Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

a ja słyszałem, ze Dźwigową to tylko dla autobusów otworzą na euro aby ja przetestować

Proszzzzz... gotowa. Otwierają dzisiaj. Najpierw puszczą autobusy ale po południu już mają jechać osobówki. Będzie też limit do 10t.

20120605212622hdr.jpg

Więcej

SkyscraperCity - View Single Post - [Warszawa] Infrastruktura drogowa

W końcu będzie mniejszy zator na Toruńskiej koło Zachodniego.

Cieszyć się!!! Malkontenci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

oby tak było, jadąc z Ursynowa do Błonia przez ostatni rok uj mnie strzelał jak miałem przebijać się przez zachodni:thumbdown:

żeby nie było tak fajnie to aftostrada do Strykowa jest budowana z pieniędzy rządowych zapożyczonych od EBI a nie od Unii więc nie będzie 50% bonusu w opłatach. Stawiam na jakieś 18-22zł za przejazd, jedyny plus, że to za rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie inwestycje obliczane są na zwrot kilkudziesięcioletni. Autostrady utrzymywane przez państwo mają najniższe opłaty. O wiele niższe od tych które są w rękach prywatnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja słyszałem, ze Dźwigową to tylko dla autobusów otworzą na euro aby ja przetestować

Proszzzzz... gotowa. Otwierają dzisiaj. Najpierw puszczą autobusy ale po południu już mają jechać osobówki. Będzie też limit do 10t.

http://img560.imageshack.us/img560/9342/20120605212622hdr.jpg

Więcej

SkyscraperCity - View Single Post - [Warszawa] Infrastruktura drogowa

W końcu będzie mniejszy zator na Toruńskiej koło Zachodniego.

Cieszyć się!!! Malkontenci!

nie no po prostu woooowww :slina:

może masz info ile to remontowali bo mnie się wydaje ze w uj długo :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no po prostu woooowww :slina:

może masz info ile to remontowali bo mnie się wydaje ze w uj długo :facepalm:

Zależy jak na to spojrzeć. Większość powie, że bardzo długo bo przecież tylko "wymieniono nawierzchnię". Ale nie widać ogromu prac, który został zrobiony pod jezdnią (olbrzymi system odwodnienia).

Miejmy nadzieję, że tym razem zrobili remont porządnie i nawet w największy deszcz bęzie można tamtędy przejechać.

BTW: właśnie otworzyli, od razu dla całego ruchu

20120606063502.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak na to spojrzeć. Większość powie, że bardzo długo bo przecież tylko "wymieniono nawierzchnię". Ale nie widać ogromu prac, który został zrobiony pod jezdnią (olbrzymi system odwodnienia).

niestety dla zwykłych laików budowlanych czyli 99,965% polskiego społeczeństwa zawsze jest długo/źle , wez pod uwage ze gdyby mozna było skrócić czas wykonania to wszyscy wykonawcy chetnie by z tego korzystali , wiadomo , ze np. 1 rozsciełacz pracujący 2 lata generuje 2 razy wiecej kosztów niz gdyby pracował rok i to sie tyczy wszystkiego , począwszy od sprzetu , przez wynajem biur , odwodnienie itp.

Pamietajcie ze jadąc nowo otwartą drogą widzicie tylko wierzchołek góry lodowej , ogrom prac jest ponizej asfaltu.

---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ----------

06062012002.jpg

06062012.jpg

06062012001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal , gdybyś się wziął do roboty zamiast robić głupie zdjęcia , było by na pewno szybciej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak na to spojrzeć. Większość powie, że bardzo długo bo przecież tylko "wymieniono nawierzchnię". Ale nie widać ogromu prac, który został zrobiony pod jezdnią (olbrzymi system odwodnienia).

niestety dla zwykłych laików budowlanych czyli 99,965% polskiego społeczeństwa zawsze jest długo/źle , wez pod uwage ze gdyby mozna było skrócić czas wykonania to wszyscy wykonawcy chetnie by z tego korzystali , wiadomo , ze np. 1 rozsciełacz pracujący 2 lata generuje 2 razy wiecej kosztów niz gdyby pracował rok i to sie tyczy wszystkiego , począwszy od sprzetu , przez wynajem biur , odwodnienie itp.

Pamietajcie ze jadąc nowo otwartą drogą widzicie tylko wierzchołek góry lodowej , ogrom prac jest ponizej asfaltu.

---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ----------

http://img444.imageshack.us/img444/72/06062012002.jpg

http://img84.imageshack.us/img84/7904/06062012.jpg

http://img833.imageshack.us/img833/4977/06062012001.jpg

Ooo, przejscie dla zwierzat w P. M., right?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal , gdybyś się wziął do roboty zamiast robić głupie zdjęcia , było by na pewno szybciej .

Widać na zdjęciach, że praca wre,..... aż dwóch pracowników widzę.

robota.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal , gdybyś się wziął do roboty zamiast robić głupie zdjęcia , było by na pewno szybciej .

Widać na zdjęciach, że praca wre,..... aż dwóch pracowników widzę.

http://fajne-zdjecia.pl/wp-content/uploads/tdomf/2044/robota.jpg

:polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Ooo, przejscie dla zwierzat w P. M., right?:decayed:

To juz chyba w Hucie Zawadzka , ale jestem ciekaw jakie zwierze na to wejdzie :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Ooo, przejscie dla zwierzat w P. M., right?:decayed:

To juz chyba w Hucie Zawadzka , ale jestem ciekaw jakie zwierze na to wejdzie :grin::grin::grin:

Dokladnie. Spory postep od czasu, kiedy jechalem tam ostatnio. Mrówki i ślimaki juz sie nie moga doczekac, tak jak my na A2:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal , gdybyś się wziął do roboty zamiast robić głupie zdjęcia , było by na pewno szybciej .

doyebal do pieca :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy wreszcie otwierają Trasę Toruńską

pięknie :banan:

Aha, przed chwilą otworzyli ostatni odcinek C na autostradzie A2!

:banan::banan::banan:

W końcu... Jeżdżę codziennie i to co tam się działo to jakaś kpina była...

Zobaczymy czy drogówka dalej będzie tam caly czas siedziała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łzy wzruszenia cisną mi się z oczu rormalnie... c**j z tym euro.. ważne, że drogi nam pobudowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik nie denerwuj się. Chodzi mi o to że cały czas była mowa że się nie wyrobią a tutaj nagle w ostatniej chwili wielkie otwarcie. Ja się bardzo cieszę że otworzyli tą i robią wiele innych dróg bo może w końcu będzie się normalnie jeździć. Zastanawiam się czy to czasem nie na siłę i na szybko właśnie dla udowodnienia że się wyrobili. Po przykładach innych odcinków równie entuzjastycznie otwieranych mam po prostu obawy że zaraz będą pisać że asfalt się rozjeb'ał i się nie da jeździć. Obym się mylił ale to tylko nasze realia

Peace men:wink:

---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ----------

podobno u mustiego byli:

Największa fabryka narkotyków w Polsce zlikwidowana

:decayed:

byli byli :decayed:

ładny arsenał mieli pod WGM , oraz dobrą wytwórnię fety

nawet dziś CBŚ obstawiało ten dom pod WGM , a akcja była dwa dni temu

Rysiek trupów nie było ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łzy wzruszenia cisną mi się z oczu rormalnie... c**j z tym euro.. ważne, że drogi nam pobudowali

"Lubię TO!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iście , zobacze w sobote ile czasu bede za***rdalał do Wyszkowa ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...