Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Siemano :hi:

Mam szybkie pytanie. Do której zazwyczaj siedzicie na spotach? Ta 19:00 dla mnie jest strasznie od czapy, a z chęcią bym podkoczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano :hi:

Mam szybkie pytanie. Do której zazwyczaj siedzicie na spotach? Ta 19:00 dla mnie jest strasznie od czapy, a z chęcią bym podkoczył.

Na ogół tak do 21:00, ale bywały spoty, które kończyły się tuż przed północą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano :hi:

Mam szybkie pytanie. Do której zazwyczaj siedzicie na spotach? Ta 19:00 dla mnie jest strasznie od czapy, a z chęcią bym podkoczył.

Na ogół tak do 21:00, ale bywały spoty, które kończyły się tuż przed północą :kox:

Do 22 często ktoś siedzi jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano :hi:

Mam szybkie pytanie. Do której zazwyczaj siedzicie na spotach? Ta 19:00 dla mnie jest strasznie od czapy, a z chęcią bym podkoczył.

Na ogół tak do 21:00, ale bywały spoty, które kończyły się tuż przed północą :kox:

Do 22 często ktoś siedzi jeszcze.

Po 21:00 to mi pasi. Podskoczę do Was w następnym tygodniu. Gdyby ktoś dobrego serca z B7 >= 170KM jeszcze się ostał to będzie super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś dobrego serca z B7 >= 170KM jeszcze się ostał to będzie super :D

Wal jak w dym do niego:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=39

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś dobrego serca z B7 >= 170KM jeszcze się ostał to będzie super :D

Wal jak w dym do niego:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=39

:good:

on nas kiedyś zabije za to :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam szykie pytanko a mianowicie czy znacie fachure zaklad badz moze ktos z klubowiczow jest ogarniety w wymianie 1/2 fis na pelny w a4 b5 dzieki za odpowiedz a co do spotu tez sie pokaze

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=38

wal jak w dym :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam szykie pytanko a mianowicie czy znacie fachure zaklad badz moze ktos z klubowiczow jest ogarniety w wymianie 1/2 fis na pelny w a4 b5 dzieki za odpowiedz a co do spotu tez sie pokaze

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=38

wal jak w dym :good:

Tylko weź ze sobą. zapasową paczkę bezpieczników i ze dwie, trzy wiązki elektr. najlepiej komplety... Z całego auta.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys podpinali Turbotimer to nie było kierunków , świate , wycieraczek itp :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej! nie róbcie mu antyreklamy!!! Dobry chłopak jest i zna się na tym co robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze forum przeksztalca sie w loze szydercow a nie w miejsce pomocy dla mniej doswiadczonych uzytkownikow. Gdybym potrafil to zrobic to bym nie pisal a mozliwe ze wysmiewal takich jak ja teraz dzieki wielkie

e tam nie obrażaj się :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze forum przeksztalca sie w loze szydercow a nie w miejsce pomocy dla mniej doswiadczonych uzytkownikow. Gdybym potrafil to zrobic to bym nie pisal a mozliwe ze wysmiewal takich jak ja teraz dzieki wielkie. Ps wole dac zarobic komus tutaj a nie szeptanej firmie

nikt się nie wyśmiewa z Ciebie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrazam sie bo co mi to da ale widze ze w zlym kierunku to idzie.

Nie bede sie rozpisyal ze czytalem na forum i a4 i a3 i a6 o tym ale sie nie znam a tym bardziej nie potrafie kodowac immo, w firmie w szczecinie gosciu sobie spiewa 1000 troche duzo doliczjac do tego dojazd wiec nic dziwnego ze sie tu pytam. Zamysl tego forum jest taki zeby sie dzielic wiedza zeby nie utrzymywac zj**... serwisow badz niudacznych mechanikow uczacych sie na naszych niuniach. Prosze jeszcze raz o sensowna odpowiedz czy jest ktos taki w okolicach wawy i w niej samej dorwe kontak to mi juz powie czy wziac 6 paczek bezpiecznikow i 20 m kabla 1.5 mm2. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze forum przeksztalca sie w loze szydercow a nie w miejsce pomocy dla mniej doswiadczonych uzytkownikow. Gdybym potrafil to zrobic to bym nie pisal a mozliwe ze wysmiewal takich jak ja teraz dzieki wielkie. Ps wole dac zarobic komus tutaj a nie szeptanej firmie

gdyby ktoś znał taka firme to by napisał , zluzuj poślady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...