

Grill wstępnie odbędzie się 28.05 :good:

28 maja cyce to jest finał Ligi Mistrzów

liczyłem na jakieś wspólne oglądanie :cool1:

Na ostatnim grillu u mnie było oglądanie właśnie TV w altance :gwizdanie: Dlatego nie wykręcaj się :decayed:

Opublikowano

Ssij srajfona :tongue4:

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

BTW partnerze zorganizowałbyś jakiegos grilla w Castle :good: :good: :good: :good:

Grill wstępnie odbędzie się 28.05 :good:

28 maja cyce to jest finał Ligi Mistrzów

liczyłem na jakieś wspólne oglądanie :cool1:

Na ostatnim grillu u mnie było oglądanie właśnie TV w altance :gwizdanie: Dlatego nie wykręcaj się :decayed:

no killer, aleś mnie zażył .... :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Grzesiu, jak odjechałeś ze spota to została po Tobie różowa plama - chyba cieknie Ci z chłodnicy lub magla :wink4:

taaa króciec się rosi :disgust:

Opublikowano

Grill odbędzie się 28.05 :good:

fakju... 31 maja leci do Paryża więc muszę być na miejscu. Może jakieś wolne weźmiecie i od środy do czwartku zrobimy bibę. :gwizdanie:

Tego z budżetówki nie musicie brać :decayed::kox:

Opublikowano

Grill odbędzie się 28.05 :good:

fakju... 31 maja leci do Paryża więc muszę być na miejscu. Może jakieś wolne weźmiecie i od środy do czwartku zrobimy bibę. :gwizdanie:

Tego z budżetówki nie musicie brać :decayed::kox:

od 28 do 31 są 3 dni , boisz sie ze nie dojedziesz ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Grill odbędzie się 28.05 :good:

fakju... 31 maja leci do Paryża więc muszę być na miejscu. Może jakieś wolne weźmiecie i od środy do czwartku zrobimy bibę. :gwizdanie:

Tego z budżetówki nie musicie brać :decayed::kox:

od 28 do 31 są 3 dni , boisz sie ze nie dojedziesz ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Przeca piszę, że 3 dniowa biba

Opublikowano

Przeca piszę, że 3 dniowa biba

po co 3 dni ??? przyjedź tylko na sobotni wieczór i zapewniam Cie ze nie bedziesz załował :wink4:

Opublikowano

Przeca piszę, że 3 dniowa biba

po co 3 dni ??? przyjedź tylko na sobotni wieczór i zapewniam Cie ze nie bedziesz załował :wink4:

No nie mogę bo w piątek wraca moja - blondyno

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.