Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miałem chwilę przyjechałem o 19.10 nikogo nie było, pokręciłem się parę minut i zawinąlem się dalej,

Pozdrawiam.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chuuujem wialo dzisiaj,nawet dwoma,trzeba pomyslec chyba o zmianie miejscowki

Tydzień temu było 15 aut + boberek i lukas na jednośladach. Ale większość zmyła się już o 21:00.

narobiliscie bydla i dzisiaj sie juz do nas przyjebali

Opublikowano

Miałem chwilę przyjechałem o 19.10 nikogo nie było, pokręciłem się parę minut i zawinąlem się dalej,

Pozdrawiam.

nie kłam bo ja byłem od 18:45

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

chuuujem wialo dzisiaj,nawet dwoma,trzeba pomyslec chyba o zmianie miejscowki

Tydzień temu było 15 aut + boberek i lukas na jednośladach. Ale większość zmyła się już o 21:00.

narobiliscie bydla i dzisiaj sie juz do nas przyjebali

nic dziwnego jak przez 3 godziny maszyna boberka robiła slalomy po parkingu z coraz to nowym kierowcą :kox::decayed:

Opublikowano

chuuujem wialo dzisiaj,nawet dwoma,trzeba pomyslec chyba o zmianie miejscowki

Tydzień temu było 15 aut + boberek i lukas na jednośladach. Ale większość zmyła się już o 21:00.

narobiliscie bydla i dzisiaj sie juz do nas przyjebali

nic dziwnego jak przez 3 godziny maszyna boberka robiła slalomy po parkingu z coraz to nowym kierowcą :kox::decayed:

:polew: :polew: :polew::kox: :kox:

Opublikowano

i tak dobrze, że ja się nie dorwałem do tego przecinaka :decayed:

Opublikowano

no i byś się wy***ał i poździerał..

Opublikowano

no i byś się wy***ał i poździerał..

Poźka to nie żal, ale skuterka owszem :tongue4:

Opublikowano

Przyjaciele :decayed:

Opublikowano

Jak Rodzina :decayed:

Opublikowano

Jeden taki już kiedyś melexem ochrony chciał jeździć po parkingu arkadii :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: BRY
Opublikowano

Jeden taki już kiedyś melexem ochrony chciał jeździć po parkingu arkadii :polew: :polew:

Faktycznie :kox:

Opublikowano

Jeden taki już kiedyś melexem ochrony chciał jeździć po parkingu arkadii :polew: :polew:

Faktycznie :kox:

Gdzieś miałem foto ale nie mogę go odszukać .....

Opublikowano

Jeden taki już kiedyś melexem ochrony chciał jeździć po parkingu arkadii :polew: :polew:

Faktycznie :kox:

Gdzieś miałem foto ale nie mogę go odszukać .....

goń się :naughty:

Opublikowano

Jeden taki już kiedyś melexem ochrony chciał jeździć po parkingu arkadii :polew: :polew:

Faktycznie :kox:

Gdzieś miałem foto ale nie mogę go odszukać .....

goń się :naughty:

tak tak - krowa to piękny ptak :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 11:01_________________________________________________Szukacie ciekawej pracy ? Kiedyś bols robił dziwną rekrutację na konesera wódki teraz wedel robi...

http://www.pracuj.pl/praca/ambasador-fabryki-przyjemnosci-mazowieckie,oferta,2037060

Opublikowano

Kupowaliście, albo mieliście w rękach zamienniki halogenów do B6 ?

Warto je brać, czy lepiej ori ? - w zasadzie to chodzi tylko o to, żeby były, bo tak naprawdę to odpaliłem je może ze dwa razy.. A koszt zamiennika to 55zł :kox:

W B6 i B7 (S-line nie S-line) są te same czy nie ?

Nie mam teraz dostępu do etki.. :notworthy:

[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 11:46_________________________________________________Dobra już widze, że B6 - B7 są inne..

Opublikowano

Kupowaliście, albo mieliście w rękach zamienniki halogenów do B6 ?

Warto je brać, czy lepiej ori ? - w zasadzie to chodzi tylko o to, żeby były, bo tak naprawdę to odpaliłem je może ze dwa razy.. A koszt zamiennika to 55zł :kox:

W B6 i B7 (S-line nie S-line) są te same czy nie ?

Nie mam teraz dostępu do etki.. :notworthy:

[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 11:46_________________________________________________Dobra już widze, że B6 - B7 są inne..

depo wygladaja bardzo dobrze :good: Nie wiem jak swieca i czy spasuja idealnie jak oryginal :cool1:

Opublikowano

depo wygladaja bardzo dobrze :good: Nie wiem jak swieca i czy spasuja idealnie jak oryginal :cool1:

W B5 pasują idealnie, są dosyć dobrej jakości.[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 12:07_________________________________________________

Jeden taki już kiedyś melexem ochrony chciał jeździć po parkingu arkadii :polew: :polew:

Faktycznie :kox:

Gdzieś miałem foto ale nie mogę go odszukać .....

goń się :naughty:

Ja mam gdzieś tą fotkę :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.