Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

zaraz się pojawią jakieś niedociągnięcia:whistling:

to sie pojawia nawet bez kombinacji Buba , pewnych rzeczy nie przeskoczysz , tez kazdego nie uratujesz w karetce :wink::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie nikt nie umiera:-)presja na ta autostradw jest tak duza ze zrobia wszystko zebyvotworzyc a to moze sie przelozyc na jakosc. Moze tak nie bedzie ale to tylko nasze realia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

presja na ta autostradw jest tak duza ze zrobia wszystko zebyvotworzyc a to moze sie przelozyc na jakosc.

Rychu nie wybudowali jeszcze drogi , która nie wymagałaby poprawek po skonczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś czuje że zakombinowali żeby skończyć przed euro i zaraz się pojawią jakieś niedociągnięcia:whistling:

Skandal ! Mialo sie nie udac, Niemcy do Warszawy mieli jechac przez kartoflisko, a tu "rudy zdrajca narodu" dokonczyl budowe przed EURO !!!

Nikt i nic nas nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne. Na 100% to jest jakiś szwindel. Asfalt lali bezpośrednio na glinę! Kumpel siostry mojego szwagra mi mówił. I pani w kiosku rano też. Sprawdzone źródła!

Jak im się k**wa mogło to udać? Przecież wiadomo było już, że się nie uda. A tu taka niemiła niespodzianka :kwasny:

To może ogłośmy żałobę narodową z powodu dokończenia A2.

Filmy pokazujące zwieńczenie tego partactwa:

Ostatni szew między Warszawą a Berlinem. Trwa walka z czasem. :: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - Serwis informacyjny

W tle widać brzozę a w trzeciej minucie słychać strzały! Powołamy komisję śledczą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś czuje że zakombinowali żeby skończyć przed euro i zaraz się pojawią jakieś niedociągnięcia:whistling:

Skandal ! Mialo sie nie udac, Niemcy do Warszawy mieli jechac przez kartoflisko, a tu "rudy zdrajca narodu" dokonczyl budowe przed EURO !!!

Nikt i nic nas nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne. Na 100% to jest jakiś szwindel. Asfalt lali bezpośrednio na glinę! Kumpel siostry mojego szwagra mi mówił. I pani w kiosku rano też. Sprawdzone źródła!

Jak im się k**wa mogło to udać? Przecież wiadomo było już, że się nie uda. A tu taka niemiła niespodzianka :kwasny:

To może ogłośmy żałobę narodową z powodu dokończenia A2.

Filmy pokazujące zwieńczenie tego partactwa:

Ostatni szew między Warszawą a Berlinem. Trwa walka z czasem. :: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - Serwis informacyjny

W tle widać brzozę a w trzeciej minucie słychać strzały! Powołamy komisję śledczą!

:wtf:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu z tą autostradą , też miałem nadzieje że h*j z tego wyjdzie , dobrze że przynajmniej podwykonawców udało się wyruchać na kasę . :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne ZŁE wiadomości z frontu! Otworzą w czwartek Dźwigową !!! No ja pier**le, idzie się pociąć! :facepalm:

Trzeba chyba nocą wysłać sprawdzonych dywersantów Hofmanna i Kempę żeby tam jakąś bombę podrzucili to uratujemy i nie zdążą przed EURO :naughty:

SkyscraperCity - View Single Post - [Warszawa] Infrastruktura drogowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik, WTF ????

masz legitymacje PEACE z numerem 0002 ?? :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyk, wręcz odwrotnie. Poczytaj od paru stron wstecz to zrozumiesz ironię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem że po euro dźwigowa będzie zamknięta :decayed: Patrząc na umiejscowienie studzienek, to za rok będzie już trzeba wprawić się w slalomie by je omijać :kwasny:

Bardzo duży plus, że w końcu będzie ścieżka rowerowa :slina:

A tak w ogóle to ktoś dzisiaj ? Może uda mi się podjechać na chwilkę, jak wyciągnę betoniarkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik nie denerwuj się. Chodzi mi o to że cały czas była mowa że się nie wyrobią a tutaj nagle w ostatniej chwili wielkie otwarcie. Ja się bardzo cieszę że otworzyli tą i robią wiele innych dróg bo może w końcu będzie się normalnie jeździć. Zastanawiam się czy to czasem nie na siłę i na szybko właśnie dla udowodnienia że się wyrobili. Po przykładach innych odcinków równie entuzjastycznie otwieranych mam po prostu obawy że zaraz będą pisać że asfalt się rozjeb'ał i się nie da jeździć. Obym się mylił ale to tylko nasze realia

Peace men:wink:

---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ----------

podobno u mustiego byli:

Największa fabryka narkotyków w Polsce zlikwidowana

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik nie denerwuj się. Chodzi mi o to że cały czas była mowa że się nie wyrobią a tutaj nagle w ostatniej chwili wielkie otwarcie. Ja się bardzo cieszę że otworzyli tą i robią wiele innych dróg bo może w końcu będzie się normalnie jeździć. Zastanawiam się czy to czasem nie na siłę i na szybko właśnie dla udowodnienia że się wyrobili. Po przykładach innych odcinków równie entuzjastycznie otwieranych mam po prostu obawy że zaraz będą pisać że asfalt się rozjeb'ał i się nie da jeździć. Obym się mylił ale to tylko nasze realia

Peace men:wink:

---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ----------

podobno u mustiego byli:

Największa fabryka narkotyków w Polsce zlikwidowana

:decayed:

Buba, ale ja się nie denerwuję tylko zastanawiam się skąd Ty bierzesz rewelacyjne informacje o tym rzekomym partactwie.

Dziesięciokrotnie wklejałem linki do forum SSC gdzie masz wszystko dokładnie i pięknie obfotografowane i opisane przez pasjonatów. Kolesi którzy siedzą tam niemalże non stop.

Każdy z nich dokładnie przygląda się tej inwestycji i żaden nie ma wątpliwośći co do jakości prac. Dlatego dziwię się Twojej podejrzliwości, wątpliwościom i ogólnemu malkontenctwu.

Nie zrobili - źle!

Zrobili - jeszcze k**wa gorzej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja słyszałem, ze Dźwigową to tylko dla autobusów otworzą na euro aby ja przetestować

Zdjęcie z forum SSC przedstawiające moją była działkę (prawie 16000m2 którą mi "zabrał" rząd peace:cry:), prawie na całej leżą elementy przyszłego wiaduktu nad Puławską:

http://img205.imageshack.us/img205/3812/43593159.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyk , a gdzie Ciebie wywiało że nie zdążyłeś ? Wyprowadziłeś się ?

---------- Post dopisany at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ----------

Karwa ale spot :kox: tyle samochodów na raz nie widziałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyk , a gdzie Ciebie wywiało że nie zdążyłeś ? Wyprowadziłeś się ?

---------- Post dopisany at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ----------

Karwa ale spot :kox: tyle samochodów na raz nie widziałem :decayed:

I teraz nie wiem czy to sarkazm czy nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik gdzie napisalemze mam informacje o partactwie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyk , a gdzie Ciebie wywiało że nie zdążyłeś ? Wyprowadziłeś się ?

---------- Post dopisany at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ----------

Karwa ale spot :kox: tyle samochodów na raz nie widziałem :decayed:

I teraz nie wiem czy to sarkazm czy nie :D

:grin: pewnie że polew ...... na początku było (2 moto i 3 furmanki ) - później się rozkręciło (2 moto pojechały i dwie furmanki dojechały ) :polew:

Nie wiem o co kaman , ale jak tak dalej będzie to z gołą d*pą trzeba będzie chyba latać żeby frekwencja dopisała :facepalm: albo ze starą za rączkę na spacerki wtorkowe chodzić :thumbdown:

.... gdzie te czasy co na spocie było 15/ 20 aut ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyk , a gdzie Ciebie wywiało że nie zdążyłeś ? Wyprowadziłeś się ?

---------- Post dopisany at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ----------

Karwa ale spot :kox: tyle samochodów na raz nie widziałem :decayed:

I teraz nie wiem czy to sarkazm czy nie :D

:grin: pewnie że polew ...... na początku było (2 moto i 3 furmanki ) - później się rozkręciło (2 moto pojechały i dwie furmanki dojechały ) :polew:

Nie wiem o co kaman , ale jak tak dalej będzie to z gołą d*pą trzeba będzie chyba latać żeby frekwencja dopisała :facepalm: albo ze starą za rączkę na spacerki wtorkowe chodzić :thumbdown:

.... gdzie te czasy co na spocie było 15/ 20 aut ?????

Chyba bez dodatkowych atrakcji się nie obejdzie :lol: - tak jak mówisz, goła d*pa lub jakieś inne gratisy coby ludzi przyciągnąć...

Ja co tydzień być nie mogę przez robotę ale będę się starał wpadać jak najczęściej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...