Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

Z uwagi na trwający w kraju od 12 marca 2020 r. stan zagrożenia epidemicznego w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 zawieszamy organizację spotów A4 Klub Warszawa bezterminowo 
(do odwołania). 

Liczymy na zrozumienie zaistniałej sytuacji.

Serdeczne pozdrowienia dla was i bliskich.

Mam nadzieję do rychłego zobaczenia ?

M.FACEBOOK.COM

Zobacz posty, zdjęcia i nie tylko na Facebooku.

 

A202114_x500.png

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witajcie,

W tych szczególnych, niełatwych okolicznościach przyjmijcie najlepsze życzenia zdrowych, szczęśliwych, pogodnych Świąt, dużo odporności i odskoczni od codzienności. 

Oby jak najszybciej wszystko wróciło do normy, żeby można się wreszcie spotkać w realu ??

FB_IMG_1586593630254.jpg

Opublikowano

Wesołych Świąt dla Was i Waszych rodzin. 

Zdrowia zdrowia przede wszystkim ;) 

Opublikowano

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składam najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów

Michu1996 :a4fan:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:siema: 

Jak tam w izolacji? Detalingi porobione?

Opublikowano
13 minut temu, Kolkov napisał:

:siema: 

Jak tam w izolacji? Detalingi porobione?

Taa lakier zdarty do zera :decayed:

Opublikowano
  • Autor

@musti :nabijasie:

Opublikowano
1 godzinę temu, musti napisał:

Taa lakier zdarty do zera :decayed:

To jeszcze ocynk został

:D

Opublikowano

To na sezon furki będą w kolorze polerowanego metalu bez lakieru ?

Opublikowano

Jakby nie było trzeba jeździć do pracy to by się coś porzezbilo :)

Opublikowano

Musti koloruje ;) Ja tylko koła zmieniłem ?

Opublikowano
2 godziny temu, Kosmita napisał:

Musti koloruje ;) Ja tylko koła zmieniłem ?

Dokładnie tak jest :)

Zaciski pomalowane :kox:

Pawciu do Rs-a by siadł kolorek :decayed:

Opublikowano
W dniu 30.04.2020 o 10:57, musti napisał:

Taa lakier zdarty do zera :decayed:

Czyli w tym roku będzie rost style ? :D

Opublikowano
1 minutę temu, reikeb napisał:

Czyli w tym roku będzie rost style ? :D

Całkiem możliwe :P 

Opublikowano
1 minutę temu, musti napisał:

Całkiem możliwe :P 

I to mi się podoba :D zawsze lubiłem jak fura się wyróżniała :D lakier jest przereklamowany xD

Opublikowano
  • Autor

:siema:

Mam możliwość wypożyczenia maszynki do ozonowania wnętrza samochodu.

Czas to ok 1h na wszystko. Cena to 30 zł. 

Ktoś zainteresowany?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witajcie

Mam nadzieję, że jesteście zdrowi i macie się dobrze.

W związku ze zniesieniem części koronawirusowych obostrzeń wznawiamy spoty Audi A4 Klub Warszawa.

Ten najbliższy już wtorek tj. 19.05 pod Stadionem Narodowym, na płytach parkingu vis a vis wejścia na dworzec.
Tradycyjnie o 19:00. 

Prognozy pogody są mieszane ale do wieczora powinno się wypogodzić ? 

Pamiętajcie o maseczkach i zachowaniu odstępu między zapakowanymi autami i uczestnikami.

Zapraszamy wszystkich i do zobaczenia ?

Pozdrowienia

Opublikowano

Sezon się zbliża więc niebawem by trzeba zrobić spota napalić grilla i strzelić jakiegoś browarka :decayed:

Fury wyglancowane ? 

Każdy miał trochę czasu przez wirusa więc pewnie nowe tuningi zostały poczynione :P 

Opublikowano

Prosta sprawa, fury ogarnięte :D  prawie ... 

Ale na spota się zawita, może jak będzie pogoda to za tydzień :D bo wczoraj przesiedziałem w garażu xD

Opublikowano
23 godziny temu, musti napisał:

Sezon się zbliża więc niebawem by trzeba zrobić spota napalić grilla i strzelić jakiegoś browarka :decayed:

Fury wyglancowane ? 

Każdy miał trochę czasu przez wirusa więc pewnie nowe tuningi zostały poczynione :P 

Taaa, lakieru coraz mniej :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.