Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grupa Trzymająca Władzę :polew: :polew: :polew: Już teraz wiemy kto był numerem jeden.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ksywa Pleban.

Odpowiedzialny w Grupie za kręgosłup moralny i ideowy.

Cichy, ale zabójczy. Ma też inne talenty.

Lubi koty

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ty chyba jesteś w jakimś układzie (słonecznym) :polew:

Opublikowano

Tak, a propos miejsca.

Na wczorajszym spociku podały różne propozycje, alternatywne dla FW, do którego jednak niektórym ciężko dojechać.

M. in. Angela :) zaproponowała Sadybę :oklaski:.

Tam też jest kryty, podziemny parking, a całkiem niedaleko od Promenady.

Co Wy na to ??

Mogę się rozejrzeć wieczorem, jak dużo jest tam miejsca.

Opublikowano

Ja mysle, ze FW powinno zostac. Przez caly cieply okres niektorzy mieli daleko, teraz beda mieli blizej, ta miejscowka jest sprawdzona, nikt nas nie wyrzuca...

Opublikowano

Ja mysle, ze FW powinno zostac. Przez caly cieply okres niektorzy mieli daleko, teraz beda mieli blizej, ta miejscowka jest sprawdzona, nikt nas nie wyrzuca...

Patrząc po wczorajszym dniu, w tamtym miejscu gdzie stajemy jest jednak dosyć mało miejsca, więc może warto by było o tym pomyśleć, że pare autek więcej i się wszyscy nie pomieścimy. A zauważmy, że wczoraj nie było wielu z tzw. "stałych bywalców".

Opublikowano

Ale z tego co widzialem, to dalej (przy wyjezdzie) jest wiecej miejsca... Jak tam chceta.

Opublikowano

Ale z tego co widzialem, to dalej (przy wyjezdzie) jest wiecej miejsca... Jak tam chceta.

Flyer ja nie mówię o zmianie FW na cos innego (chociaż sadyba by mi odpowiadała) tylko o zmianie miejscówki, nie wiem przeniesieniu się na inny poziom czy kolor o to mi chodzi.

Opublikowano

Miejscowke blizej wyjazdu obstawia "mazda klub pl" ;)

Opublikowano

No tylko czekac na interwencje Lukasa :wink4:

Mi tak naprawde miejsce jest obojetne....gdzie jest tam przyjezdzam.....

A jesli chodzi o tych co maja blizej do FW.....to zauwazcie.....do Promki nie przyjezdzali....tym bardziej w FW ich nie widac.....

Jak dla mnie Sadyba tez byla by lepsza.....nie moge wczesniej przyjezdzac....a tak jak wczoraj.....ja na spota.....a czesc ludkow juz do domu pouciekala.....

Opublikowano

Widzieliście wczoraj te nissanki przy wyjeżdzie??[br]Dopisany: 24 Październik 2007, 11:04 _________________________________________________i tak a propo dzięki Motorkowi za dumanie nad sondami, sprawa chyba załatwiona, wystarczyło wsadzić bezpiecznik.

Opublikowano

Jakie nissanki?

Opublikowano

Nissany były przednie.

Wyglądały jak drifterskie bryki

Opublikowano

Nissany były przednie.

Wyglądały jak drifterskie bryki

yea, tydzien temu tez staly :)

Opublikowano

Cichy, ale zabójczy. Ma też inne talenty.

Lubi koty

To tak jak obecnie nam panujący jeszcze Premier Jarosław :th:

Opublikowano

To tak jak obecnie nam panujący jeszcze Premier Jarosław :th:

No, już, już.

To był tylko zły sen i już się skończył.

Jaro już właściwie nie jest premierem :decayed:

Brynia. Zawsze wiedziałem, że iskrzy :naughty: (Lukasz czsem forum nie przegląda? :gwizdanie: :polew:)

Opublikowano

Brynia jest jeszcze jedno forum na którym Lukas sie udziela ale nic tobie o tym nie mowi :decayed:

Podpowiem ci, że niewątpliwie ma to zwiazek z posiadaniem auta marki szkoda :naughty:

Opublikowano

Mam, ale z Krakowa - nada sie??

Opublikowano

Brynia jest jeszcze jedno forum na którym Lukas sie udziela ale nic tobie o tym nie mowi :decayed:

Podpowiem ci, że niewątpliwie ma to zwiazek z posiadaniem auta marki szkoda :naughty:

:polew: :polew: :polew:

może o czymś nie wiem ;)

POMOCY!!!!

Poszukuje 2 hostess na targi w Pałacu Kultury w dniach 7,8,9 listopada, może macie jakieś osoby znajome godne polecenia, chciałabym uniknąć sytuacji szukania przez agencje, tylko zatrudnić je na umowę o dzieło pomiędzy naszą firmą, żeby zaoszczędzić na prowizji. Dalsze info na PW lub przez kom.

Popytajcie, bardzo Was proszę :) Sprawa mocno pilna.

Prześlij mi na PRIV konkretne stawki, termini i czy sa jakieś dodatkowe wymagania, a ja sie rozejrzę czy to sie komus bedzie opłacać albo czy mają ewentualnie wtedy wolny termin. Pasuje?

Opublikowano

Te fioletowe to na zime jak znalazl dla Motora :D

Już mam obejdźie się. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.