Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Od jutra siedze w Wawie

a za co ... ?

[tutaj sa podobno lepsze cele]

:polew: :polew: :polew:

No niestety za to http://wiadomosci.onet.pl/162717,11,item.html

to trzeba to opic .... :drunk:

:polew:

Opublikowano

- Lukas - Ty nie pakuj w panice gratów, zeby uciekać do Zamościa, tylko najlepszą wódeczkę kombinuj (jak będzie bimber z Pragi, to przynajmniej wlej do butelek po Ballentines'ie

Ty się nie śmiej - "chopaki z bram" potrafią podobno robić niezłe trunki - walą w łeb jak pała do bejzbola :polew:

Noż kurna, merytoryki mu się zachciało. No, co Ty z księgowości???

Oj tam - czy dbanie o szczegóły i dobre wrażenie jest złą cechą ?? :D

LukaszR - odpowiadasz mi za logistykę. Tylko żadnych barów mlecznych, ani wegetariańskich. Na PW dostaniesz liste lokali rekomendowanych.

Hmmm, ciekawe - nic nie wiem o tym, że mam się też stawić do kontroli w sobotę :confused4:

Opublikowano

Wy to wogóle nie wiecie jak się zachować.

Ekipa warszawska, ma nie tylko ogromną przyjemność ale również zaszczyt usłyszeć, ze Prezes Klubu, zaszczyci wizytą nasze skromne progi. Chudo u nas i niebogato, ale nie poddamy się i przyjmiemy Prezesa z należnymi mu honorami.

Czas proponujemy spędzić na wspólnych rozrywkach, chociaż w razie potrzeby nie będziemy uciekać również od trudnych tematów (hornet naprawdę potrafi wytłumaczyć dlaczego jeszcze tym paździochem Thalią zapycha).

Wierzymy, że atmosfera luzu i wspólnego zrozumienia będzie nam towarzyszyć aż do Prezesa wyjazdu, który to będzieby oblewać krokodylimi łzami

A teraz cieniasy do roboty-każdy zgodnie z tym co ma największe doświadczenie:

- Lukas - Ty nie pakuj w panice gratów, zeby uciekać do Zamościa, tylko najlepszą wódeczkę kombinuj (jak będzie bimber z Pragi, to przynajmniej wlej do butelek po Ballentines'ie

- Poziek - lokum i dziewczynki (Prezes lubi blondynki ... ja lubię brunetki,... blondynki też). NIE DYSKUTUJ, TYLKO BIEGUSIEM

- Norbi - ogólna rozrywka. Zaskocz nas

- ono - limeryki, cięte myśli (zaczniemy od "HYHYHY" i "No, co Ty opowiadasz")

A reszta co tak stoi???!!!

Pucować mi się tu jakie kto ma talenta, coby przed Prezesem zabłysnąć!!! :rant:

Wit.s MASTA!!!! :oklaski:
Opublikowano

Pewnie wszystkiego nie zarekwirowali... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wiciu co jest że poruszasz temat thali :polew::bicz2:

Oczywiście zabawa musi być udana bez dwóch zdań.....Poź jakoś się nie odzywa więc pewno już organizuje jakieś mięsiwo :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Flyer ty nie kombinuj za bardzo bo jak sprawdzą liste obecności na spotach to...możesz miec problemy :)

Opublikowano

Bede we wtorek, spokojnie :tongue4:

Opublikowano

Bede we wtorek, spokojnie :tongue4:

I ja też będę..... przynajmniej mam takie przeczucie :decayed:

Opublikowano

Bede we wtorek, spokojnie :tongue4:

I ja też będę..... przynajmniej mam takie przeczucie :decayed:

Hornecik, a moje kochanie wspominało, że cie spotkał na "przekładce".

Opublikowano

Witoldzie!!! ile Ty biedaku musisz pić w tej robocie ,żeby tak Ci umysł rozjaśniało :polew:

Opublikowano

Witoldzie!!! ile Ty biedaku musisz pić w tej robocie ,żeby tak Ci umysł rozjaśniało :polew:

Pan Witold:

Wiciu, Ty jesteś jak zdrowie,

ile Ty możesz wypić ten tylko się dowie,

kto Ciebie na imprezie zobaczył,

a Oniak się zowie. :polew:

Opublikowano

Witoldzie!!! ile Ty biedaku musisz pić w tej robocie ,żeby tak Ci umysł rozjaśniało :polew:

Pan Witold:

Wiciu, Ty jesteś jak zdrowie,

ile Ty możesz wypić ten tylko się dowie,

kto Ciebie na imprezie zobaczył,

a Oniak się zowie. :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jesteście nienormalni :kox:

wielebny Witold :D

Opublikowano

Hornecik, a moje kochanie wspominało, że cie spotkał na "przekładce".

Dokładnie, Lukas ma znimi podpisaną umowę i właśnie u niego zmienialem kapcie w paździochu. Ba kierownikiem okazał się mój kumpel z rodzinnego miasta, który kiedyś miał własny warsztacik :naughty:[br]Dopisany: 25 Październik 2007, 20:21 _________________________________________________o ja pier.....e jaka ściemia !!!!!!!!!!

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3690920

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja nie wiem skąd wogóle taki głupawy trend na nazywanie byle paździocha RS, toż to totalnie bez sensu

Co tamten klekto ma z RS, chyba nazwę.....

Najgorzej jak jakiś inteligent kupi to a potem innym wmawia że ma RS

Opublikowano

Ja nie wiem skąd wogóle taki głupawy trend na nazywanie byle paździocha RS, toż to totalnie bez sensu

Co tamten klekto ma z RS, chyba nazwę.....

Najgorzej jak jakiś inteligent kupi to a potem innym wmawia że ma RS

to nie widzicie przecież to najnowszy model RS_a produkcji tego pana od ogłoszenia...... :polew:

Opublikowano

wpłacasz zaliczkę i koleś daje Ci namiar :polew:

na budkę telefoniczną :D

Opublikowano

Ja nie wiem skąd wogóle taki głupawy trend na nazywanie byle paździocha RS, toż to totalnie bez sensu

Co tamten klekto ma z RS, chyba nazwę.....

Najgorzej jak jakiś inteligent kupi to a potem innym wmawia że ma RS

No to wpisz w Allegro S4 do i zobaczysz co wyskoczy za audi......same 2.5 TDI hehehehehehehe

Pacany :)

Opublikowano

Ja nie wiem skąd wogóle taki głupawy trend na nazywanie byle paździocha RS, toż to totalnie bez sensu

Co tamten klekto ma z RS, chyba nazwę.....

Najgorzej jak jakiś inteligent kupi to a potem innym wmawia że ma RS

No to wpisz w Allegro S4 do i zobaczysz co wyskoczy za audi......same 2.5 TDI hehehehehehehe

Pacany :)

nie no nie gadaj 2.8 też się trafi :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.