Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nasz na maxa ztjuningowany :> szef to żyje?

no jakieś pstry pstry z OPT zapodajcie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a jak tam pozostali przyjezdni? Cuber, mam nadzieję że się ocknął :rolleyes:

Jak rano pojechałem po furacza, to się zbierał do wyjazdu i o dziwo dobrze wygladał :>
Opublikowano

Żółw tak chrapał , że noramlnie nie mam pytań :polew:

Wystartowałem rano o 3.30 nowego czasu i do Garwolina leciało się ok , a jak zjechałem z obwodnicy , to prawie do samego Lublina była taka mgła , jak mleko.Ale dojechałem i wszystko ok

Opublikowano

Żółw tak chrapał , że noramlnie nie mam pytań :polew:

Wystartowałem rano o 3.30 nowego czasu i do Garwolina leciało się ok , a jak zjechałem z obwodnicy , to prawie do samego Lublina była taka mgła , jak mleko.Ale dojechałem i wszystko ok

masz chłopie zdrowie :thumbup: podziwiam ....

Opublikowano

Żółw tak chrapał , że noramlnie nie mam pytań :polew:

Żółwia chrapanko zostało zarejestrowane na ziobrofonie Cubera ....o ile udało mu się go włączyć :D

jak mi się udało wkleić mój tekst do ramki ...nie wiem :decayed:

Opublikowano

ja juz na chodzie :decayed::D

chrapanie puscil mi Cuber z fona i...faktycznie niezle dawałem :)

bylo tradycyjnie :drunk::kox::dance:

dajcie foty tjuningowe :polew:

Opublikowano

Dzięki wszystkim za przybycie :thumbup: Szczególny szacun dla Bryniaków i Cuberka :hi: :oklaski:

Od 1 w nocy nic nie pamiętam więc to nie ja kładłem sie na dach jakiejś A4 i to nie ja leżałem na masce Witka :gwizdanie:

Dla mnie najzajebistrza fota to ta:

DSCN3482.jpg

Opublikowano

Wystartowałem rano o 3.30

:shocked:

do samego Lublina była taka mgła , jak mleko.Ale dojechałem i wszystko ok

Wiemy, ze to zasługa fantastycznych spojlerów wycieraczkowych :polew:

ojej........

Ciekawe Misiu czy pamiętasz, ze się kochamy :polew:

Poziek, a Ciebie mój Helmut kocha. Mówi, ze sex był szybki, ale fantastyczny. Zwłaszcza pozycja "na maskę" :naughty::polew:

Opublikowano

Od 1 w nocy nic nie pamiętam więc to nie ja kładłem sie na dach jakiejś A4 i to nie ja leżałem na masce Witka :gwizdanie:

Kurde, z tego co pamiętam to zniknąłeś już o 0:30 i słuch po Tobie zaginął - nawet nie było jak się pożegnać.

Sex na masce był dość ciekawy - tylko nie wiem czy Helmut Wicia był aż tak podniecony jak Ty :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Cytat: ono Dzisiaj o 14:11

ojej........

Ciekawe Misiu czy pamiętasz, ze się kochamy

z moich skoromnych obserwacji to nie pierwsza impra, na której.......macie się ku sobie dziewczynki :P:polew:

Opublikowano

Od 1 w nocy nic nie pamiętam więc to nie ja kładłem sie na dach jakiejś A4 i to nie ja leżałem na masce Witka :gwizdanie:

Kurde, z tego co pamiętam to zniknąłeś już o 0:30 i słuch po Tobie zaginął - nawet nie było jak się pożegnać.

Sex na masce był dość ciekawy - tylko nie wiem czy Helmut Wicia był aż tak podniecony jak Ty :polew: :polew: :polew:

Nie "na" tylko "z" :polew:

Helmut sztywny do tej pory

Opublikowano

Nie "na" tylko "z" :polew:

Helmut sztywny do tej pory

Biedny Helmucik - sztywny, bo Poziek od razu brutalnie przeszedł do rzeczy - nie okazał mu czułości ani uczucia - jakaś gra wstępna albo chociaż szepnąłby jakieś czułe słówko na uszko :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dla mnie najzajebistrza fota to ta:

Mistrzunio nie? :) Polecam się na przyszłość.

Opublikowano

ja mówiłem juz mu, że paździoch z niego :naughty:

Opublikowano

Duża powierzchnia to i perfumy przeszły :tongue4:

Opublikowano

Kto ma pozostałe zdjęcia i czyj był aparat którym Lukaszr robił fotki ? Ja bardzo proszę o wszystkie zdjęcia :D

Nie powiem Anno :foch:

Żółw te Twoje perfumy to czułam jescze przez całą drogę do Radomia. :naughty: Łukasz twierdzi że się musiałeś mocno przytulać :polew:

Na zdjęciach jest odpowiedź czemu tak długo czułaś te perfumy - jest nawet kilka odpowiedzi :polew:

Opublikowano

Lukaszr...ty chłopie weź podejdź do tego dyplomatycznie ;)

Opublikowano

Lukaszr...ty chłopie weź podejdź do tego dyplomatycznie ;)

Pozieczku - podszedłem do tego bardo dyplomatycznie :D

Łukaszku, Łukaszeczku..... no nie wiem czemu powiedz proszę i bez :foch: ów

Aniu, Aniuśku ... Ty wiesz czemu :tongue4::wink4:

Ale to sobie wyjaśnimy w najbliższym czasie :bicz3:

Opublikowano

Zgrywam foty jest ich qwa za 300 :D Dam potem linki :)

Nie wiem co my piliśmy ale film też mi sie skończył , generalnie rano nie wiedziałem gdzie jestem heheh

Opublikowano

No nadal nie wiem :mysli: ale rozumiem że poczatek listopada aktualny ;) to mi wszystko opowiesz :rolleyes:

Szykuj się na .... :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.