Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
No właśnie nie wiem. Ale tak, będę leciał swoim na pewno. A z kim to jeszcze nie wiem. Z Kołkiem gadałem ale na razie brak kontaktu. Więc we wtorek zobaczymy. Jeszcze jednego swojego kumpla namawiam i się zaraz okażę. Na razie oficjalnie lecę sam.

Ja jestem chętny jakby co :decayed:

Mam lekkie urwanie pupy w robo, stąd brak kontaktu.

A ramki w bagażniku :wink:

Wysłane z mojego XT1562

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ok dzięki. To się zgadamy we wtorek. Ja zobaczę w sobotę czy ten mój kumpel leci. Jak nie, to zmieścimy się wszyscy. Tyle, że z tyłu będzie ciasnawo w trójkę chyba, że jakieś chude Panie :) będą heh. W końcu to A4 :)

Opublikowano
Godzinę temu, Kosmita napisał:

ok dzięki. To się zgadamy we wtorek. Ja zobaczę w sobotę czy ten mój kumpel leci. Jak nie, to zmieścimy się wszyscy. Tyle, że z tyłu będzie ciasnawo w trójkę chyba, że jakieś chude Panie :) będą heh. W końcu to A4 :)

Jak coś to daj cyna na PW .

Zmieścimy się w 4 osoby na luzie w końcu B9 nie jest aż takie ciasne :P

Opublikowano

A bedzie ktos z waszej 5-ki na spocie we wtorek? W 5 osob z bagazami, jak beda duze bedzie ciezko.. jak mniejsze to na styk..

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

Na kilka dni to małe torby :)

Teraz nie bo każdy na wyjeździe

Opublikowano

wpadacie Dzis na spota?;) 

Opublikowano

Dziś słabo ;)

Opublikowano

Ja tez raczej nie. Za tydzien będę jak Kołek mi ramki przywiezie :)

Opublikowano

Dziś mecz he he

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam, czy ktoś z was dysponuje vagiem i mieszka w okolicach grochowa tak żeby podłączyć moją B6, biedna marznie i nie chce zapalić. Za pomoc oczywiście będzie zacna buteleczka ;).

Opublikowano

Dzisiaj na spota ktoś wpada?

Opublikowano
  • Autor

Będę, nawet za parę minut... No może paręnaście :wink:

Wysłane z mojego XT1562

Opublikowano

Kto dzisiaj będzie na spocie :)? Z Kołkiem planujemy pierwszy raz rezać B9-ke wiec będzie się działo :)))) heh

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano
31 minut temu, Kosmita napisał:

Kto dzisiaj będzie na spocie :)? Z Kołkiem planujemy pierwszy raz rezać B9-ke wiec będzie się działo :)))) heh

Ja może wpadnę, bo już dawno chciałem zobaczyć tę B9, ale jakoś się nie udało :lol: Co Ty chcesz tam dokładać? :kox:

Opublikowano
1 minutę temu, mashet napisał:

Ja może wpadnę, bo już dawno chciałem zobaczyć tę B9, ale jakoś się nie udało :lol: Co Ty chcesz tam dokładać? :kox:

heh wpadnij to zobaczysz :)

Opublikowano

bede:)

Opublikowano

Wszyscy w kfc?

Opublikowano

Dajcie jakiś namiar gdzie jeździcie na przeglądy w Warszawie.. B) Tak aby nie robili jakiś problemów, oczywiście z autem wszystko w porządku :naughty:

Opublikowano

Jak auto w porządku to na każdej stacji będziesz miał wynik pozytywny [emoji16]

Mój ostatnio na Migdałowej był badany przez prawie godzinę, pełne oględziny zaliczył i nawet analiza spalin była zrobiona [emoji108]i wyszło OK.

OP3

 

 

 

 

Opublikowano

Na radiowej koło WATu tylko hamulce sprawdzają :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.