Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cyce

temat ogólny, czyli letnie urlopy:

macie jakieś swoje biura, albo strony gdzie można znaleźć coś ciekawego?

a może ktoś z OOOO pracuje w biurze?

no spowiadać się tu, co i jak ... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cyce

temat ogólny, czyli letnie urlopy:

macie jakieś swoje biura, albo strony gdzie można znaleźć coś ciekawego?

a może ktoś z OOOO pracuje w biurze?

no spowiadać się tu, co i jak ... :gwizdanie:

?

Opublikowano

a i owszem

poznaliśmy sie ?? :mysli:

dawno, dawno temu w Promenadzie...

:>

Opublikowano

cyce

temat ogólny, czyli letnie urlopy:

macie jakieś swoje biura, albo strony gdzie można znaleźć coś ciekawego?

a może ktoś z OOOO pracuje w biurze?

no spowiadać się tu, co i jak ... :gwizdanie:

TUI/Itaka/Neckermann/Wezyr, a gdzie to wiekszego znaczenia nie ma.

Ja korzystalem z TUI w BlueCity i z Itaki w Mariott'cie, oba biura okej.

Opublikowano
:dziura::quattro: :bicz3: :afro::sexinbed::piroman::ssij::banan3::bla::cygaro::bicz::boobs::JC_fan::banan::banan1::buhaha: :ranting1: :laghing2:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

sąsiad znowu udostępniłeś swoje konto :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

dawno, dawno temu w Promenadzie...

:>

ooo , jak w Promce to faktycznie dawno :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

dawno, dawno temu w Promenadzie...

:>

ooo , jak w Promce to faktycznie dawno :kox: :kox: :kox: :kox:

:decayed:

Opublikowano

:hi:

Byl ktos na czwartej czesci Piratow z Karaibow?? :kox:

Opublikowano

:hi:

Byl ktos na czwartej czesci Piratow z Karaibow?? :kox:

poczekaj... za rok w Plonsku juz powinni grac :kox:

Opublikowano

ktos sie moze orientuje ile moze kosztowac kratka zderzaka s-line B6 -uzywka? na allegro nie moge znalezc a moze bede mial nowa do pogonienia.bede wdzieczny jesli ktos wie.pzdr

Opublikowano

Mam pytanie czy ktoś mógłby na chwilę podpiąć do siebie wzmacniacz BOSE wersja srebrna i zobaczyć czy gra. Kupiłem wzmacniacz podłączyłem wydaje mi się że wszystko jest ok a jednak cisza w głośnikach z tyłu. Wtyczka 32 pinowa.

Opublikowano

Mam pytanie czy ktoś mógłby na chwilę podpiąć do siebie wzmacniacz BOSE wersja srebrna i zobaczyć czy gra. Kupiłem wzmacniacz podłączyłem wydaje mi się że wszystko jest ok a jednak cisza w głośnikach z tyłu. Wtyczka 32 pinowa.

'Machniom' .... :przebiegly:

A masz do RNS podpięty adapter by móc oglądać DVD? :naughty:

Opublikowano

pupa pupa ch*** ch*** :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 23:52_________________________________________________volare[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 23:53_________________________________________________makkaron to ciul[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 23:53_________________________________________________elegancko[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 23:53_________________________________________________jack daniels rulezzzzzz[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 23:53_________________________________________________smolensk to kosmici i ufoldy[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 23:54_________________________________________________bleeeeeeeeeeeeeeeeeev :strzal:

:decayed:
Opublikowano

:hi:

Byl ktos na czwartej czesci Piratow z Karaibow?? :kox:

poczekaj... za rok w Plonsku juz powinni grac :kox:

za rok to beda moze pierwsza czesc grac :polew:

Opublikowano

Chwila, chwila...

Podobno koniec świata był?

A czemu o tym nic nikt nie pisze!!!!

Skąd ja mam się takich rzeczy KU*WA dowiadywać???

Na interie mam się przelogować???

No, weźcie sie ogarnijcie!!!

Opublikowano

No i po łiiikendzie :sick3:

Opublikowano

nie dla każdego cycu, nie dla każdego :decayed:

Opublikowano

BRY :hi:

No i po łiiikendzie :sick3:

ano....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.