Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za pomoc. Czyli jak ok wypadałoby pojechać na Migdałową i się upewnić. W razie problemu jest alternatywa od @bongod

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Paweł i jak jedziecie do Bukowiny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na radiowej koło WATu tylko hamulce sprawdzają [emoji3]

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka



Ukrainka dalej siedzi? :D

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku siedziała :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jej nie ma. Gadałem z nią.

Wysłane z mojego XT1562

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, musti napisał:

Paweł i jak jedziecie do Bukowiny ?

Jezeli to do mnie to jedziemy. Mamy 3 osoby (ja, moj kumpel Lukasz i Kolek) czyli jedna wejdzie (w 5 wolalbym nie jechac bo jednak z tylu ciasno a za mna nie ma za duzo miejsca..). Poza tym nie wiem jak 5 walizek wejdzie. Po zlocie w niedziele chcialbym skoczyc do bialki do term na 3 godzinki chociaz. Ja lubie takie sauny to mowie ze pewnie bedziemy na wieczor pozniejszy w Warszawie jak cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3/4/2017 o 17:39, Kosmita napisał:

Jezeli to do mnie to jedziemy. Mamy 3 osoby (ja, moj kumpel Lukasz i Kolek) czyli jedna wejdzie (w 5 wolalbym nie jechac bo jednak z tylu ciasno a za mna nie ma za duzo miejsca..). Poza tym nie wiem jak 5 walizek wejdzie. Po zlocie w niedziele chcialbym skoczyc do bialki do term na 3 godzinki chociaz. Ja lubie takie sauny to mowie ze pewnie bedziemy na wieczor pozniejszy w Warszawie jak cos.

Sauny w ośrodku bedą.

Ja też lubie sauny i chcialbym na termy do Chochołowa pojechać w wolnym czasie który będzie na podczas zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, musti napisał:

Sauny w ośrodku bedą.

Ja też lubie sauny i chcialbym na termy do Chochołowa pojechać w wolnym czasie który będzie na podczas zlotu.

no wiem, ze beda na miejscu. ale sama sauna, a taki osrodek jak w bialce to zupelnie inna bajka. Chyba pod samym nosem bedziemy miec jeden z fajniejszych obiektow takich w Polsce. Dlatego chce tam w niedziele pojechac. 

Takze podsumowując: jedziemy w 3 osoby od piatku rana samego do niedzieli do poznego wieczora. A co kto tam na miejscu bedzie chcial robic to juz kazdego sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kosmita napisał:

no wiem, ze beda na miejscu. ale sama sauna, a taki osrodek jak w bialce to zupelnie inna bajka. Chyba pod samym nosem bedziemy miec jeden z fajniejszych obiektow takich w Polsce. Dlatego chce tam w niedziele pojechac. 

Takze podsumowując: jedziemy w 3 osoby od piatku rana samego do niedzieli do poznego wieczora. A co kto tam na miejscu bedzie chcial robic to juz kazdego sprawa :)

Pod nosem bedziesz miał Termy Bukowina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Białka lepsza. Ale zobaczymy. W każdym razie na pewno w niedzielę, w któryś termach wyląduję na kilka godzin..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże mi dzisiaj ktoś na spocie wymienić żarniki w xenonach? W weekend poległem, bo do odkręcania dwóch śrub zderzaka(tych najgłębiej schowanych) zabrakło mi odpowiedniego klucza. Próbowałem też wyjąć puchę filtra powietrza, ale blokowała go jakaś dziwna rurka, siedząca sztywno i nie było jak wyjąć puszki do góry :/ wcześniej w B6 nie miałem z tym problemu.

Edytowane przez mashet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byś pisał wczoraj to bym  dziś zabrał odpowiednie klucze

 a tak na marginesie to tych nie śrub tylko nakrętek jest faktycznie dwie ale na stronę czyli łącznie 4 sztuki

przy odpowiednich kluczach w 15 minut można zrzucić zderzak nie śpiesząc się

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wpadnę to mogę zabrać ze sobą walizkę. Coś tam na pewno znajdzie się do odkręcenia tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :-) Kto z Was będzie dziś na spocie? 

Druga sprawa, będzie miał ktoś może VCDS? Rozbraja mnie wskaźnik temp.płynu chłodzącego. Mechanik, który wymieniał mi termostat stwierdził,że niby wszystko jest ok.ale wg.mnie nie bardzo bo coś za długo się podnosi wskaźnik a ciepło leci dość szybko. Nie wiem właśnie czy tak faktycznie ma być czy czujnik do wywalenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś odpadam, ale za tydzień postaram się wpaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł my do bukowiny jedziemy we 3 już w czwartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.03.2017 o 10:18, musti napisał:

Sauny w ośrodku bedą.

Ja też lubie sauny i chcialbym na termy do Chochołowa pojechać w wolnym czasie który będzie na podczas zlotu.

Ok, poczytałem trochę i zwracam honor. W Chochołowie wydają się najbardziej sesnowne termy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Kosmita napisał:

Ok, poczytałem trochę i zwracam honor. W Chochołowie wydają się najbardziej sesnowne termy.

Zestaw do sauny już się produkuje :) Ręcznik , czapka , mały ręcznik wszystko z logo Audi :D

My w czwartek wyskoczymy tam pewnie do Chochołowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko:)

Czy ktoś na dzisiejszym spocie będzie miał może jakieś narzędzia bo muszę wymienić sobie łożysko w kole z tyłu albo chociaż podnośnik żeby podnieść trochę samochód? Byłbym wdzięczny za pomoc bo nie mam nic oprócz kilku narzędzi a potrzebuję samochodu:/ Mechanik w mojej okolicy powiedział że najszybciej w poniedziałek będzie mi to mógł zrobić bo zawalony robotą:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...