Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj sobie zrobiłem wycieczkę do Grodziska i z powrotem. (...)

A dalej do Żyrardowa też się dojedzie?

Bo z tego by wynikało, że jeszcze na tym odcinku coś robią: Cała A2 ma 'przejezdność'! 100 proc. asfaltu na odc. C

Nie wiem jak z Żyrardowem ale wydaje mi się, że na razie tylko do Grodziska było. Za zjazdem miałem rondo na Błonie i Grodzisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

fajna trasa tylko krótka, zdąrzyłem się rozpędzić i się skończyła:decayed: wcześniej jak jeździłem do grodziska z ożarowa to w 40-50min to teraz jade 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co jest tylko do Tłuste , w niedługim czasie mają otwierać dalej Żyrardów itd . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie ze wsi, temat do stolycy z 1.15 skrocił się do 30 minut i to 150-cio konnym Saabem, RS-em jeszcze nie próbowałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, później postawią bramki i trzeba będzie bezahlen .... :naughty::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, później postawią bramki i trzeba będzie bezahlen .... :naughty::grin:

Słabo jesteś poinformowany, a to Żyrardów, a to płacenie... Autostrady w obrębie stolycy są i bedą bezpłatne, zjazd w Pruszkowie należy jeszcze do tego rejonu misiaczku szarawy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjazd w Pruszkowie należy jeszcze do tego rejonu misiaczku szarawy:decayed:

czyli do Grodziska bedą groszowe sprawy :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy

W Żyrardowie jeszcze długo nie wjedziesz na A2 bo węzeł jest jeszcze nie skończony. A oddadzą go do ruchu najpewniej razem z obwodnicą Żyrardowa w ciągu DK50 bo do niej ma być podpięty węzeł Wiskitki. Na chwilę obecną czynny jest tylko przejazd bez powiązań w ciągu starej 50-tki.

A obwodnica Żyrardowa ma opóźnienia bo z tego co kojarzę, padł lider konsorcjum i budowę całkowicie przejął BG&K (sytuacja analogiczna, jak na A2) ale musieli odpuścić bo przez ciśnienie polityczno - medialne związane z turniejem w piłkę kopaną, musieli rzucić wszystkie siły na odcinek C A2.

Nie ważne to. Ważne, że za góra tydzień będzie w ludzkich warunkach dało się przejechać od M1 w Markach do Berlina a nawet Lisbony. Bo po EURO też nie będą zamykali całej drogi, tylko będą przerzucali cały ruch na sąsiednią jezdnię (i to tylko na odcinku A bo na C wygląda na to, że zdążą ułożyć całą warstwę ścieralną asfaltu i zostanie im tylko kosmetyka, ekrany i otoczenie autostrady w tym drogi serwisowe) albo zwężali o 1 pas, żeby np. uzupełnić ekrany.

Moskal - a co do GW - pełna zgoda. Popatrz jak potrafi iść robota z dobrą i odpowiedzialną firmą, która dysponuje odpowiednim sprzętem, i kadrami nie tylko samymi papierami referencyjnymi (jak np. Dragados) BG&K jest tego doskonałym przykładem. Problem w tym, że kiedy nastał peak boomu autostradowego, za GW i liderów konsorcjów starowały firmy, które powinny być co najwyżej podwykonawcami inwestycji w rozmiarze ułożenia podjazdu do stodoły sołtysa w Gnojnie, a nie wielkiej inwestycji drogowej.

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

Jeszcze jedno - mariucha.

Znak koniec autostrady w stronę Warszawy jest znacznie wcześniej, niż się ona faktycznie kończy po to, żeby węzeł Konotopa był już w całości węzłem ekspresowym. Łatwiej jednolicie oznakować, niż użerać się z mieszanym oznaczeniem autostradowo - ekspresowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi:

:shock3: Suli ale pindolłeś posta :naughty: ......

Pany potrzebny bus lub znajomości w firmie transportowej (szczegóły poniżej ) :

Informacje wstępne

- jedzie max 17/18 osób (dwoje instruktorów , reszta dzieciaki )

- termin 30.06.2012 r do 01.07.2012 r

- Węgry dokładnie Veszprem (nie wiem czy tak to się pisze )

Jak by coś to dajcie znaka bardzo proszę jeśli macie możliwość coś pomóc .... dzieciaki nie mają transportu ponieważ w firmach przewozowych nie ma nic wolnego w tym terminie .....

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ----------

Wyjazd z w-wy ....

---------- Post dopisany 31-05-2012 at 02:04 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2012 at 23:45 ----------

BUBA :przebiegly: mordo - 100 lat staruchu :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie ze wsi, temat do stolycy z 1.15 skrocił się do 30 minut i to 150-cio konnym Saabem, RS-em jeszcze nie próbowałem :decayed:

Ja nawet nie wiem jak dojechać do tego odcinka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie ze wsi, temat do stolycy z 1.15 skrocił się do 30 minut i to 150-cio konnym Saabem, RS-em jeszcze nie próbowałem :decayed:

Ja nawet nie wiem jak dojechać do tego odcinka :grin:

Czyli grzecznie klepiesz trasę Kanie -Warszawka w ponad godzinkę :grin:

Dziś trasa z Arkadii do Pruszkowa zajęła mi 12 minut, no ja jebie te atostrady som gieńialne :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur.wa weź mi powiedz jak tam się jedzie :grin:

Nie wiem gdzie jest wjazd na ten nowy węzeł Pruszków-Grodzis.. Gdzieś na żbikowie w Pruszkowie ?

Tamten odcinek S8 Arkadia-Piastów ogarniam, ale jadym tamtędy jak lecę w okolice Arkadii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur.wa weź mi powiedz jak tam się jedzie :grin:

Nie wiem gdzie jest wjazd na ten nowy węzeł Pruszków-Grodzis.. Gdzieś na żbikowie w Pruszkowie ?

Tamten odcinek S8 Arkadia-Piastów ogarniam, ale jadym tamtędy jak lecę w okolice Arkadii.

Będąc w Pruszkowie wjeżdżasz na wiadukt i lecisz prościutko tak jak na Poznań i dojeżdżać do wlotu na autostradę. Przetestowałem też następny zjazd, czyli Grodzisk i też git. Dojazd do domu kilka minut wiecej zajął niż zjazdem pruszkowskim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[A2] Ukladanie masy na odcinku C za pomocą rozściełacza VOGELE SUPER 2100-2 - YouTube

Układanie warstwy ścieralnej na odcinku C autostrady A2. Niezły taniec walców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście coś o tym, że niemcy nam podrzucili maszynę która kładzie dwa pasy na raz, byśmy "coś" wybudowali " ? Boją się polskich warsztatów? albo że wjadą i nie wyjadą z nasz dróg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście coś o tym, że niemcy nam podrzucili maszynę która kładzie dwa pasy na raz, byśmy "coś" wybudowali " ? Boją się polskich warsztatów? albo że wjadą i nie wyjadą z nasz dróg?

:shock3::shock3:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...