Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 minuty temu, Michu1996 napisał:

Taaa, lakieru coraz mniej :decayed:

U mnie tyż :decayed:

Idę w rdzę 

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
4 minuty temu, musti napisał:

U mnie tyż :decayed:

Idę w rdzę 

Teraz rdza będzie w modzie tego lata :kox:

Opublikowano
1 minutę temu, Michu1996 napisał:

Teraz rdza będzie w modzie tego lata :kox:

dlatego płot też pomalowałem na kolor rdzy :P  

Opublikowano
10 godzin temu, musti napisał:

dlatego płot też pomalowałem

Mam bramę wjazdowa do pomalowania nie chcesz się załapać  ? :D Bo ja już dwa miechy zbieram chęci i jakoś nie mogę zebrać ..

Opublikowano

Kolorem rdzy to ona się pokryje sama bez malowania :polew: niczym błotniki w b6 :kox:

Opublikowano
9 godzin temu, Robero321 napisał:

Mam bramę wjazdowa do pomalowania nie chcesz się załapać  ? :D Bo ja już dwa miechy zbieram chęci i jakoś nie mogę zebrać ..

dawaj weźmiemy @MichałA4 do pomocy i ogień :decayed:

Opublikowano

Przydało by się trochę pomachać pędzlem :polew:

Opublikowano

Witam serdecznie szanownych Panów z pięknej stolicy. :hi:

Dawno mnie tu nie było i taka jedna rzecz mnie nurtuje...

CZY BEEMĄ NA RADOMSKICH TO MOŻNA TAM U WAS CIAPA USMAŻYĆ???  :PB98: :evil2:

Opublikowano

Witam

Poszukuję osoby z Warszawy , która ma podgrzewana kierownice w audi b6 b7 lub A6 C6 . Maty grzewcze ogarnięte w fotelach, czas na produkcję w kierownicach:rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

@black_edition ja mam grzaną kierę, tylko w A6 C5.

Opublikowano
  • Autor

@tomaszu Siema! :kox: 

Przybywaj beemą, najwyżej dorysujemy kółeczka na masce :decayed:

Opublikowano
W dniu 22.05.2020 o 17:14, Kolkov napisał:

@tomaszu Siema! :kox: 

Przybywaj beemą, najwyżej dorysujemy kółeczka na masce :decayed:

Wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć. :hi:

 

Kiedyś przyjadę, może Audi. :a4fan:

 

:decayed:

Opublikowano

Siemanko 

Jest sprawa. 

Znajomy się żeni 20.06 i potrzebna jest obstawa audi. Gość jeździ także audi. Pytanie damy radę coś podziałać z tym tematem ?

Opublikowano
9 godzin temu, musti napisał:

Siemanko 

Jest sprawa. 

Znajomy się żeni 20.06 i potrzebna jest obstawa audi. Gość jeździ także audi. Pytanie damy radę coś podziałać z tym tematem ?

Gdzie ślub  ? :eusathink:

Opublikowano
W dniu 28.05.2020 o 22:16, Michu1996 napisał:

Gdzie ślub  ? :eusathink:

Nie aktualne. Musieli przełożyć na 2021. 

Opublikowano
17 minut temu, musti napisał:

Nie aktualne. Musieli przełożyć na 2021. 

:good:

Opublikowano
W dniu 21.05.2020 o 09:41, MichałA4 napisał:

Kolorem rdzy to ona się pokryje sama bez malowania

No i wykrakałeś zeszlifowałem do żywego i jeszcze nie zdążyłem jej maznąć  a wczoraj padało całą noc  :dziura:

Opublikowano

Wróciłem do marki.

Jest na forum ktoś z Legionowa lub północno-wschodniej W-wy mający VCDS'a? Swojego nowego kabelka jeszcze nie mam a ten który sobie zostawiłem nie radzi sobie z autem z 2014 r.

Może ktoś pomóc? :)

Opublikowano
4 godziny temu, AndyN napisał:

Jest na forum ktoś z Legionowa

W sumie to jest parę osób jeśli chodzi o mnie to nie wiem czy mój VCDS by dał rade. Do B6 i B7 coś tam ogarnia ale do B8 to nie testowany jeszcze był..

A co potrzebujesz ?

Edytowane przez Robero321

Opublikowano
7 godzin temu, Robero321 napisał:

W sumie to jest parę osób jeśli chodzi o mnie to nie wiem czy mój VCDS by dał rade. Do B6 i B7 coś tam ogarnia ale do B8 to nie testowany jeszcze był..

A co potrzebujesz ?

Na pewno zmiany spalania chwilowego i średniego z galonów na litry (przebieg i temp. na klimatroniku już zmienione)

Może wyłączenie przednich DRLi gdy włącznik świateł jest na "off" i włączenie tylnych świateł gdy DRLe są włączone.

Mój od zawsze problematyczny VCDS 12.12 nie radzi sobie z tym autem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.