Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tez siedze zarobiony i bede za tydzien :)

Witam w klubie :disgust:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale nas znowu bylo z 17 :a4fan: ja dzisiaj prezentowalem NOWE fele 16 " :decayed:

Opublikowano

za***isty spot jak zwykle :kox:

Opublikowano

ale nas znowu bylo z 17 :a4fan: ja dzisiaj prezentowalem NOWE fele 16 " :decayed:

.........a ja pokiereszowany bok :D

Spocik jak zwykle :th:

Opublikowano

ale nas znowu bylo z 17 :a4fan: ja dzisiaj prezentowalem NOWE fele 16 " :decayed:

Już zimóweczki ? [br]Dopisany: 23 Październik 2007, 22:16 _________________________________________________

.........a ja pokiereszowany bok :D

Spocik jak zwykle :th:

Angee da radę bez szpachli zrobić ? Co ogry powiedziały ? Wiciu z Norbim nikogo nie zlalli ?? :D

Opublikowano

Pany i Damy - tak, ze sie wtrace - Poziek zyje??

Opublikowano
Angee da radę bez szpachli zrobić ? Co ogry powiedziały ? Wiciu z Norbim nikogo nie zlalli ?? grin

Ogry mowily ze bedzie dobrze..... :D

A Norbiego to ja nie widzialam........chyba cos ze wzrokiem mam nie tak :D

Pewnie uciekl szybko do domu......

Opublikowano

za***isty spot jak zwykle :kox:

Odezwał się no - specjalnie dla niego wszyscy przenieśli się bliżej to olał wszystkich i nie przyjechał i jeszcze ma czelność tu się wypowiadać :bicz:

Opublikowano

za***isty spot jak zwykle :kox:

Odezwał się no - specjalnie dla niego wszyscy przenieśli się bliżej to olał wszystkich i nie przyjechał i jeszcze ma czelność tu się wypowiadać :bicz:

a to jednak go nie bylo......oj Norbi :bicz3:

hehe.....myslalam,ze juz mi na wzrok padlo.......i go nie zauwazylam...... :D

Opublikowano

Norbi byl, nawet ja go widzialem!

Opublikowano

acha, Sebek - przywoź następnym razem swojego laptopa, bo ja sam nie dam rady :tongue4:

Opublikowano

Norbi byl, nawet ja go widzialem!

taa......chyba w zeszlym tygodniu :polew:

Opublikowano

acha, Sebek - przywoź następnym razem swojego laptopa, bo ja sam nie dam rady :tongue4:

Zdradze mala tajemnice... za kebaba z baraninka da chlopak rade! :decayed:

Opublikowano

Zdradze mala tajemnice... za kebaba z baraninka da chlopak rade! :decayed:

Ty masz długi ten jęzor :bicz:

Opublikowano

krzyniek wiesz co jak mogłeś : P

Mogłam się wyspać w domku po ciężkim dniu w szkole ale przyjechałam bo .. no wiesz : P

a tu Cię nie ma .... :foch:

Opublikowano

ok skoro ci co marudzili, ze promenada im nie po drodze i teraz nie przyjezdzaja do WF :bicz2: to wracamy za tydzien do Promki :P :>

Opublikowano

Ale był tydzień temu :D[br]Dopisany: 23 Październik 2007, 23:17 _________________________________________________

Opublikowano

ok skoro ci co marudzili, ze promenada im nie po drodze i teraz nie przyjezdzaja do WF :bicz2: to wracamy za tydzien do Promki :P :>

Mi to bez różnicy, ale jednak w FW jest cieplej :>

Opublikowano

No właśnie w Promce będą potrzebne ciepłe kapoty i Motorkowi będą ręce grabiały przy robocie :polew:

Opublikowano

czy ja wiem, czy tak o wiele cieplej : )

Ja pewnie w sumie nie mam prawa głosu, bo byłam raz w promce, raz w FW ... ale jakoś Promka mi się bardziej przyjazna wydaje : )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.