Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema :boobs:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema cycu :decayed:

Opublikowano

mógłby chociaż wyczyścić do zdjęć :polew:

Dokładnie. Jak można w takim stanie wystawiac auto. Flejtuch na maksa :thumbdown:

Opublikowano
:siema::JC_fan:
Opublikowano

cyce

poniżej filmik, jak nasza dzielna policja trenuje temperowanie

rozwydrzonych

pijanych

brutalnych

podobno nawet przeklinających !!!!!

kiboli

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:facepalm:

Opublikowano

Kórwa , dostałem wezwanie do skarbówki ;(

Opublikowano

Kórwa , dostałem wezwanie do skarbówki ;(

mogłeś się spodziewać...

mnie tez ganiali, bo miałem 2 ZETA niedopłaty...

Opublikowano

Kórwa , dostałem wezwanie do skarbówki ;(

mogłeś się spodziewać...

mnie tez ganiali, bo miałem 2 ZETA niedopłaty...

u mnie troche inaczej , jestem zameldowany u starych i rozliczam sie w US w Wąbrzeźnie , moja córa zameldowana jest w WGM i stąd ta kontrola , ale juz dzwoniłem do US , rozmawiałem z miłą Pania i mój urok osobisty spowodował to , ze nie musze stawiać sie osobiście , wyśle papiery i moja mamusia podejdzie do urzędu :> :> :>

Opublikowano

cyce

poniżej filmik, jak nasza dzielna policja trenuje temperowanie

rozwydrzonych

pijanych

brutalnych

podobno nawet przeklinających !!!!!

kiboli

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:facepalm:

:facepalm: :facepalm: żenada

[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 12:31_________________________________________________

Kórwa , dostałem wezwanie do skarbówki ;(

mogłeś się spodziewać...

mnie tez ganiali, bo miałem 2 ZETA niedopłaty...

u mnie troche inaczej , jestem zameldowany u starych i rozliczam sie w US w Wąbrzeźnie , moja córa zameldowana jest w WGM i stąd ta kontrola , ale juz dzwoniłem do US , rozmawiałem z miłą Pania i mój urok osobisty spowodował to , ze nie musze stawiać sie osobiście , wyśle papiery i moja mamusia podejdzie do urzędu :> :> :>

urok osobisty powiadasz :mysli: :mysli:

Opublikowano

urok osobisty powiadasz :mysli: :mysli:

:rolleyes:

Opublikowano

mój urok osobisty

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

na pewno pamiętacie mam talent z tvn

w grecji też to mają

i ciekawych pomysłów nie brakuje :polew:

Opublikowano

urok osobisty powiadasz :mysli: :mysli:

:rolleyes:

lowelasus pospolitus ... ?

Opublikowano

lowelasus pospolitus ... ?

PARAF czy ty widziałeś kiedykolwiek moskala :blink:

Opublikowano

co tam dzwońce porabiacie w ptk wieczorkiem ?? :cool1:

Opublikowano

lowelasus pospolitus ... ?

PARAF czy ty widziałeś kiedykolwiek moskala :blink:

własnie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jestem bardzo podobny do.....

tadeuszkaczykski.jpg

[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 20:06_________________________________________________

co tam dzwońce porabiacie w ptk wieczorkiem ?? :cool1:

pije piwo , pale blanta i gram w Alan Wake :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

lowelasus pospolitus ... ?

PARAF czy ty widziałeś kiedykolwiek moskala :blink:

a i owszem[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 20:24_________________________________________________

tadeuszkaczykski.jpg

trzeci bliźniak się znalazł...

Opublikowano

a i owszem

poznaliśmy sie ?? :mysli:

Opublikowano

te spoty są zawsze we wtorki o 19? dużo ludu przyjeżdza? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.